Здача в оренду проти депозиту в 2011 році

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1234 ... 87>
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2011 16:44

Не всі витрати враховано :!: . Витрати на утримання в нормальному стані. Витрати на пошук клієнта - різний строк експозиції (1-3 місяці) - відповідно недозавантаження. Витрати на страхування пошкодження житла. Необхідно врахувати, що представлені вище орендні ставки є рекламними, а реальні, внаслідок торгу, менші в залежності від місця розташування, технічного стану, загальної площі. Витрачений особистий час на гімор здавання, забирання грошей перевірку стану - це все теж гроші. Бо Ваш час - це гроші! :idea:
RON
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1642
З нами з: 19.11.10
Подякував: 322 раз.
Подякували: 284 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2011 18:21

Почнемо з кінця :D
Тому ареда дісно дорожча від депозиту адже є купа ризиків
......
Не всі витрати враховано
.......
Бо Ваш час - це гроші!

Якщо оренда має купу ризиків і Ви їх хочете застрахувати , то тоді не дивно що аналогічно Ви повинні діяти вибираючи і банк в який хочете вкласти депо . Найкращий варіант як на мене це Швейцарські банки :D
Правда доставка туди грошей - справа досить затратна по часу і коштам :D Та й ставки там від мінус 1% до плюс 4% :D
Тому житло в нас в Україні , тому й банк якийсь найнадійніший в Україні ,але тоді ставка буде не дуже , думаю в 8% вкладемось :D

Ладно Будувельник візьму виклик..

Я прийму виклик , але мені достатньо вже одного персонажа який в лютому 2009 заявив що в першому кварталі можна було заробити до 5000 доларів :D , тому на кінець року в нього вийшло 20000 .
Тому тепер я згоден розглядати ціну на золото станом на 01-01-2011 .
Якщо маєте інформацію по якомусь конкретному банку в Україні - викладіть , якщо не маєте , то я буду користуватись світовим графіком http://fx-commodities.ru/category/gold/
31-12-2009 - 1420 доларів за трійську унцію

Таким чином в нас намалювались три учасника
Метр_ман
Голд_вуман
Депо_ман

Для того щоб урівняти умови , Метр_ман вкладає в ремонт 500 доларів(53900+500=54400) + на кінець терміну оренди ми будемо памятати поправку Яку зробив Ростислав 2 , що депо буде за 12 місяців , в той час орендних платежів буде 10 .

дата________Метр_ман_оренда_____Голд_вуман_____Депо_ман_____% по депо
01-01-2011___54 400____0____54400/1420=38,3099____54400__________0
01-02-2011___????____500_______38,3099 тр.унцій ____54400_____8 % /12 місяців х 54 400 =362,67

Тепер залишилось тільки визначитись що будемо робити з грошима яку Метр_ман отримує від оренди , а Депо_ман отримує від депозиту , бо ці персонажі могли на ці живі кошти купувати наприклад золото ( золото для того щоб якось урівнятись з Голд_вуман - так звана диверсифікація ризиків :D , і думаю що для спрощення на величину купленного золота можна зменшувати вклад Голд_вуман .
Востаннє редагувалось budivelnik в Чет 06 січ, 2011 18:51, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 06 січ, 2011 18:47

как по мне, так лучше сдавать жилье в аренду, поскольку игры с украинскими банками в депозиты, особенно в золоте (не попадают под ФГВ), учитывая печальную историю с Надрой, крайне опасны....
Korabel
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 04:49

В Киеве можно купить трешку за 54 штуки... :?:

И такое "счастье" за один месяц точно не сдашь.
namisha
 
Повідомлень: 55
З нами з: 11.08.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 12:14

В Киеве можно купить трешку за 54 штуки...

1 Я не вірю , що в Києві можна купити трьохкімнатну за 54 000 . Я навіть не вірю що в Києві можна купити однокімнатну в хорошому районі за 54 000 .
2 Але тут море заявляючих , що індекси доміка чи мегакварталу - це індекси які нічого не відображають і по ним орієнтуватись не варто бо реальні ціни продаж на 20-40% нижчі :wink: . От я одним ударом і гахнув двох зайців :D
а - або признаєте що графіки відображають реальну картину і тоді депозит явно кращий від здачі в оренду
б - або не признаєте графіки( говорячи що ціни там завищені ) , тоді оренда явно вигідніша від депозиту :D

І в одному і в другому випадку обвалісти змушені признати що ринок нерухомості живий і житло потрібне не тільки неграмотним оленям ( до яких вони відносять всіх власників нерухомості ) . а ле й різного роду суперфахівцям по спекуляціям ( до яких вони як правило відносять себе )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 13:27

маразм крепчал... :D
3к в 50 кв. м. - это какая-то глупость! Переделана из 2к?
За 4000 грн можно снять полноценную 3к например, на Оболони - далеко не самом худшем районе Киева.
За 5000 грн - приличную 3к на Оболони.
Вот примеры
Залки ул., 10в, 3/9 эт., телефон, холодильник, мебель, чистая, обычное состояние, домофон, ст.м. "Оболонь" 10мин, 4000грн.

Оболонь, Героев Днепра ул., 5/16-эт. пан. дома, 70/44/8.5 кв.м, х/р, с/у разд., 2 балк. застекл., стеклопакеты, хороший ремонт, без мебели, 10мин до метро, 4500грн, торг.


Теперь покажите мне такие квартиры, не крайнии этажи на Оболони по цене меньше чем 100 тыс?

Сразу видно что Будивельник не киевлянин - по его ***** и цене в 1098$ :D
Такие цены только на окраине в хрущах или в новострое(который не сдашь за 2 года) тоже на окраине.

Теперь от аренды такой квартиры надо вычесть минимум 1000$ в год. Это деньги на мебель, косметический ремонт, бытовую. Периодическую уборку квартир (плата а труд) и ... простои.


Лично я всегда говорю, что индекс домика - это индекс стоимости жилья - поэтому реальные цены (учитывающие ремонт, мебель, бытовую в реальной квартире) - всегда выше! ВСЕГДА!
И тут УЖЕ была фора в споре.

Что касается Мегаквартала - то реальная цена действительно ниже, чем в объявлениях - но рассматривать надо тогда не нижнюю границу цен - а среднюю - именно в них объявления с торгом. И разница составляет 12-15%. а не 20-40%.

Вообщем тема-бред :D

И сейчас депозит выгоднее аренды. В прошлом году это было явно видно всем, кроме слепцов и тупых. Поэтому и разница за год - огромна! :D И результат, естественно, не был ни для кого сюрпризом (кроме редких тупых) :D

В этом году все уже не так однозначно...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 13:49

Сдавая жилье в наем нужно учесть еще налог.А вообще то можно нарватся на таких аферистов с чужим паспортом и переклееной фото.Нередки случаи когда жилец перездает ваше жилье другим людям недорого,но наперед,а сам сваливает по тихому.Судится потом будете,нервы портить.А банкам(некоторым)доверять нельзя и это правильно!Но не доверять всей банковской системе-нонсенс.И почему вы не учитываете что есть вклады застолбленные раньше на года.В них 26проц.по грив.14-15в валюте?
Доктор
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 13:54

Вообщем тема-бред

Якщо тема Вас не влаштовує , то якого милого Ви тут знаходитесь :?:
Знову боретесь за загальну справедливість , чи переживаєте що тут Вас відразу обрізали і Ви покуражитись не можете оповіданнями про минулі прибутки :?:
Я розумний :D
1 Почав тему про 2011 рік на початку 2011 року , тому оповідання про досягнення в 2010 тут не прокатять як не профільні , а що буде в 2011 - ніхто точно не знає , тому всі в рівних умовах
jde Додано: Пт 07 Січ, 2011 12:27
....
Сразу видно что Будивельник не киевлянин - по его маразму и цене в 1098$

2 На особисті випади проти мене я прошу звернути увагу модераторів і відповідним чином на це зреагувати .
3 Для тих хто не знає букв і не вміє читати пропоную переглянути моє повідомлення написане за годину

budivelnik Додано: Пт 07 Січ, 2011 11:14 1 Я не вірю , що в Києві можна купити трьохкімнатну за 54 000 . Я навіть не вірю що в Києві можна купити однокімнатну в хорошому районі за 54 000 .
2 Але тут море заявляючих , що індекси доміка чи мегакварталу - це індекси які нічого не відображають і по ним орієнтуватись не варто бо реальні ціни продаж на 20-40% нижчі . От я одним ударом і гахнув двох зайців
а - або признаєте що графіки відображають реальну картину і тоді депозит явно кращий від здачі в оренду
б - або не признаєте графіки( говорячи що ціни там завищені ) , тоді оренда явно вигідніша від депозиту


Что касается Мегаквартала - то реальная цена действительно ниже, чем в объявлениях - но рассматривать надо тогда не нижнюю границу цен - а среднюю - именно в них объявления с торгом. И разница составляет 12-15%. а не 20-40%.


4 На рахунок мегакварталу
Я підтверджую , що людина яка просто розкидається слиною точно не вміє читати:
Перше повідомлення в темі :D
budivelnik Додано: Ср 05 Січ, 2011 19:09

1 Всі доступні графіки ( а мені відомо їх аж два ) - моїми опопнентами вважаються графіками хотелок від яких можна відняти як мінімум 15-20% , тому я вирішив притворитись дуже розумним і алчним спекулянтом по житлу , тому вирішив заявити що купив житло на 15% нижче ніж графік мегакварталу який я приведу нижче:
http://fotohost.org/images/a1b9cd10-130kB.jpg

Висновок
Людина прийшла не для того щоб поспілкуватись і знайти якісь спільні теми , а просто для того щоб виплеснути на мене і тут присутніх свою злість .
Зверніть увагу , в людини всього одне повідомлення в темі і в ньому вона вже встигла :
маразм крепчал...
по его маразму
Вообщем тема-бред
кроме слепцов и тупых.
кроме редких тупых

А смайликами як я розумію цей персонажик свою злість маскує .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 14:01

И почему вы не учитываете что есть вклады застолбленные раньше на года

Ну тоді Ви повинні врахувати , що напевно з 50% квартир також здається в оренду роками, тобто були куплені наприклад в 2000-2002 роках по ціні до 20000 доларів :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 січ, 2011 14:24

Вы неправильно поняли.Я имел ввиду ,что некоторые прозорливые люди,в 2009 и даже в начале 2010г.застолбили депо в надежных банках под вышеуказанные мной проц.ставки на несколько лет вперед.И сейчас не парятся по поводу морального облика квартирантов,а преспокойно наслаждаются спокойствием.К слову-риски они деверсифицировали,как по количеству банков,так и по валютам-гривнам(ну если с мозгами конечно).
Доктор
 
 
  #<1234 ... 87>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6255455
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
548 224838
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
11285 1791132
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 чер, 2021 13:37
RTC12
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама