Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 106107108109110 ... 227>
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2021 22:15

GADFLY
Трохи)) не так.
От ти знов намагаєшся опонента виставити дурнем.
Мова ж то не тільки (да навіть не стільки) в твоєму ТИ-канні опонентам.
Агресивність вкупі зі зневагою не стільки в цьому-то в тебе.
Я вже промовчу про твоє мені про "сделай себе укол в голову" і тещо (це до речі, що я підписався за колегу).
Більш вагоме-то, наприклад, от ота твоя йому порада *Включай голову*.
На що він відповів *Я бы сказал, что вам включить, но, боюсь (не сильно), забанят. *

Коротше, не маю бажання розбирати й показувати, бо ти й сам розумієш, що й чому робиш.

_______________________________
Стосовно ж питання дискусії.
В мене не така думка, як ти її зрозумів і показав.
Не менталітет!!!
А ота сама економічна поведінка, про яку тобі вже згадували.
Бо люди так ведуть себе чому?
Да тому що:
1. Нема довіри до влади, можновладців. Тобто, що нема сенсу не обдурити, а сплатити, як треба.
2. Нема роботи цієї влади, держави, посадовців по виконанню своїх обов'язків.
Отакі покарання в розвинутих державах (за несплату податків, не вбраний сніг, і т.д.) мабуть не від гарного менталітету чи високої)) свідомості.

Може ще є складові.
Але суть: тільки довіри до влади недостатньо. Тільки вимог до населення недостатньо, якщо нема довіри.
Тільки при всіх складових зміниться економповедінка (менталітет, якщо хочеш так називати).

Ось у цьому полягає головне обдурення людей, населення чиновниками, можновладцями.
Вони дають, роблять частку і наголошують, що ось зробили -- дали автомобіль. Як у Європі))
А те що без карбюратора або з паламаним карбюратором і тому НЕМА результату, про те мовчок.

Дали "ринкову" ціну і усе.
Тому результату нема і не буде.
Бо їм (саме тим, в кого в ПРЯМИХ ОБОВ'ЯЗКАХ розвивати, робити, реформувати для результату) абсолютно не потрібен отой результат. Їх влаштовує те, що є.
І змога не працювати, не виконувати свої прямі обов'язки.

В такій ситуації пересічні намагаються урвати кожен сам собі...
Бабця голосить субсідію.
1000 квметрик не платить.
Рукастий роботяга рве за кордон.
Алкаш бухає.
Ну а та купка отаких чесних платить вчасно, не смітить, і бодається на хфорумах, як краще треба зробити)))

З.и.
А корінь, фундамент він вічний.
Адам Сміт дуже влучно показав суть для ринку (РОЗВИТКУ ринку) -- вигода для обох сторін.
Продавити можна, але для сталого розвитку необхідно вигода для обох сторін.

Звиняй за багато букв. Більш не буду розвозити. Тобто поясняти своє бачення. Може й хибне, але таке, як є. В мене.
Ключове там, що тільки увесь комплекс заходів дає результат.

Є в держави бажання наповнювати бюджет за рахунок тих, хто може сплатити та сплачує, так чим це відрізняється від комісарів з маузерами, що теж наповнювали бюджет, а потім перерозподіляли туди, куди треба?!
Зменшить населення споживання, утеплиться ... знайдуть інший захід для наповнення бюджету))

Бо нема в них бажання збільшувати його наповнення через ріст економіки, ринку.
Адже для цього їм дійсно працювати треба.
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 23 вер, 2021 22:44, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2021 22:39

  detroytred написав:GADFLY
Трохи)) не так.
От ти знов намагаєшся опонента виставити дурнем.
Мова ж то не тільки (да навіть не стільки) в твоєму ТИ-канні опонентам.
Агресивність вкупі зі зневагою не стільки в цьому-то в тебе.
Я вже промовчу про твоє мені про "сделай себе укол в голову" і тещо (це до речі, що я підписався за колегу).
Більш вагоме-то, наприклад, от ота твоя йому порада *Включай голову*.
На що він відповів *Я бы сказал, что вам включить, но, боюсь (не сильно), забанят. *

Коротше, не маю бажання розбирати й показувати, бо ти й сам розумієш, що й чому робиш.

_______________________________
Стосовно ж питання дискусії.
В мене не така думка, як ти її зрозумів і показав.
Не менталітет!!!
А ота сама економічна поведінка, про яку тобі вже згадували.
Бо люди так ведуть себе чому?
Да тому що:
1. Нема довіри до влади, можновладців. Тобто, що нема сенсу не обдурити, а сплатити, як треба.
2. Нема роботи цієї влади, держави, посадовців по виконанню своїх обов'язків.
Отакі покарання в розвинутих державах (за несплату податків, не вбраний сніг, і т.д.) мабуть не від гарного менталітету чи високої)) свідомості.

Може ще є складові.
Але суть: тільки довіри до влади недостатньо. Тільки вимог до населення недостатньо, якщо нема довіри.
Тільки при всіх складових зміниться економповедінка (менталітет, якщо хочеш так називати).

Ось у цьому полягає головне обдурення людей, населення чиновниками, можновладцями.
Вони дають, роблять частку і наголошують, що ось зробили -- дали автомобіль. Як у Європі))
А те що без карбюратора або з паламаним карбюратором і тому НЕМА результату, про те мовчок.

Дали "ринкову" ціну і усе.
Тому результату нема і не буде.
Бо їм (саме тим, в кого в ПРЯМИХ ОБОВ'ЯЗКАХ розвивати, робити, реформувати для результату) абсолютно не потрібен отой результат. Їх влаштовує те, що є.
І змога не працювати, не виконувати свої прямі обов'язки.

В такій ситуації пересічні намагаються урвати кожен сам собі...
Бабця голосить субсідію.
1000 квметрик не платить.
Рукастий роботяга рве за кордон.
Алкаш бухає.
Ну а та купка отаких чесних платить вчасно, не смітить, і бодається на хфорумах, як краще треба зробити)))

З.и.
А корінь, фундамент він вічний.
Адам Сміт дуже влучно показав суть для ринку (РОЗВИТКУ ринку) -- вигода для обох сторін.
Продавити можна, але для сталого розвитку необхідно вигода для обох сторін.

Звиняй за багато букв. Більш не буду розвозити. Тобто поясняти своє бачення. Може й хибне, але таке, як є. В мене.
Ключове там, що тільки увесь комплекс заходів дає результат.


Прости, но я не могу относится с уважением к людям, которые за свои три копейки в кармане и сиюминутной выгоды готовы родину продать. У меня, кроме отвращения, к ним никаких чувств не возникает. Поэтому и тон такой... Вчера всех устраивал рынок, все кричали - ДАВАЙ ЦЕНУ КАК НА РЫНКЕ (когда год назад цена в мае упала до 2 тыс грн у нас на рынке, а облы предлагали газ по 5 грн). Но как только рынок развернулся- тут же вспомнили о себестоимости добычи, о статьях конституции, о моральных каких-то устоях. Быстро переобулись. Удар держать надо, а не быть РАЗМАЗНЕЙ. Надеюсь, я смог донести мой тезис основной- ГАЗ ДОЛЖЕН ПРОДАВАТЬСЯ ПО РЫНОЧНОЙ ЦЕНЕ с адресными субсидиями. А не по социалистической всем и вся. Пример Венесуэлы тому подтверждение. Все, на этом упражнения закончили.
GADFLY
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 4362
З нами з: 05.09.06
Подякував: 524 раз.
Подякували: 706 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 вер, 2021 12:33

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

https://www.rbc.ua/rus/news/naftogazu-h ... 65147.html
Ну вот....дыра только от рзницы в цене- уже 70 ярдов. Это сколько? 2.5 ярда зелени? Только за один отопительный сезон? Нормально так социализм строим. Это только от разницы в цене. Как вам такое, любители социализма? ))) Будут сейчас наливать ОВГЗ, которые потом будем погашать все мы вместе взятые вместе с нашими детьми. Печатать гривну, разбалансировать бюджет, валить в последствии курс и т.д. Ничего, главное чтобы быдло с 1000 метрами не замерзло, да на местах в областях мужики и дальше свободно водку херячили и ни о чем не беспокоились. И да....Фирташу тоде чтоб сладко жилось (списали же ему 30 ярдов летом).
мы же это уже проходили неоднократно до 14 года. Все помнят, чем это заканчивалось...
GADFLY
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 4362
З нами з: 05.09.06
Подякував: 524 раз.
Подякували: 706 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 19:13

  jump написав:У Китаї – енергетична криза, заводи призупиняють роботу через відключення
https://www.epravda.com.ua/news/2021/09/27/678197/

Європа постраждала від рекордно дорогого газу: уже закриваються компанії і заводи, зростають тарифи
https://news.obozrevatel.com/ukr/econom ... tarifi.htm

В Bloomberg визнали, що енергетична криза - глобальна.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... ium-europe
Europe’s Energy Crisis Is Coming for the Rest of the World, Too
Denik
 
Повідомлень: 3119
З нами з: 23.02.09
Подякував: 638 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 19:20

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Європа постраждала від рекордно дорогого газу: уже закриваються компанії і заводи, зростають тарифи https://news.obozrevatel.com/ukr/econom ... 1616743494


Але у нас є план:
У керівника «Нафтогазу» Юрія Вітренко є план порятунку України від газової катастрофи, що пов’язана з необхідність купувати імпортний газ на зиму. План вже нібито презентували Володимиру Зеленському. У перелік заходів включено націоналізацію облгазів та відкачуванням з «Оператора ГТС» близько 50 млрд грн.
За розрахунками авторів презентації так вдасться витягнути з «ОГТСУ» близько 28 млрд грн. Ще 20 млрд грн державному оператору пропонують позичити у державних банків, але це можливо лише, якщо буде політична підтримка з боку Нацбанку та Офісу президента. Бо всі розуміють, що ці гроші ніколи не повернуться. А просто згорять на погашенні протестних настроїв для збереження рейтингу Зеленського. https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/de-vlada-pl ... enko-.html
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6636
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 20:38

  jump написав:У Китаї – енергетична криза, заводи призупиняють роботу через відключення
https://www.epravda.com.ua/news/2021/09/27/678197/

Європа постраждала від рекордно дорогого газу: уже закриваються компанії і заводи, зростають тарифи
https://news.obozrevatel.com/ukr/econom ... tarifi.htm


Домайнились ? :)
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 21:24

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  sergey_sryvkin написав:Домайнились ?

Домайнились у минулому році.
В цьому - докомуніздились.
Denik
 
Повідомлень: 3119
З нами з: 23.02.09
Подякував: 638 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 28 вер, 2021 12:53

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

гвз на рынке по 31 тыс грн
GADFLY
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 4362
З нами з: 05.09.06
Подякував: 524 раз.
Подякували: 706 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 вер, 2021 18:18

Дорогой газ угрожает бизнесу Фирташа и Коломойского. ОПЗ уже стал
Из-за высокой цены на газ в Украине и мире Одесский припортовый завод вышел на простой. В зоне риска другие химзаводы
https://biz.liga.net/ekonomika/tek/arti ... z-uje-stal
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 вер, 2021 23:54

  bred написав:edgar_po, а далі почнуть імпортувати

а що там з газом? яка ціна, штуцер нікому непотрібних?
грітись будем сушеними кізяками?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34853
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 106107108109110 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 77039
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65612
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8723
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама