Проект «Stand up! Start up! » 2010

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум Освіта в Україні та світі. Обговорюються питання освіти: куди піти вчитися на фінансові спеціальності, ліцеї, коледжі, вузи, а також обговорення тренінгів, семінарів та курсів, навчання, MBA, друга фінансова освіта.
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 22:29

Проект «Stand up! Start up! » 2010

Осінь 2010 для молоді міста Києва може стати доленосною. А все тому, що молодіжні організації AEGEE-Kyiv та Студентський бізнес-інкубатор КНЕУ ім В.Гетьмана спільно з Українською Вищою Школою Бізнесу пропонують до уваги активних та перспективних освітній бізнес-проект «Standup! Startup!», який може стати першим кроком у підприємницьке майбутнє.

Проект «Stand up! Start up! » складається з трьох етапів: проходження тренінгової програми для тих, хто має бізнес-ідею, але не знає, як втілити її у конкретні плани та цифри. Другий етап – це конкурс бізнес-планів. На другому етапі буде визначено, чия бізнес-ідея дозріла для втілення. Третім етапом проекту стане фінальна конференція, де можна буде почути про те, де шукати інвесторів та як краще представити свою ідею; буде представлено 10 кращих бізнес-планів для визначення переможців; а також, успішні українські підприємці розкажуть свої історії успіху. Зі слів організаторів, до участі запрошуються студенти та працююча молодь віком від 18 до 35 років.
Вища Українська Школа Бізнесу підтримала ініціативи двох амбітних молодіжних організацій , тож головний приз конкурсу бізнес-планів - стипендія в розмірі 36000 грн. на навчання по програмі "Створи свій бізнес" – це серйозний крок молодої людини в підприємницьке майбутнє. Для учасників тренінгової програми також передбачені стипендії в сумі оплати курсу від 30 до 80 %.
Серед членів журі проекту – авторитетні особистості: Ірина Вікторівна Лилик, директор «Української асоціації маркетингу», Віктор Коновалов, креативний директор Superheroes.Ua, Анастасія Фоменко, керівник інтернет-проекту Startjob.com.ua.
Генеральними інформаційними партнерами проекту є інформаційний ресурс про освіту UNISTUDY, портал новин Studnews.org.ua, Startjob.com.uaробота для студентів та молоді . Офіційними медіа партнерами є: ресурсний центр ГУРТ, Education.ua освіта в Україні. Офіційний партнер проекту Укрсиббанк.
Проблема започаткування та розвитку власної справи – актуальне питання, особливо для молоді, яка не чекає подарунків долі, а надає перевагу здобуттю нових знань та наполегливій праці. Саме для такої молоді в рамках проекту «Standup! Startup!» заплановано тренінгову програму, конкурс бізнес-планів та мотиваційні промови успішних українських бізнесменів.
Учасники першого етапу проекту відбиратимуться на основі мотиваційних листів, які додаються до реєстрації. Більше інформації тут: www.standupstartup.org. Заходь! Реєструйся! Навчайся
Karabass
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 жов, 2010 14:17

Проект «Stand up! Start up! » 2010

В декількох ВУЗах Києва пройдуть анонсуючі зустрічі проекту "Stand up! Start up!".

сьогодні, 21.10 - КНУ ім. Т.Шевченка, факультет кібернетики, корпус №6, ауд.01, 14:00
22.10.(п'ятниця) - КНЕУ ім. В.Гетьмана, корпус №2, ауд. 51, 14:30
27.10(середа) - НТУУ "КПІ", корпус №1, 16:00, аудиторія уточнюється.
Слідкуйте за оновленнями на сайті! www.standupstartup.org
Karabass
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама