Приватбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 81888189819081918192 ... 8214>
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 05:52

Re: Приватбанк

melkh написав:...був здійснений 1 платіж ОЧ (21.07)
скажіть, до якого терміну потрібно повернути списану 1 частину, щоб не платити відсотки?
Перший платіж по розстрочці проводиться разом із оформленням договору на ОЧ. При його списанні з кредитних коштів комісії не буде.
Щоб не платити додаткових комісій, на 21 число кожного місяця повинні бути чергова сума платежу по ОЧ, яка повинна складатися зі власних коштів. Також враховуйте, що в цю суму входить сама сума по ОЧ + комісія для покупця по ОЧ (0,01% від загальної суми договору на ОЧ).

Кассандра написав:...месячные депо разрываются без проблем в течение 5-ти дней кнопой досрочного расторжения
В течение 5 банковских дней разрывается дерозит, если его сумма 10к грн и больше. До этой суммы мгновенно.
MASolomko

Подякував: 36 раз.
Подякували: 137 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 06:53

А як наразі переоформити безподатковий депозит на інший термін, де більше % обіцяють? У Приваті не існує такої процедури, тому тільки розривати і оформлювати новий зі зсувом дат на +1 день? Чи може якось через відділення можна таке зробити?
Промокод DIS87TV на 50 грн + Бонус к депозиту от Минфина: minfin.com.ua/deposits/bonus/
kreuz

Подякував: 118 раз.
Подякували: 99 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 08:49

kreuz, я через розрив робив. Можливо через відділення зробити вийде. Але зауважу, якщо оформите через відділення, то розірвати можна тільки через відділення.
MASolomko

Подякував: 36 раз.
Подякували: 137 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 09:14

MASolomko написав:kreuz, я через розрив робив. Можливо через відділення зробити вийде. Але зауважу, якщо оформите через відділення, то розірвати можна тільки через відділення.

Це зрозуміло, дякую.

А ось чи є тут взагалі процедура переоформлення? Може є хтось, хто нею користувався? Бо такої кнопки я у себе не знаходжу...
Промокод DIS87TV на 50 грн + Бонус к депозиту от Минфина: minfin.com.ua/deposits/bonus/
kreuz

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 09:43

kreuz написав:
  MASolomko написав:kreuz, я через розрив робив. Можливо через відділення зробити вийде. Але зауважу, якщо оформите через відділення, то розірвати можна тільки через відділення.

Це зрозуміло, дякую.

А ось чи є тут взагалі процедура переоформлення? Може є хтось, хто нею користувався? Бо такої кнопки я у себе не знаходжу...

Есть кнопка переоформления (по крайней мере, если депо был открыт онлайн и он от 3 мес. и больше). Она активна в период, когда возможно забрать депозит (в это время депо лежит на вкладе до востребования под 0.01% или автоматически продлен на новый срок).
Но разницы с разрывом депо последующим новым размещением я особо не заметил. После переоформления - новый счет, новый договор, проценты как и при обычном оформлении депо.
Kalgan

Подякував: 5 раз.
Подякували: 7 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 10:12

Kalgan написав:
  kreuz написав:

Це зрозуміло, дякую.

Есть кнопка переоформления (по крайней мере, если депо был открыт онлайн и он от 3 мес. и больше). Она активна в период, когда возможно забрать депозит (в это время депо лежит на вкладе до востребования под 0.01% или автоматически продлен на новый срок).
Но разницы с разрывом депо последующим новым размещением я особо не заметил. После переоформления - новый счет, новый договор, проценты как и при обычном оформлении депо.

Невже тут як і в А, процедура якась нестабільна?

Бо в мене безподатковий на 6 міс онлайн, а кнопки такої немає...
kreuz

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 10:49

MASolomko написав:
  Кассандра написав:...месячные депо разрываются без проблем в течение 5-ти дней кнопой досрочного расторжения
В течение 5 банковских дней разрывается дерозит, если его сумма 10к грн и больше. До этой суммы мгновенно.

Мова зовсім про інше була: розірвати одномісячний строковий депо можна впродовж 5-ти днів після його автопролонгації. На відміну від більш тривалих депо, він навіть не відлежується на рахунку до запитання, тому те, що людина сприйняла як пропуск моменту автопролонгації - було абсолютно штатною ситуацією і депо все ще можна розірвати.
Клуб анонімних диванних аналітиків.
klug

Подякував: 178 раз.
Подякували: 444 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 13:03

kreuz написав:А ось чи є тут взагалі процедура переоформлення? Може є хтось, хто нею користувався? Бо такої кнопки я у себе не знаходжу...

Якщо йде мова про можливість достроково переоформити діючий депозит на інший термін, наприклад, безподатковий 6-місячний на 3-місячний, то такої можливості немає - лише через дострокове розірвання діючого і оформлення нового на інший термін. Якщо розривати достроково, то суму до 10 тис. грн. повернуть одразу на картку, якщо більша сума - то кілька днів можна очікувати. Якщо розривати під час автоматичного продовження (пролонгації), то повертається одразу і можна одразу офоормити новий депозит (втрачається лише один день).
Sanio

Подякував: 22 раз.
Подякували: 90 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 13:41

Sanio написав:
  kreuz написав:А ось чи є тут взагалі процедура переоформлення? Може є хтось, хто нею користувався? Бо такої кнопки я у себе не знаходжу...

Якщо йде мова про можливість достроково переоформити діючий депозит на інший термін, наприклад, безподатковий 6-місячний на 3-місячний, то такої можливості немає - лише через дострокове розірвання діючого і оформлення нового на інший термін. Якщо розривати достроково, то суму до 10 тис. грн. повернуть одразу на картку, якщо більша сума - то кілька днів можна очікувати. Якщо розривати під час автоматичного продовження (пролонгації), то повертається одразу і можна одразу офоормити новий депозит (втрачається лише один день).

У Вашому прикладі саме Переоформлення немає, є лише Розірвання і Оформлення нового вкладу.

Я так і зробив, та питав про те, чи існує взагалі (нехай на більший строк, якщо на менший не можна) у Приваті така кнопка і відповідна процедура, бо в себе нічого подібного не знайшов...
kreuz

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 15:12

kreuz написав:Я так і зробив, та питав про те, чи існує взагалі (нехай на більший строк, якщо на менший не можна) у Приваті така кнопка і відповідна процедура, бо в себе нічого подібного не знайшов...

Немає, тільки через розрив
Sanio

Подякував: 22 раз.
Подякували: 90 раз.

Профіль
  #<1 ... 81888189819081918192 ... 8214>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Alfa_Bank, alibob, Сибарит, Maksi2, Олег1964, Sanio і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама