Мирус

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фондові ринки США і Росії, трейдери і брокери на фондових біржах NYSE, NASDAQ, AMEX, РТС і ММВБ. Як купити американські акції? Робота на РТС.
  #<123>
Повідомлення Додано: Чет 09 чер, 2011 10:16

А скажіть, будь ласка, я не до кінця розумію Вашу теорію, згідно неї, сегрегований рахунок відкривається кінцевим клієнтом в свого брокера чи, як Ви писали раніше, гроші кынцевого клієнта переводяться на рахунок, відкритий в члена клірингової палати?
Для загальної інформації скажу, що сьогодні типи рахунків поділяються на: 1. House; 2. Segregated; 3.Non Segregated. Цей поділ є як для компаній, субєктів регулювання CFTC так і FSA.
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2011 09:02

Tuner С сегреговані рахунки відкриваваються для трейдерів у клірингових компаніях і обслуговуються ними. Угода укладаеться з ними а не з брокерами. Після підписання угоди, клірингова компанія вказує трейдеру його брокера.
jjjj
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2011 09:22

Tuner А взагалі я не бачу сенсу в нашій дискусії и не розумію що ви хочете довести. Що ви добре розбираєтесь в сегрегованих рахунках? Нехай так. Я всього лиш хотів показати, переваги роботи на фючерсах - там все прозоро, ваш депозит там абсолютно безпечний, ні брокер ні клірингова компания ваших грошей не вкрадуть, и ваші доходи від торгівлі там обмежені тільки Вашими знаннями. Оце і все.
jjjj
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2011 11:27

jjjj
Я також не збираюся сперечатися, хочу тільки порадити менше слухати брокерів (про Мірус нічого поганого сказати не хочу - це середній американський діскаунт брокер, не гірший і не кращий), бо інколи вони вішають таку лапшу, від якої волосся дибом стає. Скажіть будь ласка, як, відкриваючи рахунок в брокера (середній нормальний брокер працює з трьома - чотирма десятками торгових майданчиків (кожен з них має свою клірингову компанію) можна одночасно торгувати на різних майданчиках, якщо депозит, за Вашими словами, переводиться на рахунок в (одну а не двадцять одночасно) клірингову фірму????
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2011 22:36

Tuner Мій друже! Те що я вам кажу це інформція яку я перевірив в кількох незалежних борокерів + перешоджерела на мові оригіналу. Схема наступна:трейдер підписує уноди з Кліриноговою компанією а не з брокером. Вона зобов"язується зберігати Ваш депозит и проводити торгові операції з коштами за Вашими наказами. З брокером ви підписуєте жодних угод, взагалі. Після підписання угоді з Кліриноговою компанією, остання визначає вам брокера через якого ви торгуєте, і за цю допомогу вони отримують комісійні. Можете зайти на сайт який я аказав и прочитати там і вам все стане ясно. Не буду більше повторюватись. На рахунок інших брокерів, не знаю. Якщо Клірингова компанія спробує вкрасти у вас гроші, її відразу садять в тюрму. Це не форекс. Фьючерси в них трактуються як матеріальні цінності тому таке відношення до торгівлі з ними. Можете попросити в Світлани з Міруса угоду. Це угода не з ними а з Кліринговою Компанією. А щодо самого Міруса - так це середня компанія яка працює в правовому полі. І такої самодіяльності як у Форексі там нема.
jjjj
 
 
Повідомлення Додано: Вів 14 чер, 2011 14:02

jjjj
Вибачте за нескромне питання, а ф"ючерсами на який базовий актив і на якому майданчику Ви хочете торгувати?
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 чер, 2011 12:13

Tuner Я припиняю дискусiю. Вона стала академiчною, безплiдною i нi до чого не приводить. Чим торгую, я знаю...
jjjj
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 чер, 2011 16:48

jjjj
Нема питань,
удачі.
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лип, 2011 17:27

Тоже хочу в Мирус.И тоже интересует с помощью какого банка перевести туда,а потом переводить обратно деньги.
2001
 
Повідомлень: 1396
З нами з: 28.10.08
Подякував: 78 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 лип, 2011 18:37

Re: Мирус

  jjjj написав:А щодо самого Міруса - так це середня компанія яка працює в правовому полі. І такої самодіяльності як у Форексі там нема.

Мирус только недавно стал обслуживать "розничных" трейдеров, а до того только крупняк и хедж фонды, zen-fire создавал мирус для таких клиентов, у мируса и зена одни хозяива. Позвоните в зен с СНГ и попадете на Светлану. :D
G2free
 
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама