Опцион на индекс UX

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #1234 ... 9>
Повідомлення Додано: Нед 09 січ, 2011 23:22

Опцион на индекс UX

Наверное, уже не для кого не секрет, что в нынешнем году любителей срочного рынка порадуют фьючерсным опционом на индекс. Поскольку инструмент для большинства достаточно экзотичный, не в пример фьючерсу, то думаю было бы неплохо совместно обсуждать недостатки и преимущства торговли оцпионами, стратегии, перспективы развития нашего срочного рынка и т.д.

Мне, для начала, интерестно было бы узнать будут ли ММ на котировках, какие будут предлагаться сроки жизни опционов и можно ли будет торговать ими с фьючерсного счета.

Кто совсем не ориентируется в вопросе, но хочет узнать побольше - задавайте вопросы, чем смогу - помогу.
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Сер 12 січ, 2011 14:28

хоч не раз вже чув (загальну інфу) про опціони. Але якщо можна - то для чайників. (і як воно працюватиму у нас, якщо звичайно є така інфа). Хоча б в загальному в чому соль. :oops:
mishOK
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 січ, 2011 17:00

Говорити довго краще самі почитайте, а потім ставте питання - так легше буде.
fs.rts.ru/files/1380

2stocks.ru/main/12/general/92
Востаннє редагувалось yaropolk в Вів 18 січ, 2011 03:31, всього редагувалось 1 раз.
yaropolk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 15:49

yaropolk
сенкс за ссилки. Особливо 2-га! (книжечку, я ще раніше качнув, ще коли фьюч запускали). Правда трохи зарозумно написана, тяжко читається.
mishOK
 
 
Повідомлення Додано: Пон 17 січ, 2011 19:08

а что собираются запускать?
Boundless
 
Повідомлень: 2193
З нами з: 12.02.08
Подякував: 89 раз.
Подякували: 138 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 02:16

Boundless
опцион на фьючерсный индекс УХи :)
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 03:34

Чесно кажучи я собі не уявляю хоч якусь мінімальну ліквідність в опціоні на фюч. Ви roman як, спекульнете новим інструментом, ким будете - покупцем, продавцем?
yaropolk
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 січ, 2011 14:08

yaropolk написав:Чесно кажучи я собі не уявляю хоч якусь мінімальну ліквідність в опціоні на фюч. Ви roman як, спекульнете новим інструментом, ким будете - покупцем, продавцем?


все буде залежати від ринкової коньюктури. важлива перевага опціонів - можна констроювати синтетичні позиції, використовуючи ті інструменти, де більша ліквідність і менший спред.
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 бер, 2011 12:47

roman tr.

Спецификацию будущего опциона кто-нить видел?
Tiker
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 бер, 2011 12:54

Re: Опцион на индекс UX

ага... уже нашел сам... http://fs.ux.ua/files/155
Tiker
 
 
  #1234 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron