Подпись Будивельника это реальность или его фантазии?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 14:00

budivelnik написав:Шановний
Верхом ідіотизму вважаю оповідання з слідуючим змістом:
Працюйте в два рази більше і отримаєте в півтора рази більше прибуток.

В чому тоді суть ефективності роботи :?:

Сутнисть - при браку обігових коштів, заробити більше за звітний період!
budivelnik написав:
Ефективно це - мінімальні затрати - максимальний результат . Я не хочу рвати жили в два рази сильніше , щоб отримати в півтора рази більше.

Возможно стоит предусмотреть штатную единицу, для разгрузки Вас от рутинных обязанностей?! Как я понимаю что да же если бы у Вас были деньги, то три дома одновременно Вы не сможете построить, т.к. потребуется что бы Вы лично работали в трех местах одновременно?!
Если для Вас так Важен минимум затрат - то это противоречит что у Вас есть наемные работники - делали бы сами, еще бы и на зарплате экономили! Но все понимают что это абсурд!!!
budivelnik написав:І останнє
Теорія - це теорія , а практика - це практика.
...
Так що Ви описали нового :?:

Нового ни чего! Только указал на недополучение прибыли по причине не эффективного использования временного и денежного ресурса. Завышение себестоимости из-за применения неоправданно масивных элементов (стена монолит 40 см.) И просчеты в руководстве, не позволяющие легко масштабировать успешный опыт.
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 14:32

Сутнисть - при браку обігових коштів, заробити більше за звітний період!

Отже ми з Вами прийшли до обігових коштів .
1 Добре , але ми розглядаємо що тільки обігові кошти чи інтегральний показник
кошти/обєм робіт/величина прибутку :?:
2 В мене обігових на закінчення одного обєкту - вистарчає , а поповнюються вони виключно від продажу вже створенного , то навіщо мені створювати дорожче зате швидше , якщо в мене стоїть не продане попереднє :?:
3 Якщо ми заговорили про швидкість , то що Вам заважає запропонувати мені замінити бетон на металічні конструкції , тоді я повнюстю завершу будинок за 3 місяці :wink: .
А заважає Вам вартість металічних конструкцій , адже:
одна залізо-бетонна колона 0,4 м х 0,4 м х 3 м = 0,48 м куб х 1000 грн = 480 грн
один стальний двутавр нехай 30 3 м п важить 110 кг х 7,5 грн/кг = 820 грн

Як бачите можна все , тільки однозначно працює вислів
Зробимо швидко , дешево , якісно .- Виберіть будь яких два пункти.

Нового ни чего! Только указал на недополучение прибыли по причине не эффективного использования временного и денежного ресурса. Завышение себестоимости из-за применения неоправданно масивных элементов (стена монолит 40 см.) И просчеты в руководстве, не позволяющие легко масштабировать успешный опыт.

1 Де Ви прочитали про стіну моноліт в 40 см ( по собі судите ) , в мене - 15 см
2 Ви пропонували 12 захваток х (4 шари на поверсі + 1 перекриття) х 4 поверхи = 240 викликів крану нехай по 2 години = 480 крано-годин х 150 грн = 72 000 грн , або постійне знаходження на обєкті на протязі року крану , якщо це автомобільний то 800 000 грн вартості х 10 % річних = 80 000 грн , якщо баштовий , то монтаж/демонтаж/перевезення + заробітна плата крановщика за рік - явно перевишить 80000 грн . А тепер порівняйте з моїми підрахунками які я Вам приводив ще на початьку нашого диспуту:
budivelnik Додано: Чт 20 Січ, 2011 20:05
.......
І того на 1/2 поверх витрачаю - 15 робочих днів - цілий поверх - 1,5 місяці календарних ( швидше не можна - бетон не встигає набрати необхідної міцності ) - 4 поверхи - 6 місяців
- для заливки шару використовую автомобільний кран на 4 години , бетон - з міксера в туфельку 0,8 м куб - кран - стіна,
Стіни поверху 3 х 2 х 4 години = 24 робочих години кран
Перекриття 4 години х 2 = 8 годин
Один поверх + перекриття = 32 години х 4 поверхи = 128 годин х 150 грн = 20 000 грн в рік - послуги крана в рік

Тобто всі Ваші пропозиції направлені на зменшення часу виробництва і все булоб нічого якби це зменшення часу не відбувалось виключно за рахунок здорожчення робіт

Запамятайте і передайте іншим
Все потрібно розглядати в комплексі і обовязково від почакту до кінця .
Ваша теорія про економію в 4 місяців за рахунок додаткових вкладень в 250 000 грн (80 000 - 85 000 грн за кожен місяць економії) має право на життя , але як тільки в це рівняння Ви введете такий показник як вартість грошей , а це дуже просто
Загальний обєм вкладень - 2,5 млн грн проводимо простий розрахунок .
2,5 млн / 2 ( коефіцієнт який визначає середній обєм коштів на протязі всього терміну ) х 18%( річна ставка) / 12 місяців ( термін будівництва ) х 4 місяці( величина зекономленного часу) = 75 000 грн .
Отже за рахунок збільшення швидкості Ви отримали бонус в 75 000 при цьому втративши 250 000 грн .
Загальний результат Вашої діяльності
Мінус 175 000 грн на обєкті , який Ви зможете перекрити або шляхом збільшення відпускної ціни на 300 грн на квадраті , або за рахунок зменшення власного прибутку.
Як бачите - бізнесмен з Вас ще той :D


А огульно звинуваувати кожен дурник вміє , а от довести це математично - розум і досвід потрібно мати.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 15:19

budivelnik написав:Отже ми з Вами прийшли до обігових коштів .
1 Добре , але ми розглядаємо що тільки обігові кошти чи інтегральний показник
кошти/обєм робіт/величина прибутку :?:
2 В мене обігових на закінчення одного обєкту - вистарчає , а поповнюються вони виключно від продажу вже створенного , то навіщо мені створювати дорожче зате швидше , якщо в мене стоїть не продане попереднє :?:

C этого и стоило начинать! Вы не можете продать больше одного такого дома в год, по причине отсутствия спроса, а не потому что у Вас нет самого дома!!! :)
Тогда и причин строить быстрее - нет!
budivelnik написав:3 Якщо ми заговорили про швидкість , то що Вам заважає запропонувати мені замінити бетон на металічні конструкції , тоді я повнюстю завершу будинок за 3 місяці :wink: .

Себестоимость большая получается...

budivelnik написав:1 Де Ви прочитали про стіну моноліт в 40 см ( по собі судите ) , в мене - 15 см

Вот сдесь Вы это писали:

budivelnik написав:Розрахунки на міцність при товщині стіни в 30-40 см - можна й не проводити , а от при товщині стіни в 15 см і висоті в 15 м - отримуємо таку нехілу тонкостінну діафрагму і якщо в якихось точках переріз буде 10 см і як на зло в цій самій точці зберуться два камінчика наповнювача з розміром коло 5 см кожен ( гости позволяють ) - що я отримаю Перекриття на голову І для чого , для того щоб рекорд в швидкості зведення будинків перекривати

budivelnik написав:2 Ви пропонували 12 захваток х (4 шари на поверсі + 1 перекриття) х 4 поверхи = 240 викликів крану нехай по 2 години = 480 крано-годин х 150 грн = 72 000 грн , або постійне знаходження на обєкті на протязі року крану , якщо це автомобільний то 800 000 грн вартості х 10 % річних = 80 000 грн , якщо баштовий , то монтаж/демонтаж/перевезення + заробітна плата крановщика за рік - явно перевишить 80000 грн . А тепер порівняйте з моїми підрахунками які я Вам приводив ще на початьку нашого диспуту:

Кран башенный, т.к. скорость подьема-опускания в15 раз быстрее по сравнению с автомобильным, да и работать с горизонтальной стрелой удобней плюс потребляет электричество, а не бензин.
Вы пожалуйста умножте стоимость оренды всей своей техники на 4 месяца и получите суммму ГАРАЗДО большую стоимости оренды одного башенного крана... :shock:

budivelnik написав:Запамятайте і передайте іншим

Ни чего что я сижу в Вашем присутствии, Вас надо приветствовать вскакиванием и отдачей чести с криком "НАЙЛГИТЛА"?! :lol:
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 15:53

Де Ви прочитали про стіну моноліт в 40 см ( по собі судите ) , в мене - 15 см


Вот сдесь Вы это писали:


budivelnik написав...

Розрахунки на міцність при товщині стіни в 30-40 см - можна й не проводити , а от при товщині стіни в 15 см і висоті в 15 м

Писав , що в мене 15 см , а при чому тут Ваша заявка про товщину в 30-40 :?: Я писав що при таких товщинах розрахунок ніхто не проводить , а Ви змішали в купу і спробували мене звинуватити в перерозході матеріалів.
Кран башенный, т.к. скорость подьема-опускания в15 раз быстрее по сравнению с автомобильным, да и работать с горизонтальной стрелой удобней плюс потребляет электричество, а не бензин.
Вы пожалуйста умножте стоимость оренды всей своей техники на 4 месяца и получите суммму ГАРАЗДО большую стоимости оренды одного башенного крана...


Шановний , а яка мені ще орендна техніка потрібна :?:
Бетон мені доставляють міксером , кран мені потрібен виключно для доставки бетону на місце . Я Вам порахував , що оренда такого крану мені коштує 20 000 грн на обєкт .
Ви розповідаєте що баштовий мені вигідніий - мотивуючи дешевизною електроенергії і швидкістю підьома :wink: , але орендуючи автокран я ж не сплачую окремо за оренду і окремо за роботу крана з крановщиком .

Якщо Ви , в стані запропонувати мені в оренду баштовий кран з монтажем і демонтажем + з крановщиком праця якого буде входити в оренду за 20 000 грн в рік , я Вас розцілую і дам ще з 20 000 грн відкату зверху :D

Ни чего что я сижу в Вашем присутствии, Вас надо приветствовать вскакиванием и отдачей чести с криком "НАЙЛГИТЛА"?!

Я Вам милостиво позволяю , допускаючи що стоячи натискати клавіші Вам складно :D Я ж з Вашою допомогою зайвий раз тут присутнім показав що мої розрахунки
а - реальні
б - опустити собівартість в рази - не можливо :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 18:17

budivelnik написав:Писав , що в мене 15 см

Дальше не осилил :D
Вы чем тут меряетесь уже??? :D
Эта ветка не для этого!!!

К тому же будивельник, вы вкладываете 2,5 млн грн и получаете чистую прибыль 300 тыс + умалчиваете что еще получаете 250 тыс с денег (вы ж там у жены под %-ы занимаете как бы :D )
Так оборачиваемость позволит вам заработать еще больше расчетных сумм...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 19:05

К тому же будивельник, вы вкладываете 2,5 млн грн и получаете чистую прибыль 300 тыс +

1 Я вкладаю 2,5 млн грн для того щоб збудувати 650 кв м , продавши які я отримаю + 1 млн прибутку.
2 300 000 грн вийшло в кризові роки внаслідок того що я будував всього по 200 кв м ( тобто вкладав близько 0,8 млн )
Так оборачиваемость позволит вам заработать еще больше расчетных сумм...

Для того щоб гроші обернулись , хтось повинен в мене купити , від того що я збудую 1000 кв м , а куплять в мене 200 - швидкість обертання грошей в мене не збільшиться , а навпаки зменшиться до одного разу на 5 років , тому я й всюди пишу:
Я будую виключно за ті кошти які отримую від продажі вже збудованного .
Все.

Тому швидкість обороту моїх коштів залежить не від моїх технологічних можливостей , а від доходів населення .
Для збільшення обороту наприклад в три рази , я повинен опустити ціну приблизно на 20% - але тоді :
Зараз - 200 кв м в рік х 700 доларів ( 200 доларів прибуток на квадраті ) = 320 000 грн
Якщо опущу ціну на 20% стане:
600 кв м в рік Х 560 ( 700-20% ) доларів ( 60 доларів прибуток на квадраті ) = 288 000 грн .

Поясніть мені будь-ласка
А навіщо мені працювати в три рази більше , щоб отримати на 10% менше прибутку від сьогоднішнього .
До речі
Не факт , що навіть опустивши ціну продажу на 20% до 560 доларів за квадрат , я зможу збільшити в три рази обєми продажу.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 19:19

budivelnik
Ну так еще ж и будеттокадорожать!!! :wink:
Сейчас вкладываете надеясь получить по нынешним ценам... Но они ж начнут быстро расти - и тут вы "на белом коне" и со старыми ценами :D - тысячи метров улетят :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 19:26

Ну так еще ж и будеттокадорожать!!!
Сейчас вкладываете надеясь получить по нынешним ценам... Но они ж начнут быстро расти - и тут вы "на белом коне" и со старыми ценами - тысячи метров улетят

А Ви що не слідкуєте за моїми повідомленнями :?:
Я на білому коні , 400 квадратів стоять і бють копитом , 200 добудую до літа( за гроші отримані від продажу 200 квадратів в 2010) , тобто всі 2,5 млн постійно і добросовісно в бетоні , продаю тільки по цікавій для себе ціні ну і жити ж якось треба .
Такщо не бачу в своїх діях жодних протирічь , як тільки товар перетворюється в гроші я відразу запускаю виробничий ланцюжок. :D
А більше 650 тримати в засаді не можу , грошей не вистарчає
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 20:31

budivelnik написав:продаю тільки по цікавій для себе ціні ну і жити ж якось треба

Ну это что-то старческое уже :D Или одесское напоминает "интересная цена" - но вы ж вроде не оттуда. Хотя по себестоимости... :D :D :D

Ну все же оборачиваемость низкая - это по вашим постам.
Так в этом году уже построили 400 кв.м.? Было же вроде 300? Я ж еще убеждал что надо больше :D

Я не слежу за вашими деньгами и вашими стройками. :D А также не слежу за вашими расчетами себестоимости :D Много чести :D Легко можно найти в старых сообщениях - если возникает вопрос или нестыковка...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 січ, 2011 21:40

Легко можно найти в старых сообщениях - если возникает вопрос или нестыковка...

1 Так пошукайте якщо Вас це цікавить , мені ховати нічого .
2 Цікава ціна для мене це прибуток який вище від депо , так як будівництво для мене це в першу чергу засіб збереження і тільки в другу чергу - заробітку.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<12345
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
48 24725
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 чер, 2010 14:17
mortimer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама