Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34333434343534363437 ... 7895>
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 18:42

Denik
По сути, все так и есть. Другого варианта, как стоять и выбивать у них по максимуму технику и живую силу сейчас нет. Как минимум до прибытия танковой группировки.
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12325
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1698 раз.
Подякували: 3639 раз.
 
Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:17

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Denik написав:Травень для нашого наступу виглядає дійсно реалістичним періодом. Причому оркі не можуть особливо нічого адекватного зробити


Сподіваюсь ще зберігся кістяк старої армії який буде наступати, бо.... колега на днях завозив гуманітарку на один з полігонів, бачив щойномобілізованих, дивися в ці очі, краще не буду тут нічого писати
Letusrock
 
Повідомлень: 1294
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:19

Re: Напад росії і білорусі на Україну

"Нет газа, света, жгем масляные лампады, как в XIX веке, Россия кинула нас" Рассказ жителя Донбасса

pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:34

чого добився вова пукін?
тепер в Україні мовою окупантів жодна адекватна людина говорити не буде
Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:35

Re: Напад росії і білорусі на Україну

В 2019 году нам говорили, что "надо просто прекратить стрелять", "я увидел в глазах Путина мир". Что войну поддерживают те, кто наживается на войне

В 2019 году нам рассказывали о Свинарчуках, какие они коррупционеры. А ведь Гладковский организовал схему закупок запчастей к военной технике, которые напрямую купить невозможно был.

В 2019 году завели дело на генерала Марченко за бронежилеты.
По факту
Марченко Дмитро Олександрович
Внаслідок накладених арештів на технічну та проєктну документацію Міністерство оборони фактично припинило масові закупівлі бронежилетів. З початком повномасштабної російської агресії проти України в лютому 2022 року заарештовані бронежилети довелось видати у війська.

А что сейчас ?
Война идёт, потому Пуйло хочет уничтожить Украину как государство, а украинцев как нацию

Медийной персоной зелебобиков стал залытый салом кнур Поворознюк, хероически сражающийся на Закарпатском фронте. Вот уж кто точно Свинарчук

Топ-чиновники Минобороны получили подозрения из-за закупок для ВСУ - СМИ
Как сообщает "Украинская правда", со ссылкой на источник правоохранительных органах, Хмельницком объявлено подозрение по факту растраты им государственных средств на сумму 107 796 050 грн и по обеспечению подразделений Вооруженных сил некачественными бронежилетами в количестве 5700 шт.

Шаповалову объявили подозрение за незаконные действия, в результате которых отдельные подразделения Вооруженных сил не были укомплектованы средствами индивидуальной защиты на сумму более 1 млрд грн.

Вот те, "неправильные" бронежилеты Марченко были отправлены в войска
Возникает логичный вопрос, а были ли неправильные эти бронежилеты ?
Если сейчас, вообще недокомплект
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:36

  Letusrock написав:
  Denik написав:Травень для нашого наступу виглядає дійсно реалістичним періодом. Причому оркі не можуть особливо нічого адекватного зробити


Сподіваюсь ще зберігся кістяк старої армії який буде наступати, бо.... колега на днях завозив гуманітарку на один з полігонів, бачив щойномобілізованих, дивися в ці очі, краще не буду тут нічого писати

Наши мобилизованные в большей своей части будут выполнять ту же функцию, что и их, а именно насыщать боевые порядки, контролировать не горячие участки фронта и т.д. А все терминаторы поедут мочить русню туда куда нужно.
alex_dvornichenko
 
Повідомлень: 978
З нами з: 10.10.12
Подякував: 43 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:38

  Letusrock написав:
  Denik написав:Травень для нашого наступу виглядає дійсно реалістичним періодом. Причому оркі не можуть особливо нічого адекватного зробити


Сподіваюсь ще зберігся кістяк старої армії який буде наступати, бо.... колега на днях завозив гуманітарку на один з полігонів, бачив щойномобілізованих, дивися в ці очі, краще не буду тут нічого писати

Сколько я вас читаю, я не могу понять
Вы действительно надеетесь отсидется за Карпатами ? И Путин к вам не придёт ? И вас защитит Орбан ?

Это высшая стадия инфантилизма
Путин хочет восстановить российскую империю, но в границах СССР. А лучше ещё и прихватив страны СЭВ.

Так что, не отсидитесь за Карпатами
Помогайте ВСУ
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:50

На вокзале в Днепре установили станции для зарядки гаджетов, — УЗ

Это многосекционные шкафчики, в которых можно безопасно оставить свой телефон, как в камере хранения, на время зарядки. Услуга бесплатная.
Зображення
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23152
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 19:55

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  pesikot написав:Сколько я вас читаю, я не могу понять
Вы действительно надеетесь отсидется за Карпатами ? И Путин к вам не придёт ? И вас защитит Орбан ?

Я не угорець і угорської армії як такої напевно що не існує, а якщо і є то вона по силі рівна мукачівській ТРО
Мене шокує те що абсолютно бредова мантра "війна до останнього українця" починає ставати схожою на реальність...
Якщо мені судилося бути вбитим то хай це буде вдома, після того як я вивезу до кордону своїх рідних, а не в безімянному окопі за 1000 км від дому. Вважаю що маю право на таку думку.
Letusrock
 
Повідомлень: 1294
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лют, 2023 20:07

  Letusrock написав:
  pesikot написав:Сколько я вас читаю, я не могу понять
Вы действительно надеетесь отсидется за Карпатами ? И Путин к вам не придёт ? И вас защитит Орбан ?

Я не угорець і угорської армії як такої напевно що не існує, а якщо і є то вона по силі рівна мукачівській ТРО
Мене шокує те що абсолютно бредова мантра "війна до останнього українця" починає ставати схожою на реальність...

Далі можно не читати ...
  Letusrock написав:Якщо мені судилося бути вбитим то хай це буде вдома, після того як я вивезу до кордону своїх рідних, а не в безімянному окопі за 1000 км від дому. Вважаю що маю право на таку думку.

Пусть они умрут сегодня, а я завтра ...
Вполне тема ... из-за поребрика

PS. І де зараз всі ті чесні, хто вчора про мене писав, что я із Москви
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9534
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 34333434343534363437 ... 7895>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Andrey2512 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27527
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188377
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620817
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама