Нерухомість у Львові (ситуація на ринку, ціни, проблеми...)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4041424344>
Повідомлення Додано: Чет 08 бер, 2012 22:42

  vasul_lviv написав:Бачиш як тебе легко на понт взяти :mrgreen: насправді я не дзвонив. :P
так ти ж декілька сторінок доводив, що продає стороння особа, а телефон то твій? знов нестиковка?

1 Жодних нестиковок
З 9 квартир проданих за адресою
Рясна-Руська вул Брюховицька 12 - дівчинка Оля організувала продаж -4
2 На сьогодні , дівчинка Оля організовує як продаж трьохярусної - яка мені не належить з листопада 2009 року , так і трьох моїх в другій черзі будинку


А з того що Вася бере на понт , але при цьому боїться позвонити - висновок простий як двері
Або це настільки бідний люмпен що не має грошей на покупку лівої сімки
або до бідності - він ще й боягуз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 08 бер, 2012 22:49

та немає значення, продає нерухомість дівчинка Оля чи дівчинка будівельник.
значення має те, що маклер надає твій телефон, як телефон власника житла.
тобто людини котра вирішує ціну продажу, і може організувати огляд нерухомості (тобто має ключі від квартири).
ось тут нестиковка.
а дзвонив, не дзвонив це 10 питання.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 бер, 2012 23:20

типова ситуація з будівельником.
повторюю твої слова: ти цю квартиру продав в 2009 році, власник вклав 5000 дол. в ремонт, живе в ній, і продає по 79 000 дол.
а тепер повторю питання: чому при бажанні оглянути цю квартиру, дають твій номер телефону, якщо ти продав її 2,5 роки тому, і в ній живе інша людина?
чому та людина яка нібито в тебе купила це житло не бере жодної участі в його продажу?
звідки в тебе доступ до житла що тобі не належить?
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 бер, 2012 23:41

  vasul_lviv написав:типова ситуація з будівельником.
повторюю твої слова: ти цю квартиру продав в 2009 році, власник вклав 5000 дол. в ремонт, живе в ній, і продає по 79 000 дол.
а тепер повторю питання: чому при бажанні оглянути цю квартиру, дають твій номер телефону, якщо ти продав її 2,5 роки тому, і в ній живе інша людина?
чому та людина яка нібито в тебе купила це житло не бере жодної участі в його продажу?
звідки в тебе доступ до житла що тобі не належить?

1 Вася не дають мій номер телефону при заявці про бажання купити квартиру розміром в 125 м2 - ти ж сам заявив що не звонив. Так що бреши , але не забріхуйся.
2 Я особисто знаю , що у випадку коли хтось позвонивши до Олі -запитає про двох-трьох-кімнатні за адресою Брюховицька12 - вона може дати мій номер телефону
3 Коли ти заявив що володієш страшною таємницею - моїм телефоном - я спокійно його тут виклав , тепер кожен позвонивши по ньому - може спитати мене про продаж житла ( ти ще раз допоміг мені прорекламуватись :D ) і отримати відповідь що я продаю тільки квартири в 62-82 м2.
Якщо когось зацікавить продаж 125 м2 - він звернувшись до Олі - отримає телефон пані Галини, яка є власницею цього житла і на 99% отримає відповідь , що продаж відкладена до листопада 2012 року , або якщо хтось хоче купити сьогодні , то він може це зробити по ціні на 3000 доларів вищій..

ПС
Пані Галина не є ні моєю родичкою , ні родичкою чи знайомою будь кого з моїх родичів - це відразу щоб уникнути звинувачень в тому що це моя підставна особа.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 00:12

Вася не дають мій номер телефону при заявці

ти ж сам відповів ну то що, і почав розказувати про ті ситуації коли в п. Олі є час, а коли немає :P
ти ж сам заявив що не звонив

я сказав, що взяв тебе на понт, а ти купився і почав викручуватись.
Якщо когось зацікавить продаж 125 м2 - він звернувшись до Олі - отримає телефон пані Галини,

так хто забрехався?
P.S. ти побіг пости редагувати чи кнопку "скарга" тиснути?
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 00:18

Вася - по суті є запитання ?
Для всіх навколишніх.
1 Кожен , хто має бажання отримати пряму інформацію від мене минуючи василькові висмоктані з пальця звинувачення, може звернутись напряму до мене і як під виглядом покупця який цікавиться купівлею нерухомості , а може й не скривати що він не покупець ( за бажанням) взнати все що його цікавить - телефон в першому повідомленні на цій сторінці.
2 Я думаю , що у випадку коли я перестану підтримувати флуд Василя - то отримаю додаткові бали подяки від тих , кого мало цікавить відношення неадеквата до мене .

Пс
З іншого боку був би дуже вдячний , якби форумчани підтримали мене в позиції , що ніхто не має права перетворювати загальний форум в особисті розбірки , але при цьому наказаним повинен бути не той хто змушений захищати своє чесне імя . а той хто постійно звинувачує і при цьому жодне своє звинувачення не пробує аргументувати.

Підтримка - це звернення до модератора шляхом натискання кнопки скарга під повідомленнями того , кого Ви вважаєте зачинщиком флуду.

ППС
Якщо хочете читати на цих гілках виключно повідомлення Василів - нічого не заважає Вам відкрито тут це висловити ( або з допомогою кнопки скарга) - кому як зручніше .
Я не маю ні бажання ні наміру доводити щось тим кому це не потрібно.
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 09 бер, 2012 00:24, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 00:30

  vasul_lviv написав:будівельник так багато бреше, що починає забріхуватись у своїй брехні:
Станом на сьогодні , за Адресою Брюховицька 12 - продаються три квартири , які належать мені , тому якщо хтось звертається до Олі , то коли вона має час , то проводить огляд без мене ( в неї є всі повноваження). коли не має - дає мій телефон

потім він вигадав п. Галину, але забув що писав раніше
Якщо когось зацікавить продаж 125 м2 - він звернувшись до Олі - отримає телефон пані Галини, яка є власницею цього житла і на 99% отримає відповідь , що продаж відкладена до листопада 2012 року

Вася - а в чому брехня ?
Є 6 квартир які мені не належать в першій частині будинку- всі багаторівневі ( і в їх числі квартира за адресою Брюковицька 12/4 , власницею якої є пані Галина з листопада 2009 року)
Є також 6 квартир в 2-ій частині будинку( всі однорівневі) - з яких на 3 я вже заключив попередні угоди і отримав суми в 70% від їх вартості і 3 які продаються.
Продаються мною в 2 частині будинку
Трьохкімнатна на 2 поверсі , двох кімнатна на 2 поверсі . двохкімнатна на 4 поверсі.
Будь хто , позвонивши або мені , або Олі в агенство - отримають цю інформацію.

ПС
Василько - хамити ти не можеш , боїшся що забанять ,а без хамства тобі тут ловити нічого .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 00:39

будівельник так багато бреше, що починає забріхуватись у своїй брехні:
Станом на сьогодні , за Адресою Брюховицька 12 - продаються три квартири , які належать мені , тому якщо хтось звертається до Олі , то коли вона має час , то проводить огляд без мене ( в неї є всі повноваження). коли не має - дає мій телефон

потім він вигадав п. Галину, але забув що писав раніше
Якщо когось зацікавить продаж 125 м2 - він звернувшись до Олі - отримає телефон пані Галини, яка є власницею цього житла і на 99% отримає відповідь , що продаж відкладена до листопада 2012 року

я тобі нестиковки кольором виділив. так дойшло?
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 00:43

Вася - якщо ти запитаєшся про трьох і двох кімнатні(62-82 м2) - то отримаєш мій телефон
Якщо запитаєшся про пятикімнатну 125 м2 в трьох рівнях - то отримаєш телефон Галини

Я кольором не виділяв , думаю що нормальній людині кольору не потрібно.
Дійшло ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 09 бер, 2012 14:42

ну для чого "включати окуня" і розводити флуд.
суть проста, в першому пості ти стверджував, що продаєш 3 квартири,
а в наступному вже вигадав п. Галину, яка продає 125 кв.м., а ти продаєш тільки 2 квартири.
знову як вуж викручуєшся, і сам себе перебріхуєш :P
vasul_lviv
 
 
  #<1 ... 4041424344>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24789 16552015
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 15:10
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930308
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
10012 6255643
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама