Анонимные счета

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 23 лип, 2010 16:24

summacut написав:Анука по-подробнее

Я сам хочу узнать где получить такую.
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 09:31

liberazerate написав:Карточки без идентификации есть, но их нужно найти в каком банке взять.

1. Карту не открывают.
Открывают карточный счет, а карта - всего лишь инструмент идентификации клиента и доступа к нему.

2. Не путайте банковские платежные системы и просто платежные системы. На прямую вэбмани в банкомате не обналичить, ну разве, что выводить на счет в банке который предоставляет данную услугу или через конвертационные центры, которые тоже работаю через банки.А так как все упирается в банки, то согласно закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" Закон вiд 28.11.2002 № 249-IV.
Операції, що підлягають фінансовому моніторінгу
внесення або зняття депозиту (внеску, вкладу);
переказ грошей з рахунку на рахунок;
обмін валюти;
надання послуг з випуску, купівлі або продажу цінних паперів та інших видів фінансових активів;
надання або отримання позики або кредиту;
страхування (перестрахування);
надання фінансових гарантій та зобов'язань;
довірче управління портфелем цінних паперів;
фінансовий лізинг;
здійснення випуску, обігу, погашення (розповсюдження) державної та іншої грошової лотереї; надання послуг з випуску, купівлі, продажу і обслуговування чеків, векселів, платіжних карток, грошових поштових переводів та інших платіжних інструментів;
відкриття рахунку;

З метою ідентифікації резидентів суб'єкти первинного фінансового моніторингу встановлюють:
для фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, серію і номер паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), дату видачі та орган, що його видав. Під час ідентифікації з'ясовують місце проживання або місце перебування фізичної особи, ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів або серію та номер паспорта, в якому проставлено відмітку органів державної податкової служби про відмову від одержання ідентифікаційного номера;
И т.д. для нерезидентов, юр.лиц и т.д.

Без идентификации карту можно открыть в Ашане, МегаМаркете и т.д.
Но это будет всего лишь дисконтная карта.
Dbaspov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 321
З нами з: 13.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 11:55

Вэбмани отправляет карточку клиенту, идентификацию не проводят! Снимать с банкоматов можно!
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 12:49

liberazerate написав:Вэбмани отправляет карточку клиенту, идентификацию не проводят! Снимать с банкоматов можно!

Когда получите, адрес напишите.
Налоговую и Со. подгоню по адреску.
Dbaspov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 321
З нами з: 13.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 15:20

Вопрос был о том, как получить подобную карточку без документов! "Когда получите", когда я ее получу, я найду ей применение.
п.с. кому нечего сказать по теме, просьба не писать здесь.
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 15:23

liberazerate написав:Вопрос был о том, как получить подобную карточку без документов! "Когда получите", когда я ее получу, я найду ей применение.
п.с. кому нечего сказать по теме, просьба не писать здесь.

Я и говорю Вам, как и большинство форумчан.
Нельзя получить банковскую карту без документов.
Dbaspov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 321
З нами з: 13.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 15:25

Можно. Есть много фактов. Но надо знать в каком банке.
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 16:21

liberazerate написав:Можно. Есть много фактов. Но надо знать в каком банке.

Ну раз можно - вперед и с песней!!!
Тут сидят люди, которые "глупее" Вас, и не могут Вам помочь, поговорите с Гуглом! :lol:
akula grandis
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 17:36

У моего знакомого есть такая карточка. Ему ее просто дали без каких-либо документов и вопросов, ее могут пополнять посторонние люди и при этом не указывая фио. Видимо действительно глупые, раз не знаете.
liberazerate
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 17:47

google.com.ua/search?q=Payoneer
itk
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 5140
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 січ, 2016 00:21
cdj2
0 3815
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 чер, 2015 14:34
bankaccount
44 32156
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 кві, 2015 15:35
EugeneSMDM
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама