Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 28812882288328842885 ... 7893>
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 15:48

  vitaliian написав:Корень коррупции, когда решения принимает чиновник, а не Закон.
Корінь корупції - в населенні яке вважає що йому хтось винен....
І чим таких більше - тим сильнішою буде корупція...
Адже для того щоб виникла потреба щось ділити - треба щоб хтось цей матеріальний ресурс створив...
І тільки після створення ресурсу - виникає проблема розподілу...
Але
Уявіть собі таку фантастичну ситуацію коли кожен створює більше ніж споживає....
На всіх етапах життя після 18 років...
При чому навіть пенсіонери можуть створювати більше( в них накопичений капітал)
Бюджетники перетворені в комерційні організації надання послуг...
Громада вибирає поліцейського..суддю...чиновника...визначає вартість лікування ринковими методами і так далі...визначає відсоток свого доходу на армію.
Уявили..
Так от знайдіть в цій схемі шпаринки для корупції...

А от якщо суспільство думає що воно створює багато(так що всім вистарчить) але створене ділиться не вірно...
Що воно тоді робить?
Правильно створює органи перерозподілу які самі коштують недешево(їх робота) і при цьому ці органи відразу розсадник корупції..адже саме вони визначають
а - в кого забрати
б - скільки забрати
в - кому передати
г - скільки передати....

От і виходить
Найкращий інструмент боротьби з корупцією є...ВИ
чим більш Ви самостійні, тим менше Вам потрібно щоб існував той хто забере/віддасть...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 15:55

budivelnik Це вже якась анархія виходить. Але анархія неможлива, поки ресурсів на всіх не вистачає.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2946
З нами з: 29.07.22
Подякував: 529 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 16:07

  Дюрі-бачі написав:budivelnik Це вже якась анархія виходить. Але анархія неможлива, поки ресурсів на всіх не вистачає.
Анархія це коли Ви не ділитесь заробленим взагалі...
Те що я описав - це інше...
Ви стаєте настільки свідомою і ефективною людиною - що нічого не вимагаєте...при цьому памятаєте про те що винні.

Грубо - працюєте тільки на віддачу і не вимагаєте щоб Вам повернули все що Ви віддали.
Я для себе просто порахував скільки моя сімя отримує від Держави...повірте отримуємо всі через різні ресурси наприклад через
армію
поліцію(нас хтось охороняє)
освіту
пенсії непрацюючим батькам
дотації енергії( чи Ви вірите що 1,68 грн/квт*година - це тариф який реально дозволяє утримувати лінії/генерацію/працівників 7днів*24 години ?)
послуги водоканалу , газзбуту і так далі?

І після цих підрахунків я вивів якесь значення яке Я ОБОВЯЗКОВО повинен сплатити у виглояді зборів/податків/штрафів у Бюджет
Якщо після цих сплат і витрат на себе/бізнес в мене залишаються якісь надлишкові кошти то або
розвиваю бізнес
або допомагаю чим можу і де можу( не обовязково це армія...це можуть бути діти в сиротинцях чи старші люди в пансіонатах для літніх) повірте цим категоріям набагато гірше ніж Вам зі Мною при умові що наш дохід вищий 10000 грн/місяць

І от в цій конструкції виявилось..
Мене не цікавить тариф на газ/електрику - бо в мене утеплення будинку а-ля термос, перебої з світлом - через автономну систему живлення) - а раз так - мене не цікавить перепалка коломойського з ахметовим про тариф на перевезення вугілля чи тариф на феросплавні заводи..
Так само мене не цікавить корупція в судах - я просто з ними не стикаюсь бо не приймаю участь в тендерах і не повинен платити відкати...

І так далі і тому подібне
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 16:48

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Це якесь ідеальне суспільство виходить ...
Коли я був дуже молодий та ідеаліст , вірив в прекрасне майбутнє - то вважав , що людство рухається до нього двома шляхами ( типу по асимптоті ) - соціалістичним та капіталістичним . З різних сторін до однієї мети ...
Якось воно так не виходить чомусь .
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:18

Данілов жорстко відповів на заяву Макрона про гарантії безпе

Данілов жорстко відповів на заяву Макрона про гарантії безпеки для РФ

Гарантією безпеки для РФ можна вважати те, що європейська судова система є гуманною і вирок в Гаазі не передбачає смертної кари.


Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнбергу – підписання угоди з РФ і рукостискання? Українська кров на руках Путіна не завадить business as usual? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої скінчився. Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертної кари", - висловив свою думку Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що нині треба гарантувати безпеку світу від Росії, а не навпаки.
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3240 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:29

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Puente написав:Коли я був дуже молодий та ідеаліст , вірив в прекрасне майбутнє - то вважав , що людство рухається до нього двома шляхами ( типу по асимптоті ) - соціалістичним та капіталістичним . З різних сторін до однієї мети ...
Так я в своєму окремому випадку - реалізував цю Вашу теорію.
З одного боку
капіталізм - багатію виробляючи більше ніж споживаю
З другого боку
соціалізм - ділюсь частиною виробленого на суспільні потреби

Повірте, жодна жорстка податкова система перерозподілу не отримала б від мене більше ніж я віддаю сам свідомо.

Пару сторінок тому Лад писав що він не бачить нічого поганого в тому що система обмежувала приватне підприємництво..
Здавалось би і що
Думаю 70% тут присутніх також не проти обмежити приватне підприємництво( читай коломойського/ахметова/Порошенко) з умовою що в них виросте зарплата

Але ж саме обмеження приватного підприємництва ..
В реаліях моєї сімї привело до того що мій батько спився..будучи при цьому майстром на всі руки...
А спився тому що для того щоб виконати норму йому вистарчало 20% робочого часу...
а заробляти більше йому не давали соціалістичні обмеження...
От і вийщло
Або система стає соціалістичною шляхом обмеження зверху( тормозячи 1-5% тих хто може рухатись швидше) і при цьому зменшує різницю в доходах по системі, з одночасним сповільненням розвитку самої системи - і це привело до краху
Або система дає можливість розвиватись...при умові що ті хто розвиваються віддають чкусь частку виготовленого на підтримку тих хто не має бажання/можливості рухатись швидко...В цьому випадку виникає різниця між доходами в рази більша ніж в соціалістичній системі, але сам розвиток йде швидше...

І та і друга мають вади
Перша(соціалістична) з часом на перерозподіл витрачає більше ресурсів ніж передає вниз
Друга (капіталістична) - генерує великий розрив між бідними/багатими..але з часом виходить що бідні в капіталістичній системі живуть краще ніж середні в соціалістичній..що й приводить до краху соціалізму.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:36

Російська армія перестала застосовувати проти України іранські безпілотники Shahed-136
з 17 листопада не тому, що витратила весь запас, а тому, що ці БПЛА не витримують холодів, що настали.

Як зазначив речник командування об'єднаних сил ЗСУ зі стратегічних комунікацій Євген Силкін, іранські дрони-камікадзе зроблені з пластику та інших неморозостійких матеріалів.
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3240 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:38

  Puente написав:Це якесь ідеальне суспільство виходить ...
Коли я був дуже молодий та ідеаліст , вірив в прекрасне майбутнє - то вважав , що людство рухається до нього двома шляхами ( типу по асимптоті ) - соціалістичним та капіталістичним . З різних сторін до однієї мети ...
Якось воно так не виходить чомусь .
движение идёт с одной стороны. Сначала капитализм, затем, по мере повышения эффективности производства, становится объективно возможен социализм.

Именно это мы и наблюдаем в западном мире: от дикого капитализма а-ля американский дикий запад все постепенно дрейфуют в сторону все бОльшего соц обеспечения.
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:43

  prodigy написав:Російська армія перестала застосовувати проти України іранські безпілотники Shahed-136 з 17 листопада не тому, що витратила весь запас, а тому, що ці БПЛА не витримують холодів, що настали.


Гарно, чудово. Натомість, Україна збирається до кінця цього року застосувати власну розробку, що має дальність польоту до 1 тисячі км і нести бойову частину в 75 кг.
Цікаво, яка буде його ціль?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4877
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2022 17:50

  prodigy написав:Російська армія перестала застосовувати проти України іранські безпілотники Shahed-136
з 17 листопада не тому, що витратила весь запас, а тому, що ці БПЛА не витримують холодів, що настали

Генерал Мороз может помогать не только РФ
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9532
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 28812882288328842885 ... 7893>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: dr_bastm, sens і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27513
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188368
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620765
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама