Провіта

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<123>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Провіта 1.8 5 27
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
67%
18
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
4%
1
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
19%
5
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
4%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
7%
2
Всього голосів : 27
Повідомлення Додано: Суб 05 лип, 2008 02:25

СК Провита

Привет всем . Могу сказать пока только одно -в данной СК работают не компетентные люди, такое впечатление , что их только что взяли с улицы на работу. Кто и чем там заимается вообще не понятно. Отношение к тебе как клиенту , который заплатил за страховку не малые деньги отвратительное. Вобщем не советую там страховатся. Кому интересно узнать подробности пишите лично , расскажу.
mystang
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 сер, 2008 01:17

Плохая страховая компания мне не понравилась, и отзывы о нем плохие.
A riec
 
 
Повідомлення Додано: Суб 20 гру, 2008 19:24

Обслуживание в украинской страховой компании Провита

СК Провита - говно компания.
После страхового случая пошел четвертый месяц, а деньги не выплачиваются
под любым предлогом.
dofin55
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2009 17:33

СК Провита

СК Провіта нечесна компанія.
Поперше приймають акти про ввідмову у виплаті страхових відшкодувань безпідставно.
Подруге вводять в оману своїїх клієнтів про місцезнаходження компанії.
Так згідно пояснень наданих юристом страхової в судовому засідані видно, що юридична адреса згідно довідки статистики та свідоцтва - Вишгород. вул. Набережна, 7, а на І.Дубового, 18 у місті Києві знаходиться "невеличкий колцентр".
Насправді на І.Дубового знаходиться окрема 5-ти поверхова будівля з гарненькою великою вивіскою "Провіта". А у місті Вишгороді невідомий майновий комплекс, там про провіту ніхто нічого нечув. І я переконаний що у Вишгороді господарюючу діяльність компанія не здійснює, а орендує декілька квадратних метрів. Таким чином усі повинні розуміти де знаходиться страхова компанія і в якому суді доведеться судитися.
Найголовніше це те, що якщо компанія так цинічно волокітить справи то про яку нормальну співпрацю взагалі може йти мова.
yurist666
 
 
Повідомлення Додано: Нед 29 лис, 2009 22:10

для кого-то откровение, что у многих компания ЮРИДИческий адрес и ФАКТИческий - разные?
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 січ, 2010 13:11

Робота страхової компанії нормальна, Страхуюся вже другий рік. В перший рік проїздив нормально, а ось на другий в мене було ДТП за договором 330/02-5645291, я повідомив вчасно компанію, на другий день вже загнав машину на ремонт і це під час кризи. Тому мені дивно чути те, що компанія не хоче платити. 8)
IgorV
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 кві, 2011 15:47

А что, больше никто не страховался тут? Нужно принять решение. Стало ли лучше, стало ли проще раотать с Провитой?
Alexandrus
 
 
Повідомлення Додано: Вів 26 кві, 2011 17:29

дивно?

  IgorV написав: Тому мені дивно чути те, що компанія не хоче платити. 8)

Ой, ну не лукавьте) прям "дивно чути", что страховым (или отдельно взятой страховой) не хочется платить ;)
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 сер, 2011 00:14

Провита-лохотрон

Вот уже почти полтора года с момента ДТП (авто не подлежит восстановлению) Провита под разными предлогами не хочет выплачивать деньги (документы все были поданы вовремя)... и как их можно назвать "нормальной" компанией? так что на мой взгляд на данный момент это самая паршивая СК в Украине!!!
Vados
 
 
Повідомлення Додано: Вів 28 лют, 2012 18:57

Re: Провіта

Пройшло більше пів року – виплати так і не отримав!
Люди не вірте цій компанії!!!
ДТП сталося ще в липні 2011. Всі необхідні документи вже давним давно було зібрано і надано офісу компанії.
Вже два місяці представник компанії у львівському офісі запевняє що з виплатою все в порядку, справу передано в бухгалтерію і я отримаю гроші з дня на день. Однак ніякої виплати я так і не отримав без будь-яких пояснень.

Компанія обманює своїх клієнтів!!!
ihorowka
 
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама