Мелкие инвестиции от мелких инвесторов актуально или нет?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Якщо у вас є певна сума і ви хочете вкласти її в якийсь проект, або надати займ, Вам сюди!
  #<123>
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 16:59

А вообще-то в мире есть возможность заниматься микрокредитированием через интернет. Причем, платишь с кредитной карточки, а деньги где-то в Кении или Танзании получает частный предприниматель.
Проценты- на уровне теперишних процентов в украинских банках по $.
Ну ето так... к слову сказано :)
Tries
 
Повідомлень: 217
З нами з: 17.10.08
Подякував: 3 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 17:04

Tries написав:А вообще-то в мире есть возможность заниматься микрокредитированием через интернет. Причем, платишь с кредитной карточки, а деньги где-то в Кении или Танзании получает частный предприниматель.
Проценты- на уровне теперишних процентов в украинских банках по $.
Ну ето так... к слову сказано :)


получать то они получают в Кении, только не возвращают :)
RIM
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 17:16

yur_lviv написав:Можу запропонувати інвестувати в мій проект по оренді автомобілів, дохід в рік біля 50% від вложеної суми, відсотки отримуєте щомісяця


проект во Львове?
Можно подробнее в личку?
LLS
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 18:29

Значитьпо порядку
1. На рахунок 60тис. - це проект на 5 автомобілів, сума може бути і 3 і 5 тис.,справа в другому Ми купляємо автомобіль,новий чи б/у, дивлячись які фінансові можливості є варіант реєстрації на Вас, і здаємо його в оренду, яка на сьогодні у Києві становить від 130 до 180 грн/день, Ви маєте автомобіль ще й на ньому заробляєте, так як наразі я знаходжусь у Києві, то впроваджує проект тут, на даний момент є 3 клієнтів, які готові платити по 160грн/день, риски звичайно є і досить серйозні, бо я працював в цій галузі і не насухій статистиці розробляв. Автомобільтакож передбачається застрахувати /КАСКО/.
2. Усім хто вказав пошту надіслав розрахунок,де ви можете самі вносити свої дані і тим розрахувати свій дохід, але деякі пункти відпадуть в частині видатків,тобто дохід зросте
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 18:31

Щодо Львова, то наразі просто немає там клієнтів, можна зробити рекламу, але потрібно бути впевненим у фінансовій стороні, якщо у когось є автомобіль можу запропонувати здавати в оренду, за 2 роки придбаєте новий
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 18:35

Я вибачаюсь я пізні повідомлення, просто наразі веду переговори з ймовірними інвесторами
yur_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 сер, 2010 22:57

Имея тех же 10 000 уе можно создать небольшой свой проект и через 1 год он окупится и будет постоянный приход денег. просто сейчас не все готовы тратить на это время
DmitriyD
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24
З нами з: 25.08.10
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 лис, 2010 19:55

[b]justnЄ можливістьь відкрити ломбард у Львові. Необіхідні інвестори!
alegris
 
 
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2010 21:52

Re: Мелкие инвестиции от мелких инвесторов актуально или нет

RIM написав:
Дваждыдвашник написав:По форуму видно, что инвестируют и ждут инвестиций на достаточно большие суммы - десятки, сотни тысяч и даже миллионы долларов, ну это и понятно больше денег - больше возможностей.
А что делать людям не имеющим столько денег, ограниченных суммой 3 - 5 10 тыс. долларов. Онеи ведь тоже хотят инвестировать во что то более прибыльное (пусть и более рисковое), чем банковские депозиты, которые точно не сделают их обеспеченными людьми.
Есть ли на сегодня проекты нуждающиеся в мелких инвестициях?
P.S. ПИФы и Форекс не обсуждаем, это тоже реально, но речь не о них.


Конечно есть такие проекты, вот например здесь приглашал
http://forum.finance.ua/topic73404.html
Два-три мелких инвестора смогут инвестировать в перспективный проект.


"Cтраница не найдена!" Куда ж они испарились? Уже привлекли микроинвесторов?
coon
 
Повідомлень: 174
З нами з: 12.11.10
Подякував: 153 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 бер, 2015 22:42

есть предложение

ищу инвестора, в сетевой проект. всего то нужно 2000$ для начала. 5% в месяц от суммы вклада, подробнее о моей идеи по телефону. 0678431617 06623788
yaroslavvedmed
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 09.03.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2920
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 жов, 2015 12:26
ТупУм
0 4430
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 гру, 2014 16:35
ТупУм
5 5940
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 жов, 2012 03:38
chess
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама