Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42674268426942704271 ... 7747>
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 21:28

Раненые, но не сломленные...

vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23050
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 22:20

  Shaman написав:
  ЛАД написав:
  Shaman написав:
ЛАД
...
Остаётся разница в подходах.
Я считаю, что лучше не допускать развала.
Вы полагаете, что лучше всё разрушить, а потом создавать заново.
Тут уже спорить бесполезно.
Вот только разрушить мы успели, а "создать заново" как-то незаметно. В результате остались без "Гвоздик". Да и без танков. И много чего ещё.

в мене інший підхід - не треба підтримувати, те, що неефективно. а ефективне й саме витримає. я працював й там, й там

а ви пропонуєте намагатися врятувати все, що було, навіть неефективне.

ось різниця

Простите, надоело.
Производство оружия, к примеру, априори неэффективная трата средств.
Или хранение ЯО.
И почему-то на уважаемом Вами Западе так не считают. С/х в Европе давно сдохло бы без господдержки.

а зброя я вам теж відповідав - це для багатих країн.

бідні країни не можуть й фінансувати армію, й рівень життя. бідна країна з армією - КНДР, Пакістан, Іран.

Пошли на новый круг?
Давайте так, если хотите продолжать разговор, ответьте ясно и чётко на пару вопросов для прояснения позиций.
1. Оружие мы производить не можем и не должны, бо ми бідна країна. На покупку оружия в таком случае у нас денег тоже не найдётся.
Кто и как должен обеспечить нашу оборону?
Вы знаете в мире таких меценатов, которым мы так нужны, что нас будут защищать за красивые глаза?
2. Что мы ещё не можем финансировать?
Производство самолётов, авто, тракторов, станков, ...?
3. Что мы можем себе позволить?
С/х? И всё?
ІТ можете не называть. Во-первых, это и так понятно. Во-вторых, ІТ у нас в основном экспортная отрасль, полностью зависящая от мирового спроса. На внутренний рынок она работает сравнительно мало. И если их хоть немного ограничить налогами, они снимутся и легко свалят за границу.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 22:54

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Как-то мне всё это не нравится.
День сурка. Мне всё больше кажется, что задум бою отсутствует. А эти спикеры ютубов из верхов просто надувают щёки при непонимании, что делать дальше.
Просто у меня плохое настроение, пошел 16-й месяц моей жизни в армии при том, что есть много негативных моментов, которые вне зоны обсуждения до окончания войны.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 23:29

  ЛАД написав:
  Shaman написав:
  ЛАД написав:Простите, надоело.
Производство оружия, к примеру, априори неэффективная трата средств.
Или хранение ЯО.
И почему-то на уважаемом Вами Западе так не считают. С/х в Европе давно сдохло бы без господдержки.

а зброя я вам теж відповідав - це для багатих країн.

бідні країни не можуть й фінансувати армію, й рівень життя. бідна країна з армією - КНДР, Пакістан, Іран.

Пошли на новый круг?
Давайте так, если хотите продолжать разговор, ответьте ясно и чётко на пару вопросов для прояснения позиций.
1. Оружие мы производить не можем и не должны, бо ми бідна країна. На покупку оружия в таком случае у нас денег тоже не найдётся.
Кто и как должен обеспечить нашу оборону?
Вы знаете в мире таких меценатов, которым мы так нужны, что нас будут защищать за красивые глаза?
2. Что мы ещё не можем финансировать?
Производство самолётов, авто, тракторов, станков, ...?
3. Что мы можем себе позволить?
С/х? И всё?
ІТ можете не называть. Во-первых, это и так понятно. Во-вторых, ІТ у нас в основном экспортная отрасль, полностью зависящая от мирового спроса. На внутренний рынок она работает сравнительно мало. И если их хоть немного ограничить налогами, они снимутся и легко свалят за границу.

справа в тому, що докі ситуація в Раші не дозріла до логічного завершення, в Європі країни розвивались, витрачаючи на оборону відносно невелицій відсоток бюджету - правда під захистом НАТО.

якби не чокнутий сусід - то й ми би так жили. як зараз, не знаю. напевне, НАТО - а скільки витрачати на оборону?. можливо під захистом можемо не надто витрачати. але оборона - витрати держави.

по виробництву - а держава й немає фінансувати, треба стимулювати приватний бізнес.
літаки - складний бізнес - хто виробляє - США, Європа, Китай, Бразилія й щось калечне - Раша (все рятує). країни розміром України - літаки не виробляють. треба приватизувати залишки - щось й витягнуть. АН - разом з Туреччиною чи саудитами. але не фінансувати - а спільна робота.

сучасні верстати - надто складно - напевне не потягнемо, ніяких грошей не вистачить.

авто - навіть в Раші той же ГАЗ відмовився від власних моделей, до війни продукцію Фольксвагена собі кліпав й не парився. а ВАЗ - все ще намагається - скільки грошей в нього вгатили - перестанувать фінансувати - відразу загнеться ;)

харчова промисловість, я розумію, для вас не пріоритет (теж радянський підхід), а тут дуже великий потенціал. легко промисловість. металургія. й так далі - треба шукати ніши - варіантів багато
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5872
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1383 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 01:08

Shaman
Простите, конкретных ответов на конкретные вопросы Вы так и не дали.
В сегодняшнем мире пока не получается не тратить на оборону.
"Якби не сусід". Может найтись и другой сусід. Не буду сегодня называть, с кем у нас могут/могли бы быть проблемы. Не на часі. Не дозрел пока мир до мирного сосуществования. Европа спокойно жила под зонтиком США, но США это уже немного надоело и они постоянно требуют роста расходов от других членов НАТО. И кому мы нужны, чтобы за красивые глаза заботиться о нас?

держава й немає фінансувати, треба стимулювати приватний бізнес

А для стимулирования деньги не нужны? Налоговые льготы, к примеру, это не затраты? Насчёт поддержки с/х в Европе Вы мои слова "не заметили"? А сколько денег тратит государство в кризисных ситуациях? Во время ковида? В прошлом году в связи с сокращением поставок/отказом от росс. нефти?

Отрасли я назвал для примера, а Вы "успешно" доказали, что я не прав и у меня радянський підхід.
И кстати, я хоть где-то и когда-то возражал против того, чтобы делать "АН - разом з Туреччиною чи саудитами"? Да хоть с чёртом! И, возможно, для этого нужно было т финансирование хотя бы в виде каких-то льгот для инвесторов. И почему нельзя было установить какие-то льготы хотя бы для украинских авиакомпаний при покупке АНов? Надеюсь, Вы не станете доказывать, что самолёты плохие и неконкурентоспособные?

Я не возражаю против легпищепрома или металлургии. Но во всё мире с этого начинался подъём промышленности, а у Вас, как понимаю, на этом всё и заканчивается.
Я с этим не согласен по 2 причинам.
Во-первых, это обрекает Украину на роль страны 3-го мира. Богатой и обеспеченной страной она в таком случае никогда не станет. Попробуйте найти хоть одну такую страну.
Во-вторых, это резко сужает для молодёжи выбор профессий. Точнее, все, кто захочет заниматься хоть чем-то другим, должны будут уезжать из страны. О науке вообще можно не говорить.
Вас, видимо, устраивают такие перспективы. Меня нет. По факту это означает превращение Украины в довольно отсталое слаборазвитое государство.
Вот наше основное расхождение. Поэтому нам нет смысла спорить, мы никогда не сойдёмся в мнениях.
Для прояснения позиций я и задал Вам вопросы.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 02:11

  ЛАД написав:Европа спокойно жила под зонтиком США, но США это уже немного надоело и они постоянно требуют роста расходов от других членов НАТО.

Меня всегда интересовало - на что Европа надеялась? И на что вообще был расчет НАТО?

Допустим, СССР в каком-нибудь 73-м году напал на Европу, будучи к этому времени вооруженным до зубов и используя исключительно конвенциональное оружие - многие десятки тысяч танков, самолетов, ракет, десантных средств. И что, США начали бы ядерную войну (поскольку других средств сдерживания нет и не было) ? да никогда в жизни! Защищать Европу ценой "взаимного гарантированного уничтожения"?

Поэтому и начался "детант" и всякие СНВ. Но всё равно угроза осталась. И начались заискиваня перед СССР, а потом и перед РФ, с надеждой направить их "на путь праведный".

ЛАД на вес не смотрел, размер "советский". Насчет дорогих стран - вы правы, так сложилась моя научная тропа. Поэтому так недоверчиво реагирую на "дешевизну за границей". Кстати, перед отлетом в США мы прожили двое суток в гостинице в Варшаве, там же и питались (любимой всеми "бедронки" с акциями рядом не было), цены были сумасшедшие. Еще туристами были в Турции (там дешево) и Израиле (дорого).
Востаннє редагувалось Starikan в Суб 03 чер, 2023 02:19, всього редагувалось 2 разів.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 02:21

  Starikan написав:
  ЛАД написав:Европа спокойно жила под зонтиком США, но США это уже немного надоело и они постоянно требуют роста расходов от других членов НАТО.

Меня всегда интересовало - на что Европа надеялась? И на что вообще был расчет НАТО?

Допустим, СССР в каком-нибудь 73-м году напал на Европу, будучи к этому времени вооруженным до зубов и используя исключительно конвенциональное оружие - многие десятки тысяч танков, самолетов, ракет, десантных средств. И что, США начали бы ядерную войну (поскольку других средств сдерживания нет и не было) ? да никогда в жизни! Защищать Европу ценой "взаимного гарантированного уничтожения"?

Поэтому и начался "детант" и всякие СНВ. Но всё равно угроза осталась. И начались заискиваня перед СССР, а потом и перед РФ, с надеждой направить их "на путь праведный".

При такой войне всегда есть риски перерастания в ядерную. Большие риски.
И ЯО было (и есть) ещё у Франции и Великобритании.
СССР опасался не меньше. + было уже тяжело и финансово. Чтобы ни говорили о Союзе, но благосостояние народа тоже хотелось поднять. Причины обсуждать не буду. И поэтому тоже шли на разрядку.
Кроме того, уже как-то говорил, то поколение лидеров европейских стран от востока до запада хорошо помнили войну, а то и участвовали в ней. В отличие от нынешних российских нуворишей, которые путают полномасштабную войну с игрой в оловянные солдатики.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 02:25

  Starikan написав:..........
ЛАД на вес не смотрел, размер "советский".
..........

Жаль. Если вдруг получится, гляньте. Просто любопытно.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 02:48

За крок до перевороту думок©

Доброго часу доби, товариство!

Я тут, мабуть, ніколи не писав про наші нічні і денні чергування... - то і зараз не буду)) - а вже може після нашої перемоги/закінченні війни щось та й напишу ;)
  budivelnik написав:Вільна Україна - це обмеження дій чиновників , яке скомпенсовується активністю населення..
Уявіть , що наш Долярчик не ниє..
А питає ( так само як зараз це роблять волонтери) - а що я ще можу зробити для перемоги?
Можна я відправлю 10-20% від своїх 100 000 на купівлю дрона чи приладу нічного бачення...
Тююююю.... так держава вже за мене подумала)) і вже з лютого місяця за мене відсилає на "покупку дронів чи прприладів нічого бачення", навіть, не 10-20%, а всі 70% з 100К! :lol:
  flyman написав:Чим більше ниєш, тим більше уваги до проблеми.

Правильно робить Успіх, що висвічує проблему.

Наступний крок, якщо вона не вирішується на даному рівні, ескалувати на рівень вище (писати рапорти і слати в Мінборони та різні вищі інстанції: прокуратура, суд...).
Ну бачиш, чомусь тут так повелось, що "констатація фактів і висвічування проблеми" - це прирівняли до "ниття"...
А на рахунок наступного кроку - то вже і ми, і наші жінки телефонували на "гарячку"... І ми ще писали колективне звернення...
Але, покищо "результат на ліцццо"© :roll:
  Howl написав:Ця категорія службовців є бомба уповільненої дії. Якщо щось йому не сподобається, то вони будуть звільнитися. Тому або їх слід залучити до контрактників, або їх замінити у зручний для держави час.

У мене були сподівання, що держава зможе після півроку (до року) війни розробити відповідні законодавчі акти, щоб вирішити питання з відпускою, ротацією тощо. Оскільки громадян мобілізували на невизначений термін і не всіх відпускали у відпуски. Такі умови, скоріше за все, компенсувалися великою зарплатнею, але це теж бомба уповільненої дії.
Про цю "бомбу сповільненої дії" - я вже тут не один місяць пишу...
А далі, ви все правильно пишете - ми всі тут теж так думали☝️ - а вийшов якийсь "облом"))
  Howl написав:Висвічувати проблему треба в рапорті й на "горячій" лінії МО. А так він робить тільки гірше.
Там вище я написав, що проблеми висвічували вже і в письмових зверненнях, і на "гарячку".
А чим я "так роблю тільки гірше". Чому?
  detroytred написав:Тому Успіх висвітлює проблему ... для тих, хто може дійсно не знає про неї. Якісь пересічні, які далекі від цього.

Але ж на практиці -- хитре замовчування проблем.
Саме так! Саме це я і роблю.
А ще - висвічую ці проблеми тут, так як наївно сподіваюсь, що може тут люди задумаються над чужими(а по факту - над своїми проблемами, бо зараз від ЗСУ багато чого залежить) і почнуть вони звертатись у різні інстанції, чи до різних знайомих, які мають "зв'язки"/можуть достукатись до депутатів...
  ЛАД написав:Ця категорія могла служити, бо розуміла, що треба. Як Успіх. Але після року на фронті наступає втома і, дивлячись на масу чоловіків, які спокійно бовтаються в тилу, ховаючись від мобілізації і п'ючи по кафешкам, а не в окопах, в них виникає гаряче бажання теж піти додому до жінки с дітьми
Саме так! Чим ми гірші? Чому ми маємо воювати "за всіх"?
  ЛАД написав:Відсутність відпусток і ротації слабко компенсується грошами, навіть великими. Точніше, компенсується протягом деякого часу.
Теж, саме так!
  Howl написав:А потім будуть часи, коли такі, як Успіх буде відпочивати чи працювати в цивільному житті, а інші будуть служити й скоріше за все не отримувати зарплатню, як отримував Успіх.
Цей варіант слід теж розглядати
Може бути, а може й не бути))
Але ж про це неодноразово писав Бобюа(сумно, що вже 3міс. він тут не появляється) - що можна б було зробити так, щоб кожен відчув хоч місяць фронту)) Чи 3-6міс. Чи рік і аж тоді підмінювати тих, хто на фронті.
Тобто, зробити накшталт "робота позмінно" . Місяць-3-6 відслужив і через рік знову йдеш служити на місяць-3-6.
Ну, чи рік-через-рік.
Але не так, що вже йде 16й(ШІСТНАДЦЯТИЙ! КАРЛ!!!)місяць повномасштабної війни, а ще, навіть, на моменті, не визначили "скільки ще"/коли підмінять? От що це за?
  ЛАД написав:Але тоді розраховували, що це не надовго. І розраховували, що їх підмінять ті, що зараз "спокійно бовтаються в тилу, ховаючись від мобілізації і п'ючи по кафешкам"
Саме так! Саме на це☝️ всі і розраховували!
  ЛАД написав:Коли таке буде, то й вони, може, будуть міркувати інакше. І через деякий час їх знов підмінять. Але поки що ніяких передумов для цього не видно. Тому й Успіх таке пише.
Так, тому й пишу - бо якась суцільна невідомість/невизначеність.
  freeze написав:Как-то мне всё это не нравится.
День сурка. Мне всё больше кажется, что задум бою отсутствует. А эти спикеры ютубов из верхов просто надувают щёки при непонимании, что делать дальше.
А в мене ще жевріє надія(та й, наче, ще є підстави для надії) Але реально - затягують вони з тим всім.
  freeze написав:Просто у меня плохое настроение, пошел 16-й месяц моей жизни в армии при том, что есть много негативных моментов, которые вне зоны обсуждения до окончания войны.
От бачите, ви колишній військовий/підготовлені... і зараз вже 16й міс на фронті... - і то вже багато над чим задумуєтесь(про що писати ще #неначасі)

А що казати мені?))
Людині, яка ніколи не служила і не тримала в руках зброї!
Про фізичну підготовку і чи задовільний стан здоров'я - промовчу...))
Психологічна підготовка - накшталт "як жити 16міс. на відстані в 900км від батьків/дружини/дітейі/друзів/роботи і, взагалі, без цивільного життя, а місцями, і без цивілізації)) і ще не знати, скільки місяців/років ще чекати на підміну/ротацію"?" - взагалі, без коментарів!
:mrgreen:

Але, тим не менше -
Все буде добре!
Все буде УСПІХ!
Все буде Україна!!!©👍👍👍
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6254
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 897 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 07:28

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:А ще - висвічую ці проблеми тут, так як наївно сподіваюсь, що може тут люди задумаються над чужими(а по факту - над своїми проблемами, бо зараз від ЗСУ багато чого залежить) і почнуть вони звертатись у різні інстанції, чи до різних знайомих, які мають "зв'язки"/можуть достукатись до депутатів...

За когось, не думаю, що будуть звертатися,
але намагатимуться їх уникнути самі.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34716
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 42674268426942704271 ... 7747>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: _hunter, fox767676 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 23755
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 184355
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 610102
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама