Відповіді будівельника айде і співчуваючому Єноту

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<1 ... 89101112 ... 14>
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:11

mortimer написав:
jde написав:Ну и налоги их не забывайте - немец бОльшую часть з/пл отдает в виде налогов и сборов.

C зарплаты в 200 (двести) евро? ;)

Нет конечно :D С чуть более средней. Но все зависит еще и от состава семьи - там налоги платит семья...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:17

пожиратель макаронов написав:Гамбург у них котируется выше столицы. Не так крут как Мюнхен, конечно.
Но это не так важно - мы ведь говорим о зависимости цен и уровня жизни.

В моем примере заграница в абсолютных цифрах также дороже, чем Киев, но при этом доступнее в 2.6 раза за счет более высокого уровня жизни.

Про налоги коллеги рассказали чуть другую историю - упоминали ставку в 35% на своих личных примерах. На этом и строил свое сравнение.
Возможно, ставки подбираются к 50% при значительно бОльших доходах.

Круче столицы... :D Да Берлин - это обитель эммигрантов с высоким уровнем безработицы! Там с социализма столько домов ужасных, которые сейчас никому не нужны. И районы в которых турки с неграми обитают...
В гамбурге же реальный метр от 1400 евро - толкьо что навел справки :D
Но так это ведь и не столица! И как я сказал немцу и покупать вообще не надо - часто даже не выгодно!
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:20

budivelnik написав:
пожиратель макаронов написав:
jde написав:пожиратель макаронов
Стоимость недвиги отображает уровень жизни людей.
Конечно сюда еще можно добавить кучу факторов (дефицит земли, самой недвиги, национальные особенности украинской души :D и т.п.)...
Но все равно в общем случае правило работает : "чем богаче живет нация - тем дороже недвига".
Внутри страны - точно так же по городам.
Ее ж не завезешь из Китая или Германии как компы или авто :D

+ Инфляция работает. У нас хорошо так работает.

Дорожает не только недвига, но и продукты питания, например, и многие трудоемкие процессы - поэтому часто развитые страны переносят производство в другие страны с дешевой рабочей силой(по-возможности конечно), при этом переводя свою продукцию в более высокую нишу - иначе сложно конкурировать.


Понял, спасибо.
В таком случае, если работает зависимость
"чем богаче живет нация - тем дороже недвига"
, хочу еще раз обратить внимание budivelnika на следующий перекос:

Минимальная квартира:
в Гамбурге 60,000 евро / 81,000 уе.
В Киеве 33,333 евро / 45,000 уе.

Чистая зп выпускника вуза, в хорошей глобальной компании, в год:
в Гамбурге 32,500 евро в год / 43,875 уе
в Киеве 7,111 евро в год / 9,600 уе
пруфлинк: http://www.work.ua/jobs/by-company/6266/ . Туда реально устроится студенту или вчерашнему выпускнику, оклад будет 8000 грн, минус налоги выходит где-то 800 баксов в месяц.

Сколько лет работать на минимальное жилье?
В Гамбурге - 1.8 лет, в Киеве - 4.7 лет. Разница в 2.6 раза.

странностей не находите :?: :shock:

Делим 45 куе на 2.6 и получаем 17 куе - какой-никакой вменяемый уровень цен на минимальное жилье в столице. На соседней ветке у нас при несколько другой философии получилось 18 куе - то есть, с такими цифрами мы где-то около истины. :idea:


Додайте до свого розрахунку ще один параметр
Кількість кв м на одного реального жителя і отримаєте
Гамбург - 50 кв м на особу
Київ ___- 17 кв м на особу
І все Вам стане ясно .
Житло потрібне всім , але покращити свої житлові умови можуть тільки 10-20% найбагатших , тому й середня ціна квадратного метра визначається як середня величина того що можуть заплатити 10-20% найбагатших , а їх доходи в порівнянні з середньостатистичними в разів 3-5 вищі , тому поки ця категорія людей не доведе кількість своїх квадратних метрів до середньоєвропейської норми , не бачити Вам дешевого житла .
В Києві разом з приїзжими які постійно в місті проживають приблизно 3,3-3,5 млн осіб .
Нехай 20% від цієї кількості хоче мати по 50 кв м на особу ( 120 кв м на сімю , не така вже й критична кількість )
Дивимось що виходить
58 млн кв м - весь житловий фонд
0,65 млн осіб х 50 кв м = 32,5 млн кв м
На інших 3,3 млн -0,65 млн = 2,65 млн залишається 58 - 32,5 = 25,5 млн кв м або 10 кв м на особу.
Тепер можете визначити термін який Вам залишилось чекати поки багаті наїдяться :D
1 Визначаєте самі для себе до кого Ви відноситесь
2 Якщо до багатих і у Вас менше 50 кв м на особу , то :
від 50 кв м віднімаєте величину квартири якою зараз користуєтесь ( власна чи орендована не грає ролі ) і ділите на кількість мешканців . Отримане число множите на 0,65 млн багатих і ділите 0,6 млн кв м в рік - отримаєте термін в роках за який будувельники наповнять ринок товарною масою , щоб Ви повністю могли забезпечити свої побажання
3 Якщо відносите себе до бідних і у Вас менше 10 кв м на особу , то цю різницю множите на 2,65 млн і ділите на 0,6 млн кв м в рік - отримаєте приблизно туж саму кількість років що і у випадку описанному в пункті 2.

Як бачите проста математика з повною відсутністю емоцій і без використання незрозумілого терміну адекватна чи справедлива ціна.


budivelnik

Однажды Вы предложили градацию, в соответствии с которой мне впору ездить на лендкрузере. Но когда я хожу по КРЖН, ощущаю себя мало на что способным.
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:42

вот все не понятливые, какие! Нам же объяснили – наследство продадите (стариков в топку), домажете по 10000 -15000 грн. за метр (если не голодранцы, что заработать не можете), и все. А лет через двадцать – дети нас в топку и ещё лучше хату прикупят
.

Шановний перш ніж щось написати - думайте .
1 Де і коли я пропонував вбивати батьків :?:
2 Чи Ви прикриваючись мною озвучуєте свої сокровенні думки :?:
3 Є статистика і по статистиці середня тривалість життя 62 роки . Тому коли Вам виповниться 25 як правило Ви отримаєте спадок від бабусі і дідуся .
Цей випадок не працює в трьох випадках
а - Ви вихованець дитячого будинку
б - Ваші бабуся і дідусь не мали власного житла ( правда тоді не зрозуміло де народились Ваші батьки і де жили Ваші батьки поки не народили Вас)
в - Ваші бабуся і дідусь в книзі рекордів гінеса і тому спадок Ви отримаєте не в 25 а в 65 років ( я думаю що якщо Ви нормальний внук , то такий варіант Вас би тільки потішив)

Я не могу!!! Вы уже не только бедных учите жить, вы уже и богатым рассказываете, что им делать и как тратить их деньги! Вы вне конкуренции.....


Знову , тим самим кінцем по тому ж місцю
1 Де , коли , і як , я вчу багатих як їм тратити гроші :?:
2 Чи розумієте Ви різницю між висловленням власної думки і заставлянням когось щось робити
3 Чи читали Ви хоч десь , щоб особисто я рекламував хоч одне агенство чи будинок в місті Києві , або чи читали Ви про те що я пропонував хоч якийсь варіант по місту Києву , або чи можете Ви вказати де в моїх повідомленнях є пряма або скрита реклама якогось конкретного обєкту нерухомості :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:51

budivelnik написав:
вот все не понятливые, какие! Нам же объяснили – наследство продадите (стариков в топку), домажете по 10000 -15000 грн. за метр (если не голодранцы, что заработать не можете), и все. А лет через двадцать – дети нас в топку и ещё лучше хату прикупят
.

Шановний перш ніж щось написати - думайте .
1 Де і коли я пропонував вбивати батьків :?:
2 Чи Ви прикриваючись мною озвучуєте свої сокровенні думки :?:
3 Є статистика і по статистиці середня тривалість життя 62 роки . Тому коли Вам виповниться 25 як правило Ви отримаєте спадок від бабусі і дідуся .
Цей випадок не працює в трьох випадках
а - Ви вихованець дитячого будинку
б - Ваші бабуся і дідусь не мали власного житла ( правда тоді не зрозуміло де народились Ваші батьки і де жили Ваші батьки поки не народили Вас)
в - Ваші бабуся і дідусь в книзі рекордів гінеса і тому спадок Ви отримаєте не в 25 а в 65 років ( я думаю що якщо Ви нормальний внук , то такий варіант Вас би тільки потішив)

Я не могу!!! Вы уже не только бедных учите жить, вы уже и богатым рассказываете, что им делать и как тратить их деньги! Вы вне конкуренции.....


Знову , тим самим кінцем по тому ж місцю
1 Де , коли , і як , я вчу багатих як їм тратити гроші :?:
2 Чи розумієте Ви різницю між висловленням власної думки і заставлянням когось щось робити
3 Чи читали Ви хоч десь , щоб особисто я рекламував хоч одне агенство чи будинок в місті Києві , або чи читали Ви про те що я пропонував хоч якийсь варіант по місту Києву , або чи можете Ви вказати де в моїх повідомленнях є пряма або скрита реклама якогось конкретного обєкту нерухомості :?:


«1 Де і коли я пропонував вбивати батьків :?:»
Даже детям известен смысл слова – сарказм.

«3 Є статистика і по статистиці середня тривалість життя 62 роки . Тому коли Вам виповниться 25 як правило Ви отримаєте спадок від бабусі і дідуся .»
В пятый раз повторю – в одной квартире в Киеве живет 3 поколения иногда по 6-7 человек.
И когда вы дождетесь, смерти бабушки – куда денете папу с мамой и младшую сестренку?
А на бабушкино наследство ещё и родственники из села набегут.

«1 Де , коли , і як , я вчу багатих як їм тратити гроші :?: «
А вот где:
«Якщо до багатих і у Вас менше 50 кв м на особу , то :
від 50 кв м віднімаєте величину квартири якою зараз користуєтесь ( власна чи орендована не грає ролі ) і ділите на кількість мешканців .»

3 Чи читали Ви хоч десь , щоб особисто я рекламував хоч одне агенство чи будинок в місті Києві , або чи читали Ви про те що я пропонував хоч якийсь варіант по місту Києву , або чи можете Ви вказати де в моїх повідомленнях є пряма або скрита реклама якогось конкретного обєкту нерухомості :?:[/quote]
Вы не рекламируете дома – вы рекламируете образ жизни –«покупай или проиграешь».
Oven
 
 
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:52

budivelnik

Однажды Вы предложили градацию, в соответствии с которой мне впору ездить на лендкрузере. Но когда я хожу по КРЖН, ощущаю себя мало на что способным


Десь рік-півтора тому я порівнював засоби пересування з квартирами . Якщо не помиляюсь виглядало це приблизно так
засіб пересування__житло_вартість обслуговування в міс_вар житла_варт транспорту/житло
пішки ------------бомж__________________0 грн_____________0______________0
велосипед -----гуртожиток______________100 грн в місяць___500 доларів______1 до 5
мотоцикл------сімейний гуртожиток_______300 грн в місяць___2000 доларів_____1 до 4
таврія-----------однокімнатна_____________500_____________15 000__________1 до 3,5
жигуль ----------двохкімнатна_____________600_____________25000___________1 до 3
китаєць ---------трьохкімнатна____________700_____________30000___________1 до 2,5
кореєць----------чотирьохкімнатна_________800_____________40000___________1 до 2
європеєць--------пятикімнатна____________1000____________60000___________1 до 1,5
люксовий джип--особняк________________1500____________150000__________1 до 1
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:55

budivelnik написав:Чи читали Ви хоч десь , щоб особисто я рекламував хоч одне агенство чи будинок в місті Києві , або чи читали Ви про те що я пропонував хоч якийсь варіант по місту Києву , або чи можете Ви вказати де в моїх повідомленнях є пряма або скрита реклама якогось конкретного обєкту нерухомості :?:

А вам не надо рекламировать недвигу Киева :D
Вам надо чтобы олени в Киеве побежали покупать недвигу!!!
Ведь рынок Киева - показатель для всей Украины!
Поэтому вы и толчетесь тут с киевлянами а не идете на львовский форум, несмотря на то, что в Киеве ничего не продаете...

А на счет загонов - то вы с полгода назад утверждали, что купить и сдавать в аренду выгоднее, чем держать на депо :D
А ваша вечное "будеттокадорожать"? :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 13:57

В пятый раз повторю – в одной квартире в Киеве живет 3 поколения

Та хоч двадцять три покоління .
1 Поки Ви підростете бабусі з дідусем вже не буде
2 Якщо при СРСР Вашій сімї виділили однокімнатну квартиру на три покоління , а ви за 12 років заробили на свою , то яка система для Вас краща
«1 Де , коли , і як , я вчу багатих як їм тратити гроші «
А вот где:
«Якщо до багатих і у Вас менше 50 кв м на особу , то :
від 50 кв м віднімаєте величину квартири якою зараз користуєтесь ( власна чи орендована не грає ролі ) і ділите на кількість мешканців .»

Впали з дуба і прямо на голову :?:
Видно це Ваше найслабіше місце , пожуйте аспірин , може біль пройде , а тоді ще раз на свіжу голову постарайтесь осягнути , що в приведеній Вами цитаті не має жодного натяку на те що хто повинен робити , а є алгоритм розрахунку , використавши який можна визначити ( на мій погляд ) дату первинної насиченності ринку житлом0
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 14:01

А на счет загонов - то вы с полгода назад утверждали, что купить и сдавать в аренду выгоднее, чем держать на депо

Забули написати що це Ваша ідея фікс :?:
Чомусь мені здається що я постійно писав слідуюче :
1 Якщо величина капіталу не перевищує величину якою можеш керувати - вигідніше знімати житло в оренду і розвивати бізнес
2 Якщо поступлення і накопичення більші ніж може проковтнути твій бізнес - купуй житло , бо в довгостороковій перспективі накопичення через житло краще зберігаються від інфляції ніж депозити або накопичення в золоті.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 14:03

budivelnik написав:
В пятый раз повторю – в одной квартире в Киеве живет 3 поколения

Та хоч двадцять три покоління .
1 Поки Ви підростете бабусі з дідусем вже не буде
2 Якщо при СРСР Вашій сімї виділили однокімнатну квартиру на три покоління , а ви за 12 років заробили на свою , то яка система для Вас краща
«1 Де , коли , і як , я вчу багатих як їм тратити гроші «
А вот где:
«Якщо до багатих і у Вас менше 50 кв м на особу , то :
від 50 кв м віднімаєте величину квартири якою зараз користуєтесь ( власна чи орендована не грає ролі ) і ділите на кількість мешканців .»

Впали з дуба і прямо на голову :?:
Видно це Ваше найслабіше місце , пожуйте аспірин , може біль пройде , а тоді ще раз на свіжу голову постарайтесь осягнути , що в приведеній Вами цитаті не має жодного натяку на те що хто повинен робити , а є алгоритм розрахунку , використавши який можна визначити ( на мій погляд ) дату первинної насиченності ринку житлом0


Я вам все буду повторять не по пять раз, а по десть:
Будивельник - я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть.
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
так до вас доходит?
Мы не системы обсуждаем.
После смерти бабушки, которая жила с семьей в тршке – куда денете папу/маму, брата/сестру?
Родственников, которые как мухи на г….но слетятся за наследством в КИЕВЕ!!!
Ругаетесь – ну ругайтесь….
Oven
 
 
  #<1 ... 89101112 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
79 227640
Переглянути останнє повідомлення
Нед 08 тра, 2022 10:49
Investor_K
1 45149
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 бер, 2012 21:21
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама