Готовий проінвестувати в перспективний інтернет проект

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Якщо у вас є певна сума і ви хочете вкласти її в якийсь проект, або надати займ, Вам сюди!
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 04 жов, 2010 23:33

Готовий проінвестувати в перспективний інтернет проект

Готовий розглянути пропозиції щодо створення інтернет-проекту будь-якого напрямку, новаторського змісту. Перевага надається ідеям, втілених аналогів яким немає в інтернет просторі Росії і України.
InfoTech

Повідомлення Додано: Пон 04 жов, 2010 23:37

Є різні варіанти фінансування, в залежності від масштабу, та реалістичності швидкої окупності, але перевага надається малобюджетним ідеям від 10 000 у.о.!
InfoTech

Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 10:13

InfoTech

Добрий день. Я десь в іншій темі, вчора, запропонував варіант створення перспетивного проекту (соц. мережу по типу субд оракл на навчальних установ,кількість потенційної ЦА 4 млн. тільки в Україні).

Маю досвід роботи, працював дизайнер, потім менеджером проектів. Взагалі моя пропозиція доповнювалась ще одним моментом. Це створенням веб-студії на основі розробників головного проекту, так можна з економити значні кошти та мінімізувати риски вкладень. Знаю про що говорю, так як маю приклад київської студії яка саме пішла цим шляхом і працює до нині. Також є ще варіанти проектів, за час роботи в ИТ та інших галузях, зявилось чимало ідей, але перспективнішим із проектів вважаю саме безкоштовну субд (платформу) для навчальних закладів, де аудіторія самі робітники освіти та школяри, студенти. Дайте будь-ласка свою відповідь?
Marriarty

Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 14:50

В чому комерційна складова даного проекту? (стосовно соціальної мережі для навчальних закладів) Чи є у вас попередні розрахунки фінансових показників?
InfoTech

Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 16:22

По перше це глобальний рекламний майданчик(типу фейсбук), потім це база данных. Потім для кожного закладу можливо створювати індивідуальні рішення (розробка додатків), так як заклади за структурою і можливостями різні, то різні потреби, також підтримка ресурсу (сервіс), навчання (як навчають користуватись СУБД) тощо.
Я не фінансист, тому мої розрахунки поверхневі, але сумніваюсь, що й фінансити змогли б прорахувати краще, на данному етапі. Приблизно можу сказати, шо розробка подібного проекту займає не менше півроку, основна робота припадає на програмістів, якщо економіти й поступитися якістю, то можна й за 20 тис. у.е. вкластися, якщо краще, то більше.
Marriarty

Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 18:58

Добрый день

Вам интересна идея которой нет в Украине и России или нужен проект который будет приносить деньги не смотря на наличие аналогичных по тематике?
DmitriyD

Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 19:07

Да, действительно хорошая идея.

Вот только интересно, кто быстрее будет, и кто кого вдохновил идеей:

[b]Табачник хочет создать портал, который станет студентам «родным, как Facebook»
[/b]

Министерство образования и науки Украины намерено открыть портал, на котором будет размещаться вся необходимая информация об образовании в государстве. Об этом сообщил министр образования и науки Дмитрий Табачник, пишет «Левый берег».

По словам Табачника, портал «Единое образовательное информационное окно Украины» будет рассчитан на молодежную и студенческую аудиторию.

«Мы все, кто был причастный к созданию этого информационного продукта, надеемся, что этот портал в Украине станет мощным информационным ресурсом, рассчитанным, в первую очередь, на молодежную и студенческую аудиторию», - сказал Табачник.

Он также отметил, что хочет, чтобы образовательный портал стал украинским студентам таким же «родным и увлекательным», как социальная сеть Facebook.

«Я хотел бы выразить надежду, что украинские студенты не менее талантливые и способные, чем их калифорнийские коллеги. И поэтому, когда несколько лет назад усилиями калифорнийских студентов родился информационный ресурс Facebook, и сегодня в нем находится несколько десятков миллионов, то наш образовательный портал станет для украинско-российского и англоязычного студента таким же родным и увлекательным», - отметил министр.

Он сообщил, что на образовательном портале пользователи смогут найти информацию о кадровых возможностях во всех вузах Украины. Кроме того, студенты смогут принимать участие в оценивании и рейтинговании украинских вузов. Старшеклассники также смогут скачивать с портала необходимые учебники.

По словам Табачника, со временем на портале будет собрана вся необходимая образовательная информация.

http://proit.com.ua/news/internet/2010/ ... 75141.html
Tries

Подякував: 3 раз.
Подякували: 2 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 22:08

DmitriyD написав:Добрый день

Вам интересна идея которой нет в Украине и России или нужен проект который будет приносить деньги не смотря на наличие аналогичных по тематике?

Естественно, главное, это проэкт, который будет приносить деньги, если не хотите разглашать здесь подробности пишите в личку. По поводу оригинальности, рассуждаю с той точки зрения, что в незанятых нишах легче и быстрее развиваться. Но если вы считаете, что есть направления, в которых конкуренция не слишком сильная для быстрого развития и зарабатывания денег, жду предложений! Подробно изучу и если увижу перспективность, готов встречаться и конкретно оговаривать форму сотрудничества, риски, взаимные гарантии и другие условия.
InfoTech

Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 22:43

Marriarty написав:По перше це глобальний рекламний майданчик(типу фейсбук), потім це база данных. Потім для кожного закладу можливо створювати індивідуальні рішення (розробка додатків), так як заклади за структурою і можливостями різні, то різні потреби, також підтримка ресурсу (сервіс), навчання (як навчають користуватись СУБД) тощо.
Я не фінансист, тому мої розрахунки поверхневі, але сумніваюсь, що й фінансити змогли б прорахувати краще, на данному етапі. Приблизно можу сказати, шо розробка подібного проекту займає не менше півроку, основна робота припадає на програмістів, якщо економіти й поступитися якістю, то можна й за 20 тис. у.е. вкластися, якщо краще, то більше.

Як людина, яка працювала за сумісництвом викладачем у ВУЗі, можу сказати, що наші заклади освіти дуже консервативні і наврядчи готові витрачати кошти на учать в інтернет-мережах, порталах і т.д. По-перше, особи, які прийматимуть рішення стосовно витрат, повинні бачити вигоду з такої участі як для ВУЗу в цілому, так і для себе особисто. По-друге, сам процес прийняття остаточного рішення стосовно фінансування є дуже тривалим. Хто ж буде готовий платити за рекламу на соціальній мережі (порталі) студентів, доволі бідної аудиторії на сьогоднішній день, взагалі під питанням. Плюс, вище наведений лінк до статті про ініціативу Табачника. Який буде її остаточний вигляд і зміст... Чесно кажучи, поки не бачу в цьому проекті реальної комерційної перспективи...
InfoTech

Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2010 12:46

Tries написав:Табачник хочет создать портал, который станет студентам «родным, как Facebook»

табачник вдохновил)) Новость как хорошая так и не очень. Идея то на поверхности лежит, все дело в подходе. Данные системы уже работают за рубежом, но почему-то никто не слышал о них. Но табачник замахнулся круто, как я) Посмотрим, фейсбуков много.
Marriarty

#12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Irina555, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє