Як купити акції?!?!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Основи інвестування і допомога інвестору-початківцю. Як вкладати гроші в цінні папери? Портфельні інвестиції в акції та цінні папери та інвестиційний менеджмент в Україні.
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 07 лют, 2011 22:01

Як купити акції?!?!

підскажіть як я маю купити акції. Справа в тому, що я в цій сфері новачок, і не орудую великими сумами, але хочу попробувати купити пару акцій, для практичного досвіду. Я живу в Івано - Франківську. Знайшов брокерську контору "СтокТрейдер". У них я можу відкрити рахунок в цінних паперах, і купити тільки деякі акції деяких фондів КІНТО. Вони мені сказали, що за умови, якщо я знайду продавця акцій вони їх зможуть купити для мене. Підскажіть будь ласка де шукати продавців, і як повинна виглядати купівля-продаж акцій. :?: З якої суми ви б порадили мені почати.
-=sema=-
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 лют, 2011 22:17

http://www.ux.ua/
сайт для Вас. изучите всё. найдете много ответов на поставленные и еще непоставленные вопросы.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 лют, 2011 14:59

Вот список компаний, обратившись в которые, вы получите исчерпывающую информацию по всем вашим вопросам.
-mik-
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 лют, 2011 09:58

вы имеете в виду торговлю по интернету? Интересно... А с какой сумы вы б порекомендовали начать торговати в режиме онлайн? Какой брокер вам больше всего нравится?
-=sema=-
 
 
Повідомлення Додано: Чет 17 лют, 2011 11:15

Выбор брокера зависит как раз от активности торговли. По деньгам для торговли однозначно тоже никто не скажет, т.к. у каждого своя стратегия и понимание процесса. В целом чем больше денег в обороте, тем больше возможности диверсификации и хеджирования, а значит тем меньше риски.
Petr44
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 лют, 2011 20:00

помогите купить акции

хочу купить акции имею 1000грн для начала предложите что нибуть
ilchyshini
 
 
Повідомлення Додано: Сер 16 бер, 2011 17:01

Воспользуйтесь сравнительной таблицей prostobank.ua/finansovyy_gid/investitsii/reytingi/%28form%29/1 фондов, посидите на их сайте, выберите интересующий вариант вложения и свяжитесь с менеджером.
k0mmander
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 бер, 2012 13:56

Іменні акції проекту КТЯЖ - 45

ilchyshini

Іменні акції проекту КТЯЖ - 45
Проект громадської організації «Криворізьке міське об’єднання патріотів України» "КРИВОРІЖЖЯ - ТЕРИТОРІЇ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ-45". Надалі КТЯЖ-45.
Генерального плану розвитку м. Кривого Рогу
Питання: Перші кроки в пошуках потенційних інвесторів?
Дякую.
Валерій Плюта
kmop
 
 
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2012 12:25

В соответствии с законом Украины "О ценных бумагах и фондовом рынке" инвесторами в ценные бумаги в Украине могут быть как юридические, так и физические лица.
Покупая акции, вы не получаете гарантии, что именно эти акции принесут вам доход. Дивиденды выплачиваются предприятием исходя из прибыли, поэтому рассчитывать на стабильный заработок при владении акциями не стоит.
Siren
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 бер, 2012 16:49

ilchyshini

Добрый день, Вас еще интересует вопрос покупки акций?!

Если да, пишите!

Я представляю Финансово-инвестиционную группу компаний Sortis
Кирилл Дёмин
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Хочу купити акції 1, 2, 3
Anonymous » Сер 29 сер, 2012 22:09
24 41769
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 січ, 2022 17:10
Finnik
Акції Росан- Довіра
Anonymous » П'ят 23 бер, 2012 12:00
0 4708
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 бер, 2012 12:00
виктория777777
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама