ОРІАНА

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ОРІАНА 1.5 5 4
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
75%
3
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
25%
1
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
0
0
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
0
0
Всього голосів : 4
Повідомлення Додано: Нед 07 сер, 2011 13:01

ОРІАНА

СК Оріина

Картка СК Оріана

З пов. Модератор
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6102
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 08 сер, 2011 08:15

я хотів поїхати за кордон по студентській програмі Work and Travel USA 2011.
Співпрацював з львівською філією ТзОВ "Освіта" (їх головний офіс у Дніпропетровску), саме ця компанія готувала документи для моєї участі в програмі.

І вони запропонували застрахуватися на випадок відмови посольства у візі. Я погодився, і менеджер ТзОВ Освіта дала мені підписати договір (страховий поліс) з ПрАТ СК "ОРІАНА". Цей договір вже був підписаний директором Дніпропетровського регіонального управління ПрАТ СК "ОРІАНА" і стояла печатка ПрАТ СК "ОРІАНА". Я його підписав, оплатив вартість полісу. До речі, оплачувати мені сказали на реквізити ТзОВ Освіта.

Так сталося, що 14.06.2011 мені відмовили у візі, відповідно настав страховий випадок. Я відразу подзвонив в ТзОВ Освіту і повідоми в про це. А на наступний день я написав заяву та надав всі необхідні документи менеджеру ТзОВ Освіта (копії квитанцій, документів...), вона повинна була це все оформити і відправити в страхову.

Страхову виплату за договором мені повинні були заплатити протягом 14 днів. Не заплатили . Я подзвонив в офіс ТзОВ Освіта і мені сказали що вони всі документи відправили і сказали щоб я дзвонив в страхову.

І тут найцікавіше!
Телефон ДРУ ПрАт СК ОРІАНА не дійсний, телефон головного офісу не відповідає, на листи також жодної відповіді не надходить. Вже місяць намагаюся безрезультатно зв'язатися з страховою.
omordach
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 сер, 2011 12:37

Ну, страхование от такого вообще довольно странная штука - учитывая, что при выдаче/невыдаче виз посольства и консульства никогда ничего вообще не комментируют... Да и при, в общем-то, небольшой стоимости виз - что же там за возмещение может причитаться?
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 08 сер, 2011 15:29

возмещение - типа возврат оплаченных платежей за визу и , возможно, чего-то там ещё :)
такой се разводик))) многие турфирмы предлагают нынче такое благо
ранее они такое практиковали, но причины не выезда были четко: стихийные бедствия, попадание страхователя в стационар или смерть ближайщего родственниика и что-то ещё. Т.е. события таки маловероятные и действительно форс-мажорные! а не просто отказа в визе. Тогда клиенту компенсировалась стоимость путевки, особенно когда выезд стал невозможен по этим причинам в тот незначительный период ДО вылета, когда турфирма уже сама по договору ниче не возвращает ))))
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 сер, 2011 08:52

Мова йде про страхування майнових інтересів пов'язаних з ризиком виникнення витрат пов'язаних з відміною закордонної поїздки.

Тобто, в страховому полісі чітко вказується, що у випадку не видачі візи страхова компанія мені виплачує 3200 грн.

(А вартість програми 550 usd повертає ТзОВ "Освіта", згідно договору який я з ними підписував)
omordach
 
 
Повідомлення Додано: Нед 14 сер, 2011 12:24

При невыдаче визы консульский сбор не возвращается. О чём предупреждают всех подающих. Кстати, на Шенеген скоро мне подавать - страховаться от такого хорошо бы ;) но, понятное дело, в случае отказа никто не возвращает ;)
Так что изначально сомнительный "посыл". Может, конечно, в договоре чётче прописано ;)
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2011 17:41

abibas )

кстати, отедльный "приз" - за название.
или только мне одному тень "Оранты" в нём померещилась?
panasoanic, reebuk, soni, texniks, nyke ))))))
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 сер, 2011 21:54

Я розумію, що консульський збір не повертається. Справа не втому! В страховому полісі чітко вказано, що

страховим випадком являється виникнення у Страхувальника витрат, пов’язаних з відміною закордонної поїздки, що зокрема виникли у зв’язку з неотримання в’їзної візи до США, з метою участі у програмі «Work & Travel».

Страховим полісом також було визначено Страхову суму.
omordach
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 сер, 2011 22:00

Я просто не можу з ними зв'язатися. На телефонні дзвінки вони не відповідають. А їхнього офісу у Львові немає.

Можливо, хтось мені допоможе написати позовну заяву до суду (скаргу/претензію/...) ???
В мене є відскановані всі документи. Можу надіслати для ознайомлення.


Чи підскажіть якусь хорошу юридичну допомогу у Львові?

Відпишіть, будь-ласка, на omordach (at) gmail (dot) com
omordach
 
 
Повідомлення Додано: Суб 20 сер, 2011 12:58

  omordach написав: А на наступний день я написав заяву та надав всі необхідні документи менеджеру ТзОВ Освіта (копії квитанцій, документів...), вона повинна була це все оформити і відправити в страхову.

себе копию оставили чего-то? с номером входящего на заявлении?
Если нет - первым делом напишите ещё заявление на саму СК - требуйте возмещение! Себе копию - чуть позже - жалобу напишите на держфинпослуг, потом, если захотите - суд
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама