Подпись Будивельника это реальность или его фантазии?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 15:16

"средняя минимальная" - это просто взрыв мозга строителя, а не математика.

Ще один з проміжності на лижах .
Якщо те що я написав не правда , то пропоную Вам написати правду по будь якій з груп які я створив . Умова слідуюча
Вкластись в 11 знаків :D
Ви хоч знаєте , що є такий інструмент як :
спрощення з втратою якості
Я не можу описати ситуацію з мінімальними цінами по всій Україні використовуючи 100 знаків , при цьому деталізуючи кожне місто і населенний пункт нашої держави .
Тому я розбив всю державу на 5 груп , і для кожної групи вивів одну цифру яка є найточнішою для всієї групи.
Тобто мінімальна для Топ-5 це мінімальна ( Харків+Львів+Одеса+Донецьк+Дніпропетровськ)/5
При чому мінімальні Львову і Одеси процентів на 15 вищі від мінімальних інших учасників групи.
Слідуюче мінімальна ціна це - наприклад для Мегаквартала( квантиль 10%) середня ціна серед 10% найменших цін в обявах і по цій середній :D мінімальній ціні шансів купити житло у Вас не має.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 15:19

Эта ветка пригодится: мы тут продолжим обсуждение, когда вы в очередной раз будете менять подпись исправляя фразу:
"Я не розглядаю коливання в діапазоні 1500 - 1750"
на что-то такое
"Я не розглядаю коливання в діапазоні 1450 - 1750"

А якщо я поміняю на
Я не розглядаю коливання в діапазоні 1600 - 1850
Ви знову будете мене звинувачувати в маніпуляціях :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 15:28

budivelnik написав:А якщо я поміняю на
Я не розглядаю коливання в діапазоні 1600 - 1850
Ви знову будете мене звинувачувати в маніпуляціях :?:

Буду только если в очередной раз начнете врать :D
Например, утверждать, что всегда указывали цену по Мегакварталу :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 15:45

Буду только если в очередной раз начнете врать
Например, утверждать, что всегда указывали цену по Мегакварталу

Відповім Вашими словами
Я не збираюсь коментувати кожен брєд кожного божевільного.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 15:49

budivelnik написав:Як завжди , як тільки попадаєте впросак - відразу починаєте хитрувати .
Де Ви бачите середні ціни :?:
Середні мінімальні по группі.
Ми що Харків розглядаємо , чи групу з 5 міст :?:

Я считаю что хитрить начинаете как раз вы :D
Новый термин. И рассказывая мне что во Львове средняя цена 1000 долларов можно рисовать какие угодно цены...
В этом термине нет ни математики ни логики - думаю даже вы это прекрасно понимаете...

budivelnik написав:А на рахунок мінімальних цін в Харкові в 2009-2010 році - почитайте повідомлення такого собі chiy

Почитал. Ну тут
1) рассматривает новострой - а как я указал он в регионах стоит часто дороже, чем панелька хоть и с голыми стенами.
2) я рассматриваю минимальные цены и естественно окраины - он смотрит на интересующий его район.
3) Он берет 1к квартиры - мы тут говоим о рынке в целом.
Непонятно зачем мне его фантазии о том, что доллар будет по 12 грн??? :D

Если сравнивать цены - так того же самого застройщика avantazh.ua/page/623

В НЕСДАННОМ ДОМЕ
3-комнатная квартира Общ. пл. 93,31 кв.м. 5 этаж 49 455 у.е.
Получается по 4240 грн.
Ну я понимаю - сдача через год. Но разница в 30% от той цены!!!
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 16:01

А на рахунок мінімальних цін в Харкові в 2009-2010 році - почитайте повідомлення такого собі chiy


Почитал. Ну тут
1) рассматривает новострой - а как я указал он в регионах стоит часто дороже, чем панелька хоть и с голыми стенами.
2) я рассматриваю минимальные цены и естественно окраины - он смотрит на интересующий его район.
3) Он берет 1к квартиры - мы тут говоим о рынке в целом.
Непонятно зачем мне его фантазии о том, что доллар будет по 12 грн???

Тобто вибрали що сподобалось і не побачили те що не сподобалось.
Спеціально для сліпих:
chiy Додано: Чт 30 Лип, 2009 23:12
.......но если учесть что средняя цена в Харькове на сегодня 6000грн .......

Де тут сказано щось про новобудови , район чи ще щось :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 21:40

Подпись Будивельника - это его мысли основанные на личном опыте. С реальностью - они имеют мало общего так как о разбивке объекта на захватки и параллельный метод работ на основе схемограмм с подвозом материала по времени, он похоже даже не слышал... :(
Себестоимость велика, т.к. он объект три года стоит, а норма на него около 8 месяцев, если брать с благоустройством. В советское время 9ти этажку строили за 9 месяцев, а сейчас у меня пример каждый день маячит перед глазами - девятиэтажку - четвертый год достраивают... Вот и себестоимость вырастает до небес!!! :shock:

Продавать дешевле он не может - так как в убыток, а организовать строй процесс рационально - не может! Вот и получается с**ть не может, а попу мучает...

Простите за грубость! :cry: Наболело...
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 21:55

budivelnik написав:Ще один з проміжності на лижах .


Строитель, ты говори, да не заговаривайся. Даже при моем терпении и стебном отношении к твоему бреду, ты имеешь все шансы ответить по-взрослому за свой треп. Не доводи, до греха, борец за культуру, а то хлопотно это очень.
V_Igor
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 22:31

budivelnik
Ну если выдирать фразу из контекста - то тогда мы снова перейдем к ругани - вам оно надо???

В Харькове есть застройщик "Авантаж" звонил интересовался 6500 грн. кв.м. даже если считать по их не совсем дешёвым рассценкам при курсе 10 грн 650 дол.кв.м., при курсе 12 грн за дол. то до 540 дол.кв.м., но если учесть что средняя цена в Харькове на сегодня 6000грн

Думаю человек все же рассматривает только новострои - это ясно из поста...
Я понятия не имею кто такой chiy и как он считает среднюю цену - приведите методологию....
Но у Оператора средняя БОЛЬШЕ и то по самому худшему району и при этом элитное выкинуто.
На то оно и среднее...

Например тот же застройщик сейчас продает 3к далеко не в ж*** Харькова правда в недостроенном доме (сдача - конец 2011) за 4200 грн. В 2009-м минимум был 6500???
Неизвестно из поста в достроенном или нет и на какие квартиры, но согласитесь что разница огромна! :D Такая, что даже хватит, чтобы сравнить достроенный и недостроенный.... :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 січ, 2011 22:44

С реальностью - они имеют мало общего так как о разбивке объекта на захватки и параллельный метод работ на основе схемограмм с подвозом материала по времени, он похоже даже не слышал...

1 Теорія оптимізації процесів , особливо в рафінованному вигляді - дуже допоможе в кризовій ситуації :wink:
2 Я дуже мобільний , тому маю можливість маневрувати як людьми так і ресурсами , тому сьогодні будую ( не три а півтора роки ) те що раніше в стані був збудувати за три місяці - виключно тому , що будую виключно за кошти які приходять від реалізації вже збудованного і ні копійки додаткових коштів в будівництво не вкладаю . А всі свої вільні кошти вклав на сьогодні в розширення свого торгового бізнесу - диверсифікація ризиків називається. І при цьому все одно плюс 0,3 млн грн в рік за рахунок будівництва отримую .
Так що не Вам мене вчити де і що я повинен робити.
Продавать дешевле он не может - так как в убыток, а организовать строй процесс рационально - не может! Вот и получается с**ть не может, а попу мучает...

На сьогодні я пропоную житло на 5% дешевше ніж будь який з моїх конкурентів , зазор в мене ще 25-30% , так що спочатку іншим порозповідайте про мою неефективність , а потім вже й за мене беріться.



Строитель, ты говори, да не заговаривайся

Не лякай і ляканий не будеш
А те що ти себе впізнав - приємно , значить вмію я описувати і сам процес так і про кого .
Був тут один , вікін здається . той мене корешами в податковій пробував шугати
Ти ким мене лякати будеш :?:
Час жужащих - вже давно пройшов , а ті хто грамотними були вже давно млрд керують , інші в земельці.
Ти як я розумію до млрд відношення не маєш :?:
А офіційні структури мене знають і поважають , так я з податками в мене покраще ніж в пересічного, так що подумай спочактку перш ніж слова випускати.
Слово воно не горобець , випустиш - не зловиш.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
48 24643
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 чер, 2010 13:17
mortimer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама