ПриватБанк (2010 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 78007801780278037804 ... 9038>
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 17:42

  Долярчик написав:
  bub-har написав:Интересное кино получается! Например,если я дал свою карту Долярчику и он оплатил без ввода пина и скупил пол АТБ,мы всё поделили поровну,а потом я устраиваю качели с АТБ и оспариваю данную покупку,что это был не я,то мне Атб всё возмещает :shock: Кто-то так пробовал?

... саме так!
...от місцеві теоретики кажуть, що все буде гуд! :mrgreen:

Касири порушують правила роботи з картками.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 17:56

Re: Приватбанк

  Долярчик написав:... так ото, що ЖОДНОГО підпису і ЖОДНИХ документів касирка не просила! - взагалі, нічого не запрошували!!!
- просто вставила картку почекала трошки, витягнула і віддала!

.... тому Ви все правильно написали про те, що Я Вам, чи Ви мені можете дати картку..... набрати в кожному маркеті по пару банок ікри, розділити на двох....... - а тоді заявити: аяяй, вкрали картку злодії!
.... можна і взагалі, під вечір заявити про викрадення(бо і так смс не приходить, що була здійснена покупка)
А Вы проверьте ещё раз,если так же будет,то дайте потом карту другу,он затарится,а Вы потом в Сильпо со скаргой придёте и Вам по ИДЕЕ должны вернуть деньги,а друга объявят в розыск!Но уверен Вас со скаргой пощлют и денег никто не даст! P.S.Только что спросил у кассира сильпо и действительно ей дают карты,не требующие пина и она никакие документы и подписи не проверяет! Но есть карты,которые постоянно без пинкода,а есть,что при второй покупке на той же кассе требуют уже пинкод! Поэтому вторую покупку по этой карте нужно делать на другой кассе!
bub-har
 
Повідомлень: 1444
З нами з: 13.07.16
Подякував: 530 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 18:00

  bub-har написав:
  Долярчик написав:... так ото, що ЖОДНОГО підпису і ЖОДНИХ документів касирка не просила! - взагалі, нічого не запрошували!!!
- просто вставила картку почекала трошки, витягнула і віддала!

.... тому Ви все правильно написали про те, що Я Вам, чи Ви мені можете дати картку..... набрати в кожному маркеті по пару банок ікри, розділити на двох....... - а тоді заявити: аяяй, вкрали картку злодії!
.... можна і взагалі, під вечір заявити про викрадення(бо і так смс не приходить, що була здійснена покупка)
А Вы проверьте ещё раз,если так же будет,то дайте потом карту другу,он затарится,а Вы потом в Сильпо со скаргой придёте и Вам по ИДЕЕ должны вернуть деньги,а друга объявят в розыск!Но уверен Вас со скаргой пощлют и денег никто не даст! P.S.Только что спросил у кассира сильпо и действительно ей дают карты,не требующие пина и она никакие документы и подписи не проверяет! Но есть карты,которые постоянно без пинкода,а есть,что при второй покупке на той же кассе требуют уже пинкод! Поэтому вторую покупку по этой карте нужно делать на другой кассе!

https://www.youtube.com/watch?v=3LBUtbFXls8
THB
 
Повідомлень: 957
З нами з: 22.07.16
Подякував: 145 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 18:03

  Долярчик написав:отак ЗАНАДТО ЛЕГКО, може БУДЬ-ХТО покористуватись тою карткою...
По-перше, невідомо до якої суми магазин проводить оплату без ПІН.
По-друге, якщо операція проходить без ПІН, то можуть запросити поставити роспис і пред'явлення документів.
По-третє, чому безконтактні платежі до 100/500 грн проходять без ПІН? Махінації на ці суми не вигідно, більше проблем буде.

  apollo написав:И после 2-х дней стонов выяснится что это была покупка жвачки за 12,50
До 100..500 грн светить свой светить свой ПИН бессмысленно, особенно по магниткам.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 08.03.18
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1088 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 18:38

Re: Приватбанк

  bub-har написав:Но уверен Вас со скаргой пощлют и денег никто не даст!

... і Я так думаю(що тоді плакали мої грошенята) - і тут, потім, навіть, нікого не пошлеш нах, за "можна оскаржити і гроші повернуть!", бо всі зразу поховаються по кущах))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 18:54

Re: Приватбанк

  MASolomko написав:По-перше, невідомо до якої суми магазин проводить оплату без ПІН.
По-друге, якщо операція проходить без ПІН, то можуть запросити поставити роспис і пред'явлення документів.
По-третє, чому безконтактні платежі до 100/500 грн проходять без ПІН? Махінації на ці суми не вигідно, більше проблем буде.

...все одно, наприклад, bub-har може пройтись по декількох супермаркетах з моєю карткою і, нехай, навіть, на 300-400грн здійснить покупки в кожному!
- ну десь не прокатить, то скаже забув пін і піде собі..... - навіть, якщо захочуть підпис(то на кожній картці повинен власник був поставити свій, бо в іншому разі, на картці пише, що вона без підпису не дійсна) і можна спробувати підробити ту карлючку/підпис, перед тим 10хв потренувавшись в блокноті)))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 18:55

Долярчик

расскажу вам Вам "страшилку" у меня большинство карт - просто вылазит чек "підпис власника картки не потрібен" - т.е. подпись не ставлю, пин не ввожу - так прямо и пишут на чеке
в том числе и по бегемотовской
фича действует гдето до 500 грн.
кстати в атб практически забили на подписи, даже если вылазит чек где нужна подпись, просто его отдают и всё
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 19:13

Re: Приватбанк

  Долярчик написав:... і Я так думаю(що тоді плакали мої грошенята) - і тут, потім, навіть, нікого не пошлеш нах, за "можна оскаржити і гроші повернуть!", бо всі зразу поховаються по кущах))
Уточнил ещё раз у кассира сильпо,так она сказала,что приходили такие и их посылали,мол следите за своими вещами и вовремя блокируйте карты! Это типа ваши проблемы,а не проблемы магазина! Вывод! Обналичить полюбасу не получится и если кто-то нашёл чужую карту,то надо сразу бежать отавариваться в ближайший магазин и если не пройдёт карта,то тупо сказать,что забыл пин и вежливо уйти!
bub-har
 
Повідомлень: 1444
З нами з: 13.07.16
Подякував: 530 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 19:23

  bub-har написав:
  Долярчик написав:... і Я так думаю(що тоді плакали мої грошенята) - і тут, потім, навіть, нікого не пошлеш нах, за "можна оскаржити і гроші повернуть!", бо всі зразу поховаються по кущах))
Уточнил ещё раз у кассира сильпо,так она сказала,что приходили такие и их посылали,мол следите за своими вещами и вовремя блокируйте карты! Это типа ваши проблемы,а не проблемы магазина! Вывод! Обналичить полюбасу не получится и если кто-то нашёл чужую карту,то надо сразу бежать отавариваться в ближайший магазин и если не пройдёт карта,то тупо сказать,что забыл пин и вежливо уйти!


при чем тут сильпо. вы что всерьез это узначали у кассира? которая в глаза не вижела эквайринговую инструкцию кассира
вы подаете чарж бек в банк и все.
при чем тут магазин. а МПС уже разбирается.
в этом случае действет презумпция виновности. магазин должен доказать и его банк-экваер что платили именно вы - если оказывается что платили не вы - как минимум на чеке нет вашей подписи - то всё. С гарантийного депозита эквайера спишут деньги - он в свою очередь оштрафует торговуб точку.
кассир может говорить вам что угодно.
она хоть раз в глаза видела тут инструкцию кассира?

вот например первая попавшаяся от укрсиба

https://my.ukrsibbank.com/common/upload ... ati_PK.pdf

посмотрите что должна делать кассир при оплате .. если она єто не делает - єто ее проблемі и ее магазина.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Чет 18 жов, 2018 19:32

Если я правильно понимаю, то кроме подписи на чеке магазин праве предоставить и другие доказательства того, что платеж осуществлен именно этим лицом, например, снимками фейса с камер наблюдения. Правда, если на снимках будет таки другой фейс, то магазину придётся раскошелиться.
M-Audio
 
Повідомлень: 2888
З нами з: 23.03.11
Подякував: 564 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78007801780278037804 ... 9038>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6598781
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14842105
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4542160
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама