Кошторис приватного будинку на хлопський розум

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1617181920 ... 24>
Повідомлення Додано: Вів 05 лип, 2011 20:11

  budivelnik написав:slavek
Я й не казав що олігахи ціну піднімають .
Я мав на увазі що ризик кидання в Києві вищий і плата за цей ризик заложена у всіх київських цінах , і не в останню чергу тому мешканці Києва платять вищі ціни на житло ніж інші мешканці держави


ПО-моему, кидают везде одинаково
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2011 22:37

budivelnik
Невже ти думаєш, що користуватись пошуком вмієш ти?
І прочитати статтю, це ще не значить, що ти зрозумів її зміст.
Самий простий приклад спільної власності, це власність подружжя.
Але на увазі малось зовсім інше, а не те що ти навів.
По бті я тобі вже говорив, за наведеною тобою адресою нерухомості не значиться.
Тобто, всі ті сімї, котрі в тебе нібито купили нерухомість, даних про них немає.
Через те і було неможливо взяти витяг.
А спір був трохи про інше, і одним, абсолютно безплатним способом виграти спір, - було сфоткати пустуючу будівлю.
Може тепер до тебе дойде, що подзвонити знайомому простіше, ніж пхатись в дідька на кулічки фоткати твою халупу.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2011 23:09

budivelnik
Подружжя - це не спільна , це сумісна власність і стаття кодексу там інша.
Ти в черговий раз в халепу потрапив.

Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності
подружжя

1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та
чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від
того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення
домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо)
самостійного заробітку (доходу).

То хто в халепу потрапив?
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2011 23:32

Невже важко догадатись, що я процитував не цивільний кодекс, а ст. 60 сімейного кодексу
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 10 лип, 2011 12:49

Да, так где в этой смете резервное (от собственного генератора) электроснабжение,
кондиционирование,
зимний сад,
банька, хоть маленькая, беседка летняя,
спутниковое ТВ, интернет,
бассейн на участке,
теплый гараж,
двое автоматических ворот,
и прочие современные для жилья в XXI веке удобства?

А то посчитать по проекту стоимость коробки без удобств (на уровне 1980 года) в одной из программ для составления смет (ИВК, АВК-5, АВК-3, АС-4, Строительные Технологии-СМЕТА) - много ума не требуется - достаточно пара дней и 1000 грн. заплатить сметной группе любого проектного института, чтоб получить готовые сметы.
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 лип, 2011 12:56

  Сашун написав:Да, так где в этой смете резервное (от собственного генератора) электроснабжение,
кондиционирование,
зимний сад,
банька, хоть маленькая, беседка летняя,
спутниковое ТВ, интернет,
бассейн на участке,
теплый гараж,
двое автоматических ворот,
и прочие современные для жилья в XXI веке удобства?

А то посчитать по проекту стоимость коробки без удобств (на уровне 1980 года) в одной из программ для составления смет (ИВК, АВК-5, АВК-3, АС-4, Строительные Технологии-СМЕТА) - много ума не требуется - достаточно пара дней и 1000 грн. заплатить сметной группе любого проектного института, чтоб получить готовые сметы.

Сашун
Ви хоч розумієте навіщо створювалась ця гілка ?
Спеціально для Вас повідомляю
90% тут присутніх на кожному кроці розповідали про надприбутки будівельників і про можливість збудувати квадратний метр по 200-300 доларів.
Я два роки пробував їм пояснити що будівництво коробки і вартість кінцевого готового продукту - це не те саме.
Тому спеціально для адептів будівництва по 200-300 і була створена ця гілка , де максимально доступною для них мовою , з використанням мінімально можливого набору робіт і матеріалів було показано що готовий продукт буде коштувати від 500 доларів і вище.
Все що Ви пропонуєте - має право на життя , але при цьому показувати мінімальну вартість по якій можна отримати мінімально правильні житлові умови і включати туди надлишкові з точки зору 70-90% тут присутніх системи - це те саме що відразу загробити гілку.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2011 22:53

  budivelnik написав:Все що Ви пропонуєте - має право на життя , але при цьому показувати мінімальну вартість по якій можна отримати мінімально правильні житлові умови і включати туди надлишкові з точки зору 70-90% тут присутніх системи - це те саме що відразу загробити гілку.


Так Ваша цель "поддерживать пустую писанину" или честно объяснить читателям правду, что себестоимость квадратного метра нового современного для XXI века, оконченного строительством жилья составляет минимально 650-850 баксов для жилья площадью более 150 кв. м., а полным набором современных удобств превосходит 1100 баксов за кв.м. ?
Сашун
 
Повідомлень: 4558
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2011 08:57

  Сашун написав:
  budivelnik написав:Все що Ви пропонуєте - має право на життя , але при цьому показувати мінімальну вартість по якій можна отримати мінімально правильні житлові умови і включати туди надлишкові з точки зору 70-90% тут присутніх системи - це те саме що відразу загробити гілку.


Так Ваша цель "поддерживать пустую писанину" или честно объяснить читателям правду, что себестоимость квадратного метра нового современного для XXI века, оконченного строительством жилья составляет минимально 650-850 баксов для жилья площадью более 150 кв. м., а полным набором современных удобств превосходит 1100 баксов за кв.м. ?

1 Моя мета - показати що не може бути 300-500
2 В кошторисі я кілька разів наголошував , що ціни тут приведені є ціни для мене , а не для всіх , тому навіть те що в мене вийде 4000 грн за квадрат , для пересічного недосяжна мрія
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2012 08:35

budivelnik
1 Розмір ділянки - 15соток
2 Ціна ділянки - x
3 Будинок -
зовнішні розміри - 13,40 м х 9,5 м
кількість поверхів - двоповерховий будинок котеджного типу з мансардним другим поверхом.;
матеріал стін ____- цегла 0,38 м ( в півтора цегли )
штукатурка _______ - внутрішня - вапняний розчин 0,02-0,05 м
штукатурка _______ - зовнішня - клей + утеплення( мінвата 80 мм)+
__________________ сіточка+ клей + шубка + фарба(це не принципово,бо маю з фасадами справу :) )
фундамент ________ - моноліт
перекриття _______ - моноліт
Вікна_____________ - металопластик 16 вікон
Опалення__________ - індивідуальне газове;
каналізація_______ - автономна система
Два санвузла, на 1-му поверсі тепла підлога
дах_______________ - металочерепиця , утепленна мінватою
вода______________ - скважина
Якщо є можливість прорахувати буду дуже вдячний!!!
itan
 
 
Повідомлення Додано: Пон 03 гру, 2012 09:06

itan
Шановний
1 Порахувати з точністю два ліктя по карті - без проблем - 700 000 грн +/-100000
2 В розрахунку більшої точності від мене - потреби не має , бо я не є виконавцем робіт на данному обєкті , а тому зверніться до того хто буде їх виконувати і замовте в нього за 400-600 грн кошторис.
ПС - навіть проектна документація ( в комплекті якої по Вашому бажанню може бути кошторис ) - не буде показником , за виключенням тих випадків , коли проект Ви замовили виконавцю робіт.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1617181920 ... 24>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2822
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 жов, 2018 18:10
Квесторе_поверніться
5 24091
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 січ, 2011 13:42
Miola
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама