Табачник вірить, що українці від народження двомовні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 30>
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:29

iubd написав:Я маю на увазі всю Україну, її цілісність і толерантність по відношенню до інших національностей., але Табачниками зараз культивується псевдодемократичний підхід, який використовували в північних штатах стосовно індіанців, та в Австралії до аборигенів: мову культуру не визнали, в резервації і на смітник історії.
Мовна політика це не стільки така уособлена тема, це комплекс заходів по знищенню державності і держави. А мова - це одна із складових цієї програми.

Вот тебя лично в резервацию загнали? Или запретили тебе разговаривать на твоем родном украинском языке? Где тут эта политика притеснения?
А вот я могу привести примеры притеснения русского языка, который родным считают (по данным разных опросов и исследований) от 43% до 85% населения украины. И примеров этих много, начиная с отсутствия предмета русского языка в ВУЗах и школах и заканчивая тем, что я не мог даже в кино посмотреть фильм в русском дубляже.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:30

iubd написав:Я маю на увазі всю Україну, її цілісність і толерантність по відношенню до інших національностей., але Табачниками зараз культивується псевдодемократичний підхід, який використовували в північних штатах стосовно індіанців, та в Австралії до аборигенів: мову культуру не визнали, в резервації і на смітник історії.
Мовна політика це не стільки така уособлена тема, це комплекс заходів по знищенню державності і держави. А мова - це одна із складових цієї програми.

Ви граєте фактами, наче шулер.
Українська мова й за часів СРСР не була бесправною, як ви писали вище, а на сьогодні має таку шалену кількість преференцій у порявніні із російскою, що булоб страшно за останню, якби нею не користувалося значна (як не більша) частина громадян країни, якби нею не користувався значний прошарок творчої та технічної інтелігенції.
Й Табачник ще є напрочуд не толерентним до рос мови, адже не пропонує формалізувати її стан фактичний стан, а просто потребує деякого вірівнення ситуації в інтересах значної частини народу, а діїї в інтересах народу, я не якихось фантомних тотемів, це й є ознака демократїї.
Як укр мова буже потрібна людям, то нічого з нею не станеться, тим більше маючи статус державної. Як не буде - то тоді вона є рудіментом і вона просто відійде в історію, але цього не станеться, не хвилюйтесь.
Востаннє редагувалось Дваждыдвашник в Пон 31 січ, 2011 12:39, всього редагувалось 1 раз.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3175
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:32

iubd написав:Відповідаю:
Як це "яким боком"?
З часів совка все діловодство та законодавчі документи існували тільки в російському мовному варіанті! Хіба це вірно до більшості українців?, чи "третій сорт не брак?".

Нічого я не кривлю, є еволюція як людей так і мови, вона розвивається, багатіє...

И чем же она богатеет? Сказать? Посмотрите на вашу эволюционировавшую мову и посмотрите на польский язык. Я думаю вы найдете много общего нынче. Так что вы, со своим националистическим полным отрицанием русского, не заметили как ушли в Польшу.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:37

iubd написав:Аргументи?!
До 91 року влада користувалась лише російською мовою, та документами російською.
Це взагалі витісняло мову із повсякденного вжитку, та знищувало її як сам факт.
Мова - це скарб народу, і це не пафос, це концепція існування народу.

А чеге Вы еще 18** не вспоминаете? история современной Украины начинается как раз с 1991 года.. так что прекратите ересь тут нести.. и документооборот на украинском языке существовал и до 1991 года.. а если вы начнете вспоминать историю СССР то я буду ересь по поводу большей части западной Украины нести.. начиная с того, что в голодомор они были не под контролем СССР и их этот этап истории (при том очень спорный) не касается.
logic1986
 
 
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:39

Дваждыдвашник написав:Ви граєте фактами, наче шулер.
Українська мова й за часів СРСР не була бесправною, як ви писали вище, а на сьогодні має таку шалену кількість преференцій у порявніні із російскою, що булоб страшно за останню, якби нею не користувалося значна (як не більша) частина громадян країни, якби нею не користувався значний прошарок творчої та технічної інтелігенції.
Й Табачник ще є напрочуд толерентним до рос мови, адже не пропонує формалізувати її стан фактичний стан, а просто потребує деякого вірівнення ситуації в інтересах значної частини народу, а діїї в інтересах народу, я не якихось фантомних тотемів, це й є ознака демократїї.
Як укр мова буже потрібна людям, то нічого з нею не станеться, тим більше маючи статус державної. Як не буде - то тоді вона є рудіментом і вона просто відійде в історію, але цього не станеться, не хвилюйтесь.


Я зазначу лише те, що до феноменів Полковника Табачника, та ін... ніхто (!) в цій країні, а особливо міліція, і не думали називати її "телячою"! Зрозуміло, що в цій абсурдній ситуації, яку дуже уміло культивують Полковники, народ ( а здебільшого Швець і є його яскравий представник) і думок такого характеру не мав!
Я яка тут толерантність, яка політична далекоглядність?
iubd
 
Повідомлень: 159
З нами з: 06.12.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:42

iubd написав:Я зазначу лише те, що до феноменів Полковника Табачника, та ін... ніхто (!) в цій країні, а особливо міліція, і не думали називати її "телячою"! Зрозуміло, що в цій абсурдній ситуації, яку дуже уміло культивують Полковники, народ ( а здебільшого Швець і є його яскравий представник) і думок такого характеру не мав!
Я яка тут толерантність, яка політична далекоглядність?

Ой, милый мой, поверьте, раньше ее много чаще называли так, как вы тут выразились. Просто не было этого националистичечкого пиара на всем что плохо говорит, или даже плохо молчит обо всем украинском.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:45

Imp написав:И чем же она богатеет? Сказать? Посмотрите на вашу эволюционировавшую мову и посмотрите на польский язык. Я думаю вы найдете много общего нынче. Так что вы, со своим националистическим полным отрицанием русского, не заметили как ушли в Польшу.


Нікуди я не пішов, - це звичайний протестний напрямок, я повністю даю собі звіт в тому, що після мовної дискримінації наступить економічна, потім політична, а потім об'єднувальна. Лише Україна зараз уперто протистоїть мусульманській експансії, і вона стала православнім центром світу (де- факто), і прийти до того, що мої онуки знову підуть на бранні поля Росії - я вже не хочу!
А хто хоче, тому всі шляхи відкриті! Російська влада скільки вже втратила за ці роки своїх дітей на Кавказі та ін...?!
От Вам і мова!
iubd
 
Повідомлень: 159
З нами з: 06.12.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:46

logic1986 написав:.. пусть лучше зек командует вместо этого клоуна.


А еще темы создают. Почему Украина страна третьего мира? Вот как бы и ответ. Народ согласен жить по понятиям, и быть фраерами и лохами, но плин русские фильмы пусть крутят на русском......Фраза действительно очень и очень показательна.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:48

Imp написав:Ой, милый мой, поверьте, раньше ее много чаще называли так, как вы тут выразились. Просто не было этого националистичечкого пиара на всем что плохо говорит, или даже плохо молчит обо всем украинском.


Раніше?
А звідки Ви знаєте?
Раніше її зовсім не ображали і не зневажали! максимум що говорили це "хахлацкий язік", от не видумуйте, чого не знаєте!
iubd
 
Повідомлень: 159
З нами з: 06.12.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 31 січ, 2011 12:48

iubd написав:Я зазначу лише те, що до феноменів Полковника Табачника, та ін... ніхто (!) в цій країні, а особливо міліція, і не думали називати її "телячою"! Зрозуміло, що в цій абсурдній ситуації, яку дуже уміло культивують Полковники, народ ( а здебільшого Швець і є його яскравий представник) і думок такого характеру не мав!
Я яка тут толерантність, яка політична далекоглядність?

Знаєте, якщо десь якийсь гаїшнік щось сказав, то це міністр освіти несе відповідальність?
А як у вас туалетний папір дома закінчується, то мабуть за звичкою лаєтесь на "покращення"?
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3175
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 30>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 144
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 11:05
megasxron
7 701
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 17:16
Ірина_
7 1053
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 10:42
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама