Іпотека для ФОП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 19:31

Іпотека для ФОП

Вітаю вас. Цікавить таке питання. Працюю на будівництві не офіційно, але останнім часом задумуюся чи можливий наступний варіант? Реєструю ФОП, декларую доходи і плачу всі необхідні податки. Чи є можливість після деякого періоду отримати сам у себе довідку про доходи і з нею уже звертатися до банку для того щоб отримати кредит на житло(іпотека)???
Kotovy4
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 20:23

  Kotovy4 написав:Вітаю вас. Цікавить таке питання. Працюю на будівництві не офіційно, але останнім часом задумуюся чи можливий наступний варіант? Реєструю ФОП, декларую доходи і плачу всі необхідні податки. Чи є можливість після деякого періоду отримати сам у себе довідку про доходи і з нею уже звертатися до банку для того щоб отримати кредит на житло(іпотека)???

Така можливість в принципі є, тільки не в себе довідку треба буде брати, а надати банку декларацію за останній рік (можливо, підійде і за півроку).
До лютого це було цілком можливо
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34695
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7963 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 20:26

Re: Іпотека для ФОП

Скажіть, можливо ви щось знаєте і про це. Я зарплату отримую просто на руки, яким чином я маю показати що вони зароблені тією послугою яку я надаю. Я чеків від себе ніяких не даю. РРО теж не хочеться...?
Kotovy4
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 21:45

Re: Іпотека для ФОП

Kotovy4 написав:Скажіть, можливо ви щось знаєте і про це. Я зарплату отримую просто на руки, яким чином я маю показати що вони зароблені тією послугою яку я надаю. Я чеків від себе ніяких не даю. РРО теж не хочеться...?

В принципі, ви просто потім кладете ті гроші на ваш рахунок ФОП, враховуєте їх як дохід, сплачуєте відповідно податки, і потім вже виводите звідти на рахунок фізичної особи. Ну, якийсь облік щодо наданих послуг і отриманих коштів вести треба буде.
Щодо РРО важко сказати, якби оплата була б на поточний рахунок по договору, то тоді жодних проблем, а так не певен.
Може хтось, хто займається бухобліком, підкаже точніше
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34695
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7963 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 22:04

  Faceless написав:
Kotovy4 написав:Скажіть, можливо ви щось знаєте і про це. Я зарплату отримую просто на руки, яким чином я маю показати що вони зароблені тією послугою яку я надаю. Я чеків від себе ніяких не даю. РРО теж не хочеться...?

В принципі, ви просто потім кладете ті гроші на ваш рахунок ФОП, враховуєте їх як дохід, сплачуєте відповідно податки, і потім вже виводите звідти на рахунок фізичної особи. Ну, якийсь облік щодо наданих послуг і отриманих коштів вести треба буде.
Щодо РРО важко сказати, якби оплата була б на поточний рахунок по договору, то тоді жодних проблем, а так не певен.
Може хтось, хто займається бухобліком, підкаже точніше


хаха, в этом основной и гемор с штрафами за нарушение кассовой дисциплины, первичкой (КВЕД или вы магнитолы в ломбард сдаете) и прочие РРО

может дождемся варианта патента, как у агрессора, вроде всегда с него все копировали, а с этим затянулось...

пока же, увы, гемор
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 537 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Іпотека - підвищення відсотків
Anonymous » Чет 16 тра, 2013 16:34
9 6842
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 чер, 2013 09:32
Бюро помощи кредитам
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама