Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38843885388638873888 ... 7419>
Повідомлення Додано: Чет 30 бер, 2023 22:56

  Letusrock написав:
  budivelnik написав:Так це ви дорікаєте своїм опонентам чому вони не в армії?


навпаки я постійно відбиваюсь від звинувачень в недостатній патріотичності і небажанні штурмувати белгород

Ніколи не думали, чому доводиться відбиватись саме вам з мухами та іншими зєбрами??
Бо принцип «не допомагаєш, так хоть не шкодь» працює як і раніше. А ви і сам ні на захист (куди доречі вас ніхто не кликав) , так і іншим розкажу, що нема чого це роботи. Це те, що об’єднує отих всіх говнюків, яким я щось розказую.
Так ще раз! Які пропозиції?? Де відповіді на питання вище??
Я зрозумів, що ваша позиція: платити стільки, щоб були добровольці (долярчик вищить від радості на цю пропозицію) А насильно нікого не чіпати. То скільки ви платите, щоб були ці добровольці?? Це долярчик просто не сповна розуму, тому вас, того хто і не воює і не платить нормально, підтримує. А тим, хто трішки більше розуміє, що скажете?? Скільки ви платите на ЗСУ, щоб розказувати, що всіх бажаючих треба випустити за кордон , а воюють хай добровольці??

Letusrock ,

притензія лише до кількох чоловік як не соромно озвучити та що всі думають але в слуха бояться сказати


Тут насправді нема ні до кого претензій. Ніхто не кидається «чому не в окопі?» Бо в більшості розуміють, що хтось має в забезпечити економіку.
Але я ніколи не зрозумію дятлів, які ведуть агітацію «не та країна, яку треба захищати» , «хай депутати і судді, я після них» ,»хай лише добровольці, а моя квіточка розпустилась не для війни». Та багато іншого.
Принцип «або плати, або захищай» . Або принаймні закрий хлєбало і сиди тихо. Ніяк інакше.
Hotab
 
Повідомлень: 11533
З нами з: 15.02.09
Подякував: 626 раз.
Подякували: 2200 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 30 бер, 2023 23:16

  Letusrock написав:
  budivelnik написав:До декого так і не дійде..
При 20 млн чоловік - в армії зараз 1 млн....і серед цього 1 млн - 100000-300000 жінок

Тому на одного з автоматом - припадає 19 які повинні його, його сімю , себе і свою сімю - годувати.


це не мені пишіть а тим хто пропонує призвати ще пару мільйонів))

Цифры там, правда, с потолка и точно не соответствуют действительности.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 00:01

  budivelnik написав:..........
На мою думку
Зараз в Україні Захід відпрацьовує варіанти можливого військового протистояння з Китаєм

Навскидку
Співідношення ВВП України до ВВП Росії - таке ж як і ВВП Китаю до ВВП Заходу
Співвідношення Населення України до населення росії - таке ж як Захід/Китай

Тобто Захід визначає (надаючи високотехнологічну зброю Україні) - чи зможе
менша високотехнологічна Західна Армія - протистояти більшій але менш технологічній китайській

1. Це вже дуже навскидку.
ВВП США - 249,99 трлн. долл.;
ВВП Япония+Германия+Великобритания+Франция+Италия+Испания - 18,8 трлн. (это даже не добавляя всякие Польши-Дании);
ВВП Китая - 17,73 трлн.

ВВП РФ - 1,776 трлн.;
ВВП Украины - 200 млрд.
Цифры за 2021 отсюда: https://nonews.co/directory/lists/countries/gdp

По населению соотношение несколько ближе к Вашим "выкладкам", но тоже далеко не такое.
Китай - 1,44 млрд. чел.;
Япония+Германия+Великобритания+Франция+Италия+Испания - 851 млн.
При этом
РФ - 145,9 млн.; Украина - 43,7 млн.
Цифры за 2020 отсюда: https://nonews.co/directory/lists/countries/population

2. Вы определили для Украины роль полигона, на кот. Запад отрабатывает "варіанти можливого військового протистояння з Китаєм".
Сомневаюсь, что народ Украины устраивает такая роль.
Харьков - 3 часа назад очередной обстрел из Белгорода. Вроде, 6 прилётов. Куда, не знаю. Но в отличие от 09.03 ничего не пропало - ни свет, ни связь.
И на кой хрен нам такая "отработка"?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 07:50

  Василь-Рівне написав:Таких як долярчик потрібно прибирати з ЗСУ, він паплюжить честь воїна, роздмухує серед побратимів негатив стосовно рішень командування, займається критиканством влади за яку сам з піною у рота тут всіх агітував, погрожує уряду від "людей зі зброєю" бо йому мало платять і не відпускають кожен місяць у відпустку на 10 діб, але саме цікаве буде після перемоги, бо такі долярчики стануть великою проблемою для країни зі своєю неадекватною пихатістю "бо не втіки".

що у нас в країни погано, що ми не намагаємося якось порозумітися, а тільки полюбляємо сваритися. :(

Успіх починає нервувати, коли або герої диваного фронту починають повчати - та ти ж за повісткою пішов, не добровольцем. хоча якщо подивимось багато кругом й повістки намагаються уникати, а навіть ті що отримали - морозяться. й так, у більшості повістка отримана батьками - це не повістка ;)

або коли поважні воїни теж починають ми тут високо літаємо, а там хтось снаряди підносить, чи у ларьку торгує. теж некрасиво. бо щоб одна людина літала скільки людей потрібно, щоб літак обслугувати, супроводжувати та таке інше. й вже мовчу про ці срсрські висери, що головне, це виробляти, а дорогу до споживача продукція сама знайде. в СРСР так й було, що товарів для населення виробляли так мало, що його починали красти вже на заводі. а зараз весь світ побудован, що виробляти є багато бажаючих, але зараз головне логістика, як це продати споживачеві (а торгівля - це частина логістика). Чому такий успіх у Amazon, Aliexpress та іншої дрібноти. кому в Китаї потрібно все, що він виробляє??? вибачте, відволікся на основи економіки

сила в єдності - а єдність - це повага один до одного, незважаючи хто чим займається 8)
мова не йде про різних панікерів та провокаторів.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5702
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1365 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 08:07

Чому диванним воїнам не видно простих речей?

  Shaman написав:герої диваного фронту починають повчати - та ти ж за повісткою пішов, не добровольцем. хоча якщо подивимось багато кругом й повістки намагаються уникати, а навіть ті що отримали - морозяться. й так, у більшості повістка отримана батьками - це не повістка
👍👍👍
  Shaman написав:або коли поважні воїни теж починають ми тут високо літаємо, а там хтось снаряди підносить, чи у ларьку торгує. теж некрасиво. бо щоб одна людина літала скільки людей потрібно, щоб літак обслугувати, супроводжувати та таке інше.
Те саме і без зв'язку!
Немає зв'язку - немає і координат, по яких потрібно наносити удари!
Та й взагалі - скільки потрібно всякого забезпечення (від їжі до снарядів) - щоб бойова машина змогла працювати по ворогу?!(а це все само по собі не з'являється на вогневій!)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 08:09

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Сподіваюсь там присутній художній витвір (здається вірно переклав) .

Художній вимисел.
Є ще словосполучення з іншим змістом художній твір, витвір мистецтва.
  freeze написав:В этом репосте есть много несовпадающего с моим повседневным военным опытом. Возможно такой бардак где-то есть, не буду спорить. Но в нашей бригаде такие примеры невозможны. Ищем специалистов по всем военкоматам.
От поваров и механиков на БМП до связистов и остальных.
Любой высококлассный специалист в своем деле на вес золота. Его ищут.

Добре. Зараз рекомендують потенційним контрактникам розвідати ситуацію в конкретній частині з якою планується підписувати договір. Ну але йшла мова про людей які добровольцями з перших днів воюють. Хоча за цей час могли би їх адекватніше задіяти.
В мене, на жаль, є сумний приклад сусіда, який маючи науковий ступінь з інформатики, адміністративну посаду, місцеве депутатство, пішов добровольцем і загинув у піхоті. А сусіди спочатку думали, що він чи то снабженець, чи то штабіст, чи в інформвійськах.
З свого давнього досвіду чи строкової служби знаю, що ситуація в різних в/ч могла просто разюче відрізнятись. Думаю, що і тепер таке є.
Востаннє редагувалось Ой+ в П'ят 31 бер, 2023 08:13, всього редагувалось 1 раз.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6572
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 08:39

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Ніколи не думали, чому доводиться відбиватись саме вам з мухами та іншими зєбрами??
Бо принцип «не допомагаєш, так хоть не шкодь» працює як і раніше. А ви і сам ні на захист (куди доречі вас ніхто не кликав) , так і іншим розкажу, що нема чого це роботи. Це те, що об’єднує отих всіх говнюків, яким я щось розказую.
Так ще раз! Які пропозиції?? Де відповіді на питання вище??
Я зрозумів, що ваша позиція: платити стільки, щоб були добровольці (долярчик вищить від радості на цю пропозицію) А насильно нікого не чіпати. То скільки ви платите, щоб були ці добровольці?? Це долярчик просто не сповна розуму, тому вас, того хто і не воює і не платить нормально, підтримує. А тим, хто трішки більше розуміє, що скажете?? Скільки ви платите на ЗСУ, щоб розказувати, що всіх бажаючих треба випустити за кордон , а воюють хай добровольці??


я плачу достатньо, процентів 40 від доходу, але за рік це вже починає бути тягарем..
Більшість хто накрав сотні мільйонів за останні роки, думаю не платять і 4%. Забираючи з друзями черговий L200 з кордону (під час пільгового розмитнення) бачив які спорткари заїзжали в Україну, шок і обурення словацьких митників. А потім власники цих авто будуть розказувати по ТВ щось типу, цитую "ми не зупинимося, допоки не звільнимо останній метр української землі, руками Хотаба і Успіха"

  Hotab написав:Принцип «або плати, або захищай» . Або принаймні закрий хлєбало і сиди тихо. Ніяк інакше.


для чого тоді форум якщо всім сидіти тихо? Закрити тоді все, і ютуб і телеграм, відключити інет а по ТВ показувати сурове і мужнє обличчя big brother, який має дивитись на тебе максимально мотивуюче і з осудом
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1239
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 08:46

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Ой+ написав:З свого давнього досвіду чи строкової служби знаю, що ситуація в різних в/ч могла просто разюче відрізнятись. Думаю, що і тепер таке є.


так, впевнений що в частині freeze командування більш ніж адекватне..
в деяких частинах чув взагалі бредові речі - небуду тут писати (про сухі окопи і залиті водою, і хто в які попадає і чому)
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1239
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 08:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:Але це вже інша історія... - де я думав що можливо нас пізніше провірить медкомісія, а не просто якийсь чел(навіть не знаю хто він) просто позапитує ПОВЕРХНЕВО про стан здоров'я і - #навседобре/хай щастить на фронті!)))

Думаєш, ситуація сильно змінилася відтоді? Змінилася. Тепер не один, а кілька запитують, чи скарги є.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1537
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 09:01

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Всі громадяни мають працювати на благо своєї країни, тим більше, коли в цій країні йде війна. Легше за все просто змитися з країни за кордон і чекати, поки хтось захистить твоє майно. Найбільше дратує, коли такі, як ви та флайман ведуть мову з дивану про "несправедливість" щодо виїзду М18-60. Відмовляйтеся від громадянства України та бувайте вільні. А поки не відмовилися, то будьте люб'язні виконувати свої обов'язки


по-перше я працюю
по-друге хіба існує спосіб відмовитись від громадянства, здається нема (цікавлюсь лише для загального розвитку)
по-третє жодне майно не варте того щоб через нього померти. І я не хочу щоб навіть Успіх помирав через моє майно

Цікава ваша думка на таку ситуацію - от війна 10 років, у вас є свій будинок і два шляхи :
а) будинок лишається ваш, але все дитинство ваших дітей пройде у підвалі ховаючись від ракет, а вашого чоловіка скоріш за все вбють на війні
б) ви переїзжаєте в умовну Австралію, жиєте довгим щасливим мирним життям, в дітей справжнє дитинство, але квартира арендована і працюєте перші роки в макдональдсі
Що ви виберете, і чи мають ваші співвідчизники право на інший вибір ніж ваш?
Наперед дякую за відповідь
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1239
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 38843885388638873888 ... 7419>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1493 178502
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 19:24
trololo
9 17777
Переглянути останнє повідомлення
Нед 25 лют, 2024 01:01
19professor69
6076 593749
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 12:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама