Правительство Украины изменило процедуру уплаты единого н...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 29 гру, 2010 12:50

Правительство Украины изменило процедуру уплаты единого н...

Предлагаем к обсуждению:

Функции уплаты и распределения сумм единого налога с введением в действие Налогового кодекса будут осуществлять сами плательщики, а не Государственное казначейство, как это предусмотрено законодательством


Смотри полный текст <a href="http://news.finance.ua/ru/~/1/2010/12/29/222336" target="_blank">Правительство Украины изменило процедуру уплаты единого налога</a>.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 78175
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 гру, 2010 13:12

Ну и нафига это было надо?
Gebels
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2411
З нами з: 09.02.09
Подякував: 14 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 гру, 2010 20:07

Типа: "А вот ВАМ!" (шоб не расслаблялись).... идиоты
alexd3d
 
Повідомлень: 70
З нами з: 26.06.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 гру, 2010 21:26

В то же время по итогам принятия Налогового кодекса основным изменением в деятельности "упрощенцев"-физлиц стал запрет относить закупки у них товаров и услуг на валовые затраты при определении объекта обложения налогом на прибыль, то есть фактически облагать их по ставке налога на прибыль.


Перевернул весь кодекс, но что-то не нашел... Если кто знает где это написано подскажите, пожалуйста
step_lg
 
 
Повідомлення Додано: Чет 30 гру, 2010 11:41

Ну и нафига это было надо?

Ну как же...Упростили упрощенную систему.
MByte
 
Повідомлень: 865
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 гру, 2010 11:53

Интересно, каким макаром теперь распределится налог, уже уплаченный в казну за январь? Подарок дяде премьеру?
aomelian
 
Повідомлень: 160
З нами з: 03.03.10
Подякував: 2 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 гру, 2010 14:15

step_lg написав:Перевернул весь кодекс, но что-то не нашел... Если кто знает где это написано подскажите, пожалуйста

Пояснительная записка, стр. 511
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 401=172888
Крім того, передбачено заборону по віднесенню до витрат платника податку на прибуток витрат на придбані товари (роботи, послуги) та інші матеріальні і нематеріальні активи у фізичної особи-підприємця, що сплачує єдиний податок.

Где-то видел еще, не могу вспомнить где. Там еще указывается, что это относится ко всему, кроме ИТ-услуг.
.
Haborym
Аватар користувача
 
Повідомлень: 911
З нами з: 30.01.09
Подякував: 10 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 гру, 2010 15:45

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 грудня 2010 р. № 1196
...

ЗМІНИ, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. № 507
1. Пункт 4 виключити.

...

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 16 березня 2000 р. № 507
...
4) крім суб'єктів малого підприємництва - юридичних осіб, визначених абзацом другим частини першої статті 6, платниками податку на додану вартість мають право бути також суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи. У разі коли суб'єкт малого підприємництва - фізична особа приймає рішення бути платником податку на додану вартість, на нього поширюється дія Закону України "Про податок на додану вартість".

Суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи, які до переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності були платниками податку на додану вартість і після переходу до неї прийняли рішення про те, що вони згідно з абзацом другим частини першої статті 6 не є платниками податку на додану вартість, подають до відповідного органу державної податкової служби заяву про скасування реєстрації їх як платників податку на додану вартість і здають відповідне свідоцтво;
...
Kom
 
Повідомлень: 179
З нами з: 12.10.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 гру, 2010 09:46

Kom

Если я правильно понял, то теперь единщик не может быть плательщиком НДС?
step_lg
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 гру, 2010 14:15

теперь господа СПД-шники становитесь бристами, бухгалтерами, выписывайте "Вісник Гондураса" і виконуйте безглузді накази деб..ів. Самі будете розподіляти на необхідні рахунки казначейства. А якщо помилились - платіть знов, бо бюджет - це ніппель, звідти нічого не повернеш. і штрафи платити, бо не знаєте чого там Азарич вчора придумав.
Как на майдане не стой - они свое возьмут полюбому. От покращення не сховатись!!!!!
pete
 
Повідомлень: 3004
З нами з: 22.07.10
Подякував: 110 раз.
Подякували: 721 раз.
 
Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Irina555, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 598
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 лис, 2017 22:33
Eli_
0 645
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 вер, 2017 13:23
taxukraineorg
0 999
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 лис, 2016 23:48
taxukraineorg
реклама
Топ
відповідей
Топ
користувачів