Відповіді будівельника айде і співчуваючому Єноту

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<1 ... 91011121314>
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 14:23

Будивельник - я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть.
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть


Можете ще разів з 20 повторити , благо копі-пасте працює
Так звідки у Вас є 12 років квартира , якщо Ви її не купували :?:
Отримали спадок чи вкрали :?:
Якщо в спадок - то проти чого протестуєте
Якщо заробили і купили - так хваліть режим який Вам це позволив , бо Ваші батьки живуть три покоління в одній квартирі і при попередньому режимі ні вкрасти ні заробити не змогли.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 14:46

budivelnik написав:
Будивельник - я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть.
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть
я не собирал на квартиру 12 лет – она у меня 12 лет как есть


Можете ще разів з 20 повторити , благо копі-пасте працює
Так звідки у Вас є 12 років квартира , якщо Ви її не купували :?:
Отримали спадок чи вкрали :?:
Якщо в спадок - то проти чого протестуєте
Якщо заробили і купили - так хваліть режим який Вам це позволив , бо Ваші батьки живуть три покоління в одній квартирі і при попередньому режимі ні вкрасти ні заробити не змогли.

вы берете частный случай, и на его основании делаете выводы государственного масштаба. Вы обо мне ничего не знаете, и я думаю, не узнаете. Зачем на догадках строить модель киевского рынка недвижимости. Узнайте сначала, как живут киевляне, состав семьи, привычки, желания, наклонности, психологический портрет, социальный, а потом мечтайте, как продавать чужое наследство и делить чужие деньги. Зарабатывать вы явно не умеете - только делит. Если бы умели, не рассказывали, как бабушкино добро распродавать.
Oven
 
 
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 15:09

budivelnik написав:
А на счет загонов - то вы с полгода назад утверждали, что купить и сдавать в аренду выгоднее, чем держать на депо

Забули написати що це Ваша ідея фікс :?:
Чомусь мені здається що я постійно писав слідуюче :
1 Якщо величина капіталу не перевищує величину якою можеш керувати - вигідніше знімати житло в оренду і розвивати бізнес
2 Якщо поступлення і накопичення більші ніж може проковтнути твій бізнес - купуй житло , бо в довгостороковій перспективі накопичення через житло краще зберігаються від інфляції ніж депозити або накопичення в золоті.

Ну и брехлооооо!!!! :D
Первый "Покупка против депо"
В якій перший відстоює думку про те що вже можна купувати житло , а другий стверджує що як мінімум до кінця року вклад на депозит буде вигідніший . Тому і вирішили скласти табличку з слідуючими параметрами

Думаю что у вас уже не осталось сомнений что депо выгоднее.
А вы говорили, что выгоднее будет КУПИТЬ и СДАВАТЬ :D
Там же дата есть на обсуждение в основной теме - так что можете найти :D

Если денег столько, что они лишнии для бизнеса - то лучше всего - ДЕПОЗИТ.
Ибо сейчас они лишнии, а через полгода-год кто его знает :roll:
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 16:09

budivelnik написав:3 Є статистика і по статистиці середня тривалість життя 62 роки . Тому коли Вам виповниться 25 як правило Ви отримаєте спадок від бабусі і дідуся .
Цей випадок не працює в трьох випадках
а - Ви вихованець дитячого будинку
б - Ваші бабуся і дідусь не мали власного житла ( правда тоді не зрозуміло де народились Ваші батьки і де жили Ваші батьки поки не народили Вас)
в - Ваші бабуся і дідусь в книзі рекордів гінеса і тому спадок Ви отримаєте не в 25 а в 65 років ( я думаю що якщо Ви нормальний внук , то такий варіант Вас би тільки потішив)


1. 62 года - это средняя продолжительность жизни среди мужчин.
2. Средняя продолжительность жизни женщин 70 с чем-то лет
3. Это продолжительность жизни с учетом смертей младенцев/подростков/шахтеров/дтп и и т.д. Средняя продолжительность жизни тех, кто дожил до внуков - гораздо больше.
4.
Средняя продолжительность жизни жителя г. Киева составляет 71,5 лет. Такие данные сегодня привела на коллегии главного управления здравоохранения и медицинского обеспечения КГГА начальник управления Людмила Качурова

Опять же это с учетом смертей младенцев/подростков/шахтеров/дтп и и т.д.

Мой личный пример - мне 21, брату 30, матери 54, бабушке 86 она живет хорошо, и умирать не собирается - дай Бог ей здоровья. Учитывая, что все - старшие дети, рождались в 32 года.
По линии жены бабушке 70 еще нету, и она проживет еще лет 15 минимум (дай Бог). Так что средняя продолжительность жизни в Киеве у пенсионеров составляет порядка 80-90 лет.

Ну и даже, если не дай Бог, что случится - у бабушки 2-к квартира, а внуков трое (не считая, что еще мои родители наверняка захотят часть). Так что не все так сладко в королевстве =)
Haborym
Аватар користувача
 
Повідомлень: 555
З нами з: 30.01.09
Подякував: 10 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 16:15

Haborym
[я пытаюсь это объяснить уже третий день. Наверное я недоступно объяснял.
Oven
 
 
Повідомлення Додано: Чет 30 вер, 2010 21:06

Шановні , передчасний перехід до деталей не дає Вам можливості побачити загальну картину
1 Який демографічний процес відбувається зараз в Україні :?:
Зменшення чисельності населення
За рахунок чого відбувається зменшення чисельності населення :?:
За рахунок перевищення смертністю над народжуванністю

2 Давайте для спрощення системи припустимо що ті хто помер в календарному році віддають своє житло у спадок тим хто народився . Як це виглядає на протязі останніх років :?:
рік ____померло____народилось__померлих до народжених
2005___781964___426085__________1,83
2006___758093___460368__________1,64
2007___762877___472657__________1,61
2008___754462___510588__________1,48
2009___706740___512526__________1,38


Я далекий від того щоб заявляти що помирали тільки пенсіонери , але думаю що Ви не будете заперечувати що кількість померлих які вже мали що передати у спадок явно більша ніж кількість народжених і ця ситуація тягнеться вже десятки років .
Тому заявляючи про бабусю в якої ще троє внуків , Ви забуваєте , що у кожного внука є дві бабусі і два дідусі , таким чином якщо у баусі/дідуся - четверо внуків , то на кожного з цих внуків припадає один/ одна бабусе/дідусь.
Навіть якщо смерть настигла їх до досягнення пенсії свій спадок вони все одно комусь передали .
Таким чином явно видно що на кожного спадко- отримувача було від 1,38 до 1,83 - спадкопередавача

3 Щоб Ви там не розповідали , але на протязі Вашого життя на ринку зявиться всього приблизно 10 кв м і поки четверо з пяти будуть розповідати про адекватність цін , один з цієїж пятірки один раз в житті купить 50 кв м і таким чином залишить інших чотирьох з носом.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 жов, 2010 00:37

3 Щоб Ви там не розповідали , але на протязі Вашого життя на ринку зявиться всього приблизно 10 кв м і поки четверо з пяти будуть розповідати про адекватність цін , один з цієїж пятірки один раз в житті купить 50 кв м і таким чином залишить інших чотирьох з носом.


Для этого надо подстеречь в темном переулке еще 4 чужих бабушки в дополнение к своей собственной :!:

рік ____померло____народилось__померлих до народжених
2005___781964___426085__________1,83
2006___758093___460368__________1,64
2007___762877___472657__________1,61
2008___754462___510588__________1,48
2009___706740___512526__________1,38


Круто, конечно, все выглядит в крупном масштабе. Ну хотя бы вы признаете этой таблицей тот факт, что в долгосрочной перспективе дефицит усугубляться не будет.

Вообще фамилии достаточно иметь 2 квартиры, в которых будет жить 3 поколения. Главное - соблюдать график рождаемости и смертности:

Папа+мама+ребенок живут в одной, бабушка+дедушка во второй.
Когда наследнику исполняется 25, бабушке с дедушкой вежливо напоминают, чтобы они освободили квартиру для внука. Он создает там семью.
И так далее по кругу.

Только вот на практике модель сферической династии в вакууме далеко не всегда работает.
Я точно знаю, что в ближайшие лет 20 мне ни одного реального метра на халяву не перепадет. Я могу, конечно, уже сейчас начать создавать accruals на свои будущие квадратные метры, но жить и растить детей в них не смогу :lol:
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 жов, 2010 08:23

Ну хотя бы вы признаете этой таблицей тот факт, что в долгосрочной перспективе дефицит усугубляться не будет
.
Ні , тому що демографічний фактор тут обраховувався вже не раз і його вплив на насиченність житлом мізерний .
Наприклад по2009 році
706 740 - 512 526 = 194 214 - величина зменшення населення
194 214 х 23 кв м = 4 466 922 кв м вивільнилось
4 466 922 / 45 800 000 =0,1 м кв додається в рік на кожного мешканця України.
Я точно знаю, что в ближайшие лет 20 мне ни одного реального метра на халяву не перепадет

А я точно знаю що колись - перепаде , і так само точно знаю , що перепаде і Вашим дітям і Вашим внукам.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 жов, 2010 10:35

демографічний фактор тут обраховувався вже не раз і його вплив на насиченність житлом мізерний


Мизерное влияние, но тренд толкает в известном направлении.
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 жов, 2010 10:54

А я точно знаю що колись - перепаде , і так само точно знаю , що перепаде і Вашим дітям і Вашим внукам


К тому времени я буду немолод.
А детей делать в 50 лет как-то негоже.
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 91011121314>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
79 227970
Переглянути останнє повідомлення
Нед 08 тра, 2022 10:49
Investor_K
1 45159
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 бер, 2012 21:21
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама