Список фінансових аферистів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 19 лип, 2010 10:37

Список фінансових аферистів

Доброго дня!
При аналізі багатьох сайті, ми зробили висновок про необхідність створення сайту, який збиратиме в собі всю інформацію про фінансові афери та таких людей, сайт ми відкрили, але наразі база аферистів досить мала, це ті з ким ми стикалися особисто, а тому пропонуємо хто з такими особами стикався повідомляти мені на пошту для поповнення бази, а також про тих хто не повертав кредити. Тобто все що пов'язано з шахрайством з фінансовими ресурсами. Адреса сайту у мне в профілі.
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 19 лип, 2010 15:33

Боюсь, что сие благое начинание не получит большего, чем уже имеющиеся в наличии наполнения. По многим причинам. Среди них, кстати, встречаются и достаточно забавные, вроде такой, что некоторые банки неофициально распространяют информацию о неблагонадежности своих очень выгодных заемщиков, с тем, чтобы они не могли обратиться в другие банки с целью кредитования на более выгодных условиях.
sergio1969
 
 
Повідомлення Додано: Пон 19 лип, 2010 15:59

Ну про банки я не буду писати, ситуація там знайома, сам пацював 9років, тому клієнтів банків я на сайті не буду викривати, я в більшості про приватні випадки
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 лип, 2010 21:40

а адрес сайта? дадите?
Gala
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 лип, 2010 21:59

оч похоже на дилетансткую затею... :)
на шару собрать коммерческую информацию а потом ее продать...типа коллллекторское бюро открыть.... 8)
но юмор в том, что в интернете - 90% информации которую вам выложат - будет откровенная лажа.... а проверить ее вы будете заведомо не в силах... :(
вывод - глупость все это...
займитесь делом!
пометите улицу...все больше толку... :D :D :D
Alex777
 
Повідомлень: 1806
З нами з: 29.01.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 194 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2010 10:37

Alex777 написав:оч похоже на дилетансткую затею... :)
на шару собрать коммерческую информацию а потом ее продать...типа коллллекторское бюро открыть.... 8)
но юмор в том, что в интернете - 90% информации которую вам выложат - будет откровенная лажа.... а проверить ее вы будете заведомо не в силах... :(
вывод - глупость все это...
займитесь делом!
пометите улицу...все больше толку... :D :D :D


Не знаю на рахунок затей, але провірити таку інформацію - набагото легше ніж скласти такий топік, як Ви написали. Ви мабуть не знайомі з таким терміном як банківська чи комерційна таємниця - наша суть не інформацію збирати, а писати про тих людей, які не чесні на руку і вся інформація яка йде до нас - перевіряється, бо є багато випадків особистих відносин і такого іншого
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2010 10:40

Gala написав:а адрес сайта? дадите?


А адрес сайту Ви побачите біля мого профіля з надписом WWW
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2010 13:33

Це не комерційний проект, а створений з метою протидії шахраям
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 лип, 2010 02:26

Ми відкрили також розділ для приватних осіб, де можна розмістити інформацію про тих, хто не повернув Вам гроші
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 сер, 2010 09:07

Gala написав:а адрес сайта? дадите?


Таких сайтов нужно создавать побольше. И создавать для них социальную рекламу. Например человека под ником "Gala" я знаю. И могу сказать, что аферист это еще тот. Не так ли Галина Кудина? Самое интиресное, что этот человек еще пытался на этом форуме взять кредит на 150 тыс грн.

Для справки Кудина Галина должна нам 10400грн.
Джек
 
Повідомлень: 275
З нами з: 12.08.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
26 39316
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 лип, 2020 09:44
Мизантрóп
129 118401
Переглянути останнє повідомлення
Сер 29 січ, 2014 18:44
investment
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама