Депозит у золоті всі за та проти (роздуми) -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські метали: золото, срібло, платина, паладій. Курс і ціна золота, срібла та платини, скупка золота, купівля та продаж срібла в злитках і брухт.
Ціна золота - Купівля / Продаж
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2007 16:55

[quote="games2001"][quote="Vitalych"]...Поэтому основной доход возникает при росте курса, а %% ..[/quote]
а хіба не легше бавитись із ростом курсу євро від (5,00) 6,20 до 7,20 і т.п. + депозит під 10 %[/quote]

Баловаться можно с чем угодно, не только с Евро :-))
Я просто хотел разделить 2 вопроса: активы, в которые Вы вкладываете, и размещение этих активов под %%. Вложить можно частями в USD, EUR, UAH и XAU - это и есть диверсификация. А размещать ВСЕ АКТИВЫ на депозиты неразумно (Ваш весь портфель активов будет не очень ликвидным - что будете делать при непредвиденных ситуациях или при необходимости "перелить" один актив в другой ?). Поэтому нужно на депозиты размещать более доходные активы, а менее доходные - держать в заначке. Вам определять пропорцию - 75/25 или 50/50 или 80/20, но золото при таком подходе не попадает на депозиты.
Цель моих постов - сказать, что это ерунда размещать золото на депозиты под те смешные %% - оно у Вас и в чулке на росте курса прибавит. А за это время гривны принесут в 4-5 раз больше на депозите. Я согласен в недавно звучащим мнением, что все статейки о выгодности "золотых" депозитов - скрытая реклама банков для "тёмных" вкладчиков
Vitalych
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2007 08:10

ТупУм написав:
games2001 написав:Отже...

Ви пишете
...Объясните пожалуйста! Или Вы делаете перерасчет с учетом роста цены на золото и курса евро?...
Так перераховую по курсу (купівля та продаж у різний час); враховую ріст вартості + %;
Ви пишете
... я чего-то не понял, это по какой формуле у вас получается 25% годовых при капитализации процентов?...
А я про “25% годовых” і не говорив а:
“Отже за півтора року можна було заробити”
Під висловом
....“із капіталізацією за рік”...
я мав на увазі, що вклад через рік буде знято разом із % та оформлено новий вклад який буде складатись із попереднього вкладу + % за рік (так звана капіталізація % - не банком а вами).
Цікавитесь:
....Буду очень благодарен, да и не только я, если Вы укажите название банка, в котором процент по вкладу с капитализацией составит 16% годовых (в грн)....
ПРОШУ:
"Трансбанк" ( 58 місце в Україні за активами) вклад Строковий - 16,35% грн. та 11,6% євро (річних)
http://www.transbank.ua/tbank.nsf/byname/depozity_fiz

Не подобається цей, прошу:
“Укрпромбанк” (14 місце в Україні за активами) вклад Капітал - 15,8% грн. та 9,3% євро (річних)
http://www.ukrprombank.com.ua

Якщо пошукати то можна, ще декілька цікавих депозитних пропозицій від банків найти!
games2001
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2007 08:13

Яшка Пирожков написав:
games2001 написав:...

(на укр. мові зрозуміти вас ще складніше)...

Живучи в Україні необхідно хочаб вміти читати українською :)
games2001
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2007 08:20

Vitalych написав:Я согласен в недавно звучащим мнением, что все статейки о выгодности "золотых" депозитов - скрытая реклама банков для "тёмных" вкладчиков


І я про те ж: "Як на мене то зберігання своїх коштів у золоті на сьогоднішній день малоефективно і не прибутково"
Банки наживаються на вкладчиках у золото ...
А коли заходить мова про деверсифікацію активів, ПИТАННЯ: а скільки у вас грошей (активів)? Якщо більше 25 000 $ (готівки) - тоді можна пробувати. А коли 2 500$ (готівки) - тоді людина вибирає: депозит у золоті, гривні , долар, євро, панчоха, ПІФи і т.д. ...
games2001
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2007 09:23

to games2001

Приблизно втричі більше за згадані 25000
Тому диверсифікація та ліквідність активів для мене важливі
Про саме золото думаю вже трохи більше року, але до вересня воно не давало такого росту, тому поки що не вліз у це. А зараз, як і дядя Саша, вважаю, что трошки запізно
Vitalych
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 жов, 2007 10:22

Щоб диверсифікувати свої вклади (заощадження) необхідно володіти сумами мінімум від 10 000 $ (20 000 $), а ті хто заощадив 1 000 - 3 000$ думають як можна зберегти та примножити цю суму.
От для них якраз вкладати свої гроші у золото не ефективно, краще депозит у гривні або ПІФ.

Розмістивши цю тему на форумі “ДЕПОЗИТ у ЗОЛОТІ всі ЗА та ПРОТИ (роздуми)” я якраз мав за мету проінформувати тих людей які відклали та володіють не значною сумою грошей (близько 5 000-15 000 гривень).

Спорити не буду, володіючи 100 000 грн. – 1 000 000 грн. та більше можна купувати на частину коштів золото для диверсифікації своїх вкладів. Адже у такому випадку вкладення коштів у різні активи – зменшує ризики (одні ростуть у ціні, інші дешевіють, і т.д…)
games2001
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 лис, 2007 11:39

Главный экономист Goldman Sachs Джим О'Нил рекомендует инвесторам продавать золото в ожидании улучшения состояния кредитных рынков и замедления ослабления доллара.

Цены на золото в 2008 году могут снизиться на 15-20%, заявил Дж.О'Нил агентству Bloomberg.

P.S.: Делаем выводы !

http://www.prevedgame.ru/in.php?id=767018
games2001
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 гру, 2007 16:58

...так все-же, гарантии фонда гарантирования вкладов распространяются на депозиты в банковских металлах....?
Виктор Николаенко
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 гру, 2007 17:02

Виктор Николаенко написав:...так все-же, гарантии фонда гарантирования вкладов распространяются на депозиты в банковских металлах....?

Пока нет. :( Но скоро обещают сделать.
zvir
Аватар користувача
 
Повідомлень: 419
З нами з: 09.07.07
Подякував: 18 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 жов, 2008 18:46

Re: - ДЕПОЗИТ у ЗОЛОТІ всі ЗА та ПРОТИ (роздуми) -

був повтор
Востаннє редагувалось idontbite в Суб 11 жов, 2008 18:51, всього редагувалось 1 раз.
idontbite
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Как закрывал золотой депозит в "Надра" 1 ... 18, 19, 20
Anonymous » Нед 09 бер, 2008 20:24
198 99887
Переглянути останнє повідомлення
Нед 29 лип, 2012 09:56
NDS
Депозит в золоте 1 ... 8, 9, 10
Anonymous » Суб 03 гру, 2011 20:46
94 27686
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 кві, 2012 20:22
Gebels
Депозит в золоте (без поставки) 1 ... 4, 5, 6
Udgin » Пон 01 лис, 2010 10:04
51 22285
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 лис, 2010 12:49
Andrey_Gold
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама