Дохла кішка пенсійної реформи: хто і навіщо її нам підкинув

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #1234 ... 12>
Повідомлення Додано: Нед 27 бер, 2011 10:31

Дохла кішка пенсійної реформи: хто і навіщо її нам підкинув

Пропонуємо до обговорення:

Гряде пенсійна реформа, і як усіх нас переконують, вона невідворотна, і альтернативи їй немає...

Дивися повний текст Дохла кішка пенсійної реформи: хто і навіщо її нам підкинув.
R2
Робот новин

Подякував: 0 раз.
Подякували: 121 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 бер, 2011 11:12

ТИГИПКО! Прочитай статью! А хотя поможет ли...
shtorm

Повідомлення Додано: Пон 28 бер, 2011 04:37

shtorm написав:ТИГИПКО! Прочитай статью! А хотя поможет ли...

Оно ему надо!? Они уже разнарядку получили из ближайшей "избранной" канторки и делают как велено...
PepeladZ

Подякував: 312 раз.
Подякували: 70 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 бер, 2011 09:53

Давно зрозуміло, що нас відволікають від основних проблем, які назріли в суспільстві!! І питання про пенсії - одне з них. питання - чому пенсію в 10 000 гривень не нардеп отримує після 1 терміну?? він що, перепрацювався за цей час??? і ому по сьогодні ми не маємо інформації про їх сумарні прибутки??? де прозорість??? Хто бачив податкову декларацію хоч одного депутата? А про те, що з НАШИХ (пересічних громадян) прибутків навіть кури вже не сміються, і говорити не варто!!!
Nikitishin

Повідомлення Додано: Пон 28 бер, 2011 10:35

Надо убрать льготы и доплаты и платить только относительно размера взносов.
Все остальное пусть платит государство из бюджета.

Вы спросите в чем разница?

Дело в том что наше государство заявляет что у нас низкие налоги, но это не так, эти налоги спрятаны, например, за счет ПФ.

Если расставить все на свои места и фонд сделать фондом, то проявится крайняя не эффективность распределения налогов.

Тигибко не делает реформы, он замыливает глаза.
Только когда плывешь против течения, понимаешь, чего стоит свободное мнение...
hno3

Подякував: 99 раз.
Подякували: 102 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 бер, 2011 22:36

пенсійна реформа

Напевно пан Тигипко і йому подібні "реформатори" мали б почати реформи з себе.Доречі,жінками прикрили значно більші проблеми реформи.Хто мені пояснить ,як жінка 1957року народження,маючи 26 років радянського стажу і викинута за борт перестроєчних знищень підприємств,має набути 30 років стажу?Де робочі місця для молоді ,не те що для літніх жінок?
alpol

Повідомлення Додано: Сер 30 бер, 2011 10:12

Складається враження, що теперішня пенсійна реформа придумувалась за 1 день, аби дірки залатати, з такою філософією - зараз скоренько зекономимо гроші на пенсіонерах, а з часом або вони повимирають, або ми щось придумаємо... ннаприклад, піднімемо пенсійний вік ще на 10-15 років, щоб точно вже нікому не доводилося виплачувати пенсій!!! А про такі дурниці, як нові робочі місця, грамотна пенсійна реформа, чи підняття зарплат, немає часу думати..
Nikitishin

Повідомлення Додано: Сер 30 бер, 2011 12:13

Я, ИНВАЛИД 2ГР. СТАЖ РАБОТЫ 16 ЛЕТ. ПЕНСИЯ МИНИМАЛЬНАЯ. ЧТО Б ИМЕТЬ МАЛО-МАЛЬСКИ ПОЛНОЦЕННО СУЩЕСТВОВАТЬ,ПО НЫНЕШНИМ ЦЕНАМ НА ЛЕКАРСТВО, МНЕ НАДО НЕ МЕНЕЕ 2.500 ГР,И ТОГДА С МЕНЯ МОЖНО СНЯТЬ ИНВАЛИДНОСТЬ. ГДЕ ИХ ВЗЯТЬ?- НАДО РАБОТАТЬ! КАК МНЕ НАЙТИ РАБОТУ В СВОЕМ ПОСЕЛКЕ, КОГДА У НАС НЕТ НИКАКИХ ПРОИЗВОДСТВ? КАКОЙ РАБОТОДАТЕЛЬ ЗАХОЧЕТ ДЕРЖАТЬ НА РАБОТЕ ХРОНИЧЕСКИ БОЛЬНОГО ЧЕЛОВЕКА? Я , ПО СОСТОЯНИЮ СВОЕГО ЗДОРОВЬЯ ОБЯЗАНА 2 РАЗА В ГОД ЛЕЧИТЬСЯ В СТАЦИОНАРЕ, ИНАЧЕ ЛИШАЮСЬ ИНВАЛИДНОСТИ. ЧТО Б ПРОЛЕЧИТЬСЯ В СТАЦИОНАРЕ Я ТЕРЯЮ В 2 РАЗА БОЛЬШЕ ЕСЛИ БЫ ОПЛАЧИВАЛА ТО ЖЕ САМОЕ ЛЕЧЕНИЕ , НО ПО РЕЦЕПТУ ВРАЧА. ЕЩЕ МНОГО "НО -???". НЫНЕШНЕЕ ПРОВИТЕЛЬСТВО И САМ ПАН ТИГИПКО ХОЧЕТ, ЧТО Б ТАКИЕ, КАК Я ПОБЫСТРЕЙ ПОУМЕРАЛИ ? - КАЖДОМУ СВОЙ ЧАС. Я НЕ СТРАШУСЬ УМЕРЕТЬ, НО И НЕ ДУМАЮ УГОДИТЬ СВОЕЙ СМЕРТЬЮ ПОЛИТИКЕ ПРОВИТЕЛЬСТВА- О БЕЗВЫХОДНОСТИ ПРОВЕДЕНИЯ ПЕНСИОННОЙ РЕФОРМЫ, РАЗБОГАТЕВШИМУ ПАНУ ТИГИПКО И ВЛАСТЬИМУЩИХ В НИЩЕМ, РАЗВОРОВАННОМ , НО СВОБОДНОМ ГОСУДАРСТВЕ -УКРАИНА. СУЩЕСТВУЮТ СПРАВЕДЛИВЫЕ, ЧЕСТНЫЕ, А ЗНАЧИТ И ЗАКОННЫЕ МЕТОДЫ РЕШЕНИЕ ГЛОБАЛЬНЫХ ПРОБЛЕМ ЭКОНОМИКИ. НУЖНО ТОЛЬКО ПОДКОРРЕКТИРОВАТЬ ЗАКОНЫ С КОНСТИТУЦИЕЙ УКРАИНЫ.
АЛЕКСА

Повідомлення Додано: Сер 30 бер, 2011 15:22

Молодь ,думайте!

АЛЕКСА Хочу сказати вам молодим-пенсійна реформа вдарить найбільше по вас.Перше робоче місце стане мрією на найближчих 5років.Подякуйте нинішній владі!
alpol

Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2011 15:35

Как это не прискорбно, но люди напуганны и разъеденены, и максимум, что сделают при очередной несправедливой реформе – это посетуют на кухне. Пока будет такой народ, его всегда будут ущемлять и грабить. Смена правительства, тут тоже бессильна. Нужно понять простую вещь, что если есть путь наименьшего сопротивления (такой, как обобрать народ), то этим путем и пойдут, повышая тарифы, вводя пенсионные реформы явно не в пользу граждан.
Просто подумайте: возможен ли в нашем обществе поголовный неплатеж за коммунальные услуги в знак протеста и требованийя снизить тарифы?
yurij_t

#1234 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє