Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 23342335233623372338 ... 7834>
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:16

Re: Напад росії і білорусі на Україну

По Дагестану много противоречивых новостей.
Последняя из них:
В России появилась информация о приостановке мобилизации в Дагестане.
https://donpress.com/news/26-09-2022-pu ... -dagestane
Российские СМИ опубликовали якобы приказ военного комиссара республики Дагестан Мустафаева.

В приказе сообщается о приостановке частичной мобилизации в республике до отдельного распоряжения в "связи с качественным выполнением мероприятия".

В документе утверждается, что якобы уже набрано достаточное количество мобилизованных граждан из числа жителей Дагестана.
Зображення

Если это соответствует факту, то то-же светит, "при усердии" остальным регионам.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:53

  ЛАД написав:
  _Mykola_ написав:ИМХО. Але члени родини екіпажів рашиських Tу та бомбардувальників, напряму причетні до злочинів, і повинні відповідати на такому ж рівні як і льотчики.

Яким чином члени родини причетні до злочинів, та й ще напряму?
Може ще й до сьомого коліна?
Будь ласка, знайдіть хоч один закон, який це стверджує.
Бажанно, міжнародний, але можна і будь-якого государства.

Это я бы сделал апогеем Вашей, сегодняшней активности:
https://t.me/Ukraine_365News/37426
"Антирусское государство должно быть ликвидировано. Хотят этого жители Запорожья, Одессы и Тернополя или не хотят. Идет война. Или мы вас, или вы нас", - резюмировал Гиркин.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/war/259397_1664218705

Или Вашими же словами:
- Хотите жить?
- Шукайте самостоятельно себе "портянки" ибо третьего не дано.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:57

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Згоден з усім, окрім підкресленого.
Це протирічить усім міжнародним законам.

Та нічому це не протирічить.
Громадяни ворожої держави - вороги. Всі. Який ще міжнародний закон може заявляти щось протилежне?
  ЛАД написав:З цього, на мій погляд, слідує, шо їх треба зничтожувати.

З цього не випливає, що цивільних треба знищувати. Але ж і не означає, що цивільних не можна вважати ворогами.
Якщо не зрозуміли натяк на яничар, почитайте що це: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 1%80%D0%B8
Власне натяк був на те, що кацапів на нашій території "асимілювати" можна хіба в такій формі. Але то вже "старовина", вже так не вийде. А раз не вийде, то як ворогів ми маємо права не пускати їх на нашу територію і депортувати нафіг звідси

То ж висловлююсь я цілком коректно, а що там ви собі не розумієте і додумуєте, вигороджуючи росіян - окупантів, вбивць, ґвартівників, крадіїв - то ваші проблеми.
Колективна відповідальність за всі скоєні злочини лежить на всіх росіянах, і військових, і цивільних. Вони ВСІ вороги, незалежно від статі й віку.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34781
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 00:21

  Zebra написав:
  andrijk777 написав:Якщо чесно, не вірю в жорстку відповідь США на ядерний удар.
*під жорсткою відповіддю я маю на увазі удар у відповідь по території РФ(хоча б не ядерний).

Напевно усі пам'ятають як перед війною Байден запевняв що у випадку "маленької агресії" буде "маленька відповідь", а у випадку "великої агресії" буде "велика відповідь". Агресія була - більше вже нікуди, але відповідь США я б не назвав величезною.
Я не применшую допомогу США, але вважаю що допомога могла б бути більш суттєвою, враховуючи те що саме США винні в "деядернизації України".

У разі ядерного удару, скоріше за все спецслужбам віддадуть наказ ліквідувати Путіна у будь-який спосіб як террориста.


какого из них? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 00:44

  Faceless написав:
  ЛАД написав:Згоден з усім, окрім підкресленого.
Це протирічить усім міжнародним законам.

Та нічому це не протирічить.
Громадяни ворожої держави - вороги. Всі. Який ще міжнародний закон може заявляти щось протилежне?
  ЛАД написав:З цього, на мій погляд, слідує, шо їх треба зничтожувати.

З цього не випливає, що цивільних треба знищувати. Але ж і не означає, що цивільних не можна вважати ворогами.
Якщо не зрозуміли натяк на яничар, почитайте що це: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0 ... 1%80%D0%B8
Власне натяк був на те, що кацапів на нашій території "асимілювати" можна хіба в такій формі. Але то вже "старовина", вже так не вийде. А раз не вийде, то як ворогів ми маємо права не пускати їх на нашу територію і депортувати нафіг звідси

То ж висловлююсь я цілком коректно, а що там ви собі не розумієте і додумуєте, вигороджуючи росіян - окупантів, вбивць, ґвартівників, крадіїв - то ваші проблеми.
Колективна відповідальність за всі скоєні злочини лежить на всіх росіянах, і військових, і цивільних. Вони ВСІ вороги, незалежно від статі й віку.

1. Я никого не выгораживаю.
2. Я понимаю так - врага надо уничтожить.
Если
- сім'ї російських військових - такі самі вороги, див. перший пункт, бо росіяни. І в принципі нічим не кращі за самих військових
, т.е. Вы не делаете различия между армией врага и гражданским населением, включая всех женщин и детей ("незалежно від статі й віку"), то их тоже надо уничтожать.
Представим себе (забудем о ЯО), что мы побеждаем и идём на Москву для окончательной победы.
С Вашим рассуждением надо будет убивать всех подряд. Или хотя бы заключать в лагеря.

Нельзя рассматривать всех "незалежно від статі й віку" как врагов.
Иначе будут "Бучи" на той стороне.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 00:49

  Starikan написав:
  ЛАД написав: Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?

Вы троллите или вы действительно ярый рашист?
МЫ отличаемся тем, что ОНИ на нас напали :evil:

Не буду опускаться до личных оскорблений.
Но Вы тоже считаете врагами детей?
Простите господа, но у Вас взгляды времён Тамерлана.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 02:23

  ЛАД написав:. Если человек был принудительно мобилизован (это практически все, кто сейчас придёт), здесь при первой возможности (не в безвыходной ситуации) сдался и изъявляет желание воевать за Украину в составе интербригад или в составе легиона «Свобода России» он тоже "апріорі злочинець, і має бути тільки в місцях обмеження волі"?

Так, звісно.
Які нафіг інтербригади з полонених росіян, що ти мелеш?..
Ті, що хотіли воювати за нас, вже давно приїхали через інші країни як нормальні люди.
А ті, що заходять у складі бандугрупувань всрф є військовими злочинцями, і шлях у них один, або годувати собак, або за грати і на обмін
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 02:34

  Faceless написав:
Та яка різниця, при першій можливості, чи не першій.

А ви хіба не помітили, що він тут нічим крім турботи про росіян не займається?..
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 02:45

  Starikan написав:
  ЛАД написав: Вас останавливает только то, что "трохи цивілізованіше стало" и "Як "у старовину" зараз не вийде"? А так Вы готовы?
Тогда чем мы будем отличаться от них?

Вы троллите или вы действительно ярый рашист?
МЫ отличаемся тем, что ОНИ на нас напали :evil:

Хіба це не очевидно? Нічого крім пушкіна, язика, бідолашних расєян його тут не хвилює. З усіх тем він завжди вибере ту, де треба захищати цих дикунів. Я б його відправив до підарашки місіонером. Може б десь його б там за кульки підвісили, та розпотрошили під улюлюкання нєвінаватих дітей та музику чайковського...
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 02:51

  ЛАД написав:1. Я никого не выгораживаю.
2. Я понимаю так - врага надо уничтожить.

І воно питає чим ми будем відрізнятися від них...
Ти вже зараз нічим від них не відрізняєшся, бо мислиш саме так як вони.
Вони саме цим в Україні і займаються - винищують своїх ворогів українців. У нас дома.

А нам навіть на думку не спадає йти на москву і когось там нищити.
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 23342335233623372338 ... 7834>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: холява і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26590
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187184
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 617381
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама