Банк Львів (2007 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 45678 ... 36>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Банк Львів (2007 - 2021) 3.2 5 63
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
32%
20
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
3%
2
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
19%
12
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
33%
21
Всього голосів : 63
Повідомлення Додано: Вів 12 кві, 2016 22:22

Re: Банк Львів

заходил в отделение. абсолютная пустота. ставки по депо не интересные. кредитами не интересовался.
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4135
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 кві, 2016 22:42

  cellar написав:заходил в отделение. абсолютная пустота. ставки по депо не интересные. кредитами не интересовался.

Ну видно тут клюб для своїх рагулів :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2016 11:13

  Скупердяй написав:
  cellar написав:заходил в отделение. абсолютная пустота. ставки по депо не интересные. кредитами не интересовался.

Ну видно тут клюб для своїх рагулів :mrgreen:


Ви мабуть не зі Львова, але у Львові бували, так? Бо слово "рагуль" чули, а вживаєте його всує, бо не добре розумієте значення.

Дозвольте вам пояснити, хто такі рагулі в даному контексті.

Рагуль - це людина, яка спочатку несе свої гроші в будь-яку банку, аби та платила найвищий процент. А потім, коли банка цілком передбачувано (для всіх, крім нашого рагуля) тріскає, він марнує своє життя в чергах в банківських відділеннях, щоб отримати якусь нещасну подачку $100-$200/день.

Ще є супер-рагуль. Це той, хто з задоволеним виразом на обличчі платить відкат, щоб забрати з банки свої ж гроші, і вважає, що всіх обхитрив.

А щодо банку "Львів" - то він є те, що називають small but beautiful. Він має свою нішу, і в ній вже давно працює. Я ще в 2011-2012рр. казав, що він переживе усілякі дельти. Тішуся, що не помилився. Сподіваюся, "Львів" переживе ще багато інших банок.
romko28
Аватар користувача
 
Повідомлень: 104
З нами з: 20.01.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2016 11:44

  romko28 написав:
  Скупердяй написав:
  cellar написав:заходил в отделение. абсолютная пустота. ставки по депо не интересные. кредитами не интересовался.

Ну видно тут клюб для своїх рагулів :mrgreen:


Ви мабуть не зі Львова, але у Львові бували, так? Бо слово "рагуль" чули, а вживаєте його всує, бо не добре розумієте значення.

Дозвольте вам пояснити, хто такі рагулі в даному контексті.

Рагуль - це людина, яка спочатку несе свої гроші в будь-яку банку, аби та платила найвищий процент. А потім, коли банка цілком передбачувано (для всіх, крім нашого рагуля) тріскає, він марнує своє життя в чергах в банківських відділеннях, щоб отримати якусь нещасну подачку $100-$200/день.

Ще є супер-рагуль. Це той, хто з задоволеним виразом на обличчі платить відкат, щоб забрати з банки свої ж гроші, і вважає, що всіх обхитрив.

А щодо банку "Львів" - то він є те, що називають small but beautiful. Він має свою нішу, і в ній вже давно працює. Я ще в 2011-2012рр. казав, що він переживе усілякі дельти. Тішуся, що не помилився. Сподіваюся, "Львів" переживе ще багато інших банок.

ну, от, Скупердяй образив клієнта банка Львів.

Сам користувався послугами банка і ще маю там поточний рахунок.
Персонал - молоді зелені або старий совок. Одного разу мене бабка на касі пробувала взути на 50 грн. при сумі близько 150 тис. Я забув витягнути з купи 50-сятку і віддав всю суму. А вона так спокійно порахувала і каже все є ок. Я їй так в очі подивився і кажу. Я вам дав на 50 грн. більше ніж я мав оплатити. Тоді з незадоволеним і червоним фейсом перерахувала і вернула.
Зараз не знаю як, але ще недавно в банку за все треба платити (СМС, ІБ, перекид грошей між своїми рахунками і т.д.) і сервіс був "на папірчиках". Ставки ніякі.
Зате надійно.
Якось так. :mrgreen:
Slad
 
Повідомлень: 270
З нами з: 27.08.14
Подякував: 32 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2016 12:24

  romko28 написав:
  Скупердяй написав:
  cellar написав:заходил в отделение. абсолютная пустота. ставки по депо не интересные. кредитами не интересовался.

Ну видно тут клюб для своїх рагулів :mrgreen:


Ви мабуть не зі Львова, але у Львові бували, так? Бо слово "рагуль" чули, а вживаєте його всує, бо не добре розумієте значення.

Дозвольте вам пояснити, хто такі рагулі в даному контексті.

Рагуль - це людина, яка спочатку несе свої гроші в будь-яку банку, аби та платила найвищий процент. А потім, коли банка цілком передбачувано (для всіх, крім нашого рагуля) тріскає, він марнує своє життя в чергах в банківських відділеннях, щоб отримати якусь нещасну подачку $100-$200/день.

Ще є супер-рагуль. Це той, хто з задоволеним виразом на обличчі платить відкат, щоб забрати з банки свої ж гроші, і вважає, що всіх обхитрив.

А щодо банку "Львів" - то він є те, що називають small but beautiful. Він має свою нішу, і в ній вже давно працює. Я ще в 2011-2012рр. казав, що він переживе усілякі дельти. Тішуся, що не помилився. Сподіваюся, "Львів" переживе ще багато інших банок.

Ну скільки вже такої дрібноти залишилось в анналах історії, в яких також все платилося до первного дня :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2016 15:10

Мені банк "Львів" подобається безкоштовним ІБ, швидкістю проводок і комісією за вихідний платіж 2 грн. незалежно від суми платежу - при великих сумах це великий плюс, бо більшість банків беруть комісію у % від суми переказу.
А сам банк класичний європейський - ісландський. Тому % ставки тут невисокі, але разом із тим банк активно кредитує і обслуговує багато зарплатних проектів. Думаю, що він переживе багато малих банків свого кластеру.
Sanio
 
Повідомлень: 1035
З нами з: 03.09.14
Подякував: 28 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2016 23:11

  Sanio написав:Мені банк "Львів" подобається безкоштовним ІБ, швидкістю проводок і комісією за вихідний платіж 2 грн. незалежно від суми платежу - при великих сумах це великий плюс, бо більшість банків беруть комісію у % від суми переказу.
А сам банк класичний європейський - ісландський. Тому % ставки тут невисокі, але разом із тим банк активно кредитує і обслуговує багато зарплатних проектів. Думаю, що він переживе багато малих банків свого кластеру.

Ну ісладнський це голосно сказано, це ж не дочка ісландського банку ... у нас в Дельті також каргіл був, але це не спасло. Ну а 2 грн це дорого, особливо якщо під боком є величезна інфраструктура Привата з платежами по 3 грн. Ну якщо він кредитує, то кредитки з грейсом є чи вони тільки лохів на кеш-кредитах розводят? :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 кві, 2016 03:27

  Скупердяй написав:
  Sanio написав:Мені банк "Львів" подобається безкоштовним ІБ, швидкістю проводок і комісією за вихідний платіж 2 грн. незалежно від суми платежу - при великих сумах це великий плюс, бо більшість банків беруть комісію у % від суми переказу.
А сам банк класичний європейський - ісландський. Тому % ставки тут невисокі, але разом із тим банк активно кредитує і обслуговує багато зарплатних проектів. Думаю, що він переживе багато малих банків свого кластеру.

Ну ісладнський це голосно сказано, це ж не дочка ісландського банку ... у нас в Дельті також каргіл був, але це не спасло. Ну а 2 грн це дорого, особливо якщо під боком є величезна інфраструктура Привата з платежами по 3 грн. Ну якщо він кредитує, то кредитки з грейсом є чи вони тільки лохів на кеш-кредитах розводят? :mrgreen:

Кінцевим бенефіціарним власником 99,8% статутного капіталу АКБ "Львів" є громадянин Ісландії Маргеір Петурсон - бізнесмен з Рейкьявіка, досить цікавий чоловік, з яким неодноразово зустрічався під час форумів ісландської ділової активності, які він проводив у Львові. Йому вдалося врятувати банк у 2008-2009 рр., докапіталізувавши його за рахунок продажу власного бізнесу в Ісландії. Як відомо, тоді в Ісландії був дефолт і там найбільші банки "лягли". Тому немає сумнівів у тому, що він буде "тримати" банк до останнього. Порівняння з Дельтою тут недоречне, бо в Дельті була юридична особа, яка отримала частку в банку не вклавши у нього ні копійки живими грошима, а у Львова власником є реальна фізична особа.
Банк не дає кредити з грейсом, тобто не емітує класичні кредитні картки, а видає кеш-кредити. Досить цікавими є кредити на екологічні програми і підвищення енергоефективності під 5-10% річних, якими скористалося багато знайомих і це реально працює. Ну і для власників зарплатних карток є безкоштовні овердрафти до зарплати.
Щодо 2 грн. за платіжку і порівняння з Приватом, то при великих сумах відчувається різниця. У Приваті комісія за зовнішні платежі по реквізитах (СЕП) переважно 1% від суми. Щоб сплатити 3 грн., то потрібно спочатку поповнити КДВ готівкою і заплатити 0,5% за поповнення. Тому особисто мені зручно покласти готівку безкоштовно на картку або пот. рахунок в АКБ "Львів" через касу, а потім через ІБ здійснити необхідний платіж за 2 грн. Ну і відмінна підтримка клієнтів на гарячій лінії, де зєднують зі спеціалістами, які безпосередньо вирішують будь-яке питання і відзвонюють по факту вирішення, а не лише реєструють і передають відповідальному підрозділу як у Приваті. Це відчутна перевага саме малого банку, коли можеш спілкуватися на підтримці безпосередньо з виконавцем, а не просто оператором!
Sanio
 
Повідомлень: 1035
З нами з: 03.09.14
Подякував: 28 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 кві, 2016 06:11

Прекрасный отзыв про банк,сам не знал его истории.вечно его путаю с виейс банк-тихая маленькая гавань
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16504
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 906 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 14 кві, 2016 10:14

  Sanio написав:
  Скупердяй написав:
  Sanio написав:Мені банк "Львів" подобається безкоштовним ІБ, швидкістю проводок і комісією за вихідний платіж 2 грн. незалежно від суми платежу - при великих сумах це великий плюс, бо більшість банків беруть комісію у % від суми переказу.
А сам банк класичний європейський - ісландський. Тому % ставки тут невисокі, але разом із тим банк активно кредитує і обслуговує багато зарплатних проектів. Думаю, що він переживе багато малих банків свого кластеру.

Ну ісладнський це голосно сказано, це ж не дочка ісландського банку ... у нас в Дельті також каргіл був, але це не спасло. Ну а 2 грн це дорого, особливо якщо під боком є величезна інфраструктура Привата з платежами по 3 грн. Ну якщо він кредитує, то кредитки з грейсом є чи вони тільки лохів на кеш-кредитах розводят? :mrgreen:

Кінцевим бенефіціарним власником 99,8% статутного капіталу АКБ "Львів" є громадянин Ісландії Маргеір Петурсон - бізнесмен з Рейкьявіка, досить цікавий чоловік, з яким неодноразово зустрічався під час форумів ісландської ділової активності, які він проводив у Львові. Йому вдалося врятувати банк у 2008-2009 рр., докапіталізувавши його за рахунок продажу власного бізнесу в Ісландії. Як відомо, тоді в Ісландії був дефолт і там найбільші банки "лягли". Тому немає сумнівів у тому, що він буде "тримати" банк до останнього. Порівняння з Дельтою тут недоречне, бо в Дельті була юридична особа, яка отримала частку в банку не вклавши у нього ні копійки живими грошима, а у Львова власником є реальна фізична особа.
Банк не дає кредити з грейсом, тобто не емітує класичні кредитні картки, а видає кеш-кредити. Досить цікавими є кредити на екологічні програми і підвищення енергоефективності під 5-10% річних, якими скористалося багато знайомих і це реально працює. Ну і для власників зарплатних карток є безкоштовні овердрафти до зарплати.
Щодо 2 грн. за платіжку і порівняння з Приватом, то при великих сумах відчувається різниця. У Приваті комісія за зовнішні платежі по реквізитах (СЕП) переважно 1% від суми. Щоб сплатити 3 грн., то потрібно спочатку поповнити КДВ готівкою і заплатити 0,5% за поповнення. Тому особисто мені зручно покласти готівку безкоштовно на картку або пот. рахунок в АКБ "Львів" через касу, а потім через ІБ здійснити необхідний платіж за 2 грн. Ну і відмінна підтримка клієнтів на гарячій лінії, де зєднують зі спеціалістами, які безпосередньо вирішують будь-яке питання і відзвонюють по факту вирішення, а не лише реєструють і передають відповідальному підрозділу як у Приваті. Це відчутна перевага саме малого банку, коли можеш спілкуватися на підтримці безпосередньо з виконавцем, а не просто оператором!

Ну про Бегемот краще мішки ворочати. Але бізнесмен з Ісландії - це не європейський банк, який може завжди підкинути копійочку в скрутну хвилину ... тому по надійності він нічим не краще укрбанків, але переконувати я нікого не намагаюсь. Да і судячи з Ваших величезних хвалебних од, Ви або адепт, або співробітник лихваря, я схиляюсь до другого :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 45678 ... 36>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6597360
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14831592
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4540376
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама