Airbnb. Тонкости бронирования и оплаты, опыт проживания

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Туризм в Україні, мандрівки світом, подорожі до цікавих місць
  #<1 ... 34567 ... 12>
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2019 18:03

  IMPRINTER написав:господа, а насколько не ссыкотно арендовать жилье черпез айрбнб в странах азии?
европа то понятно, а вот тай, шри ланка и т.п.?
у кого был опыт?

Все ок. Проблем никогда небыли с арендой. Читайте отзывы
МТ2000
 
Заблокований
Повідомлень: 14
З нами з: 01.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 бер, 2019 21:04

Re: Airbnb. Тонкости бронирования и оплаты, опыт проживания

Один раз ним скористався досить таки гарний сервіс
zechina
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 бер, 2019 12:16

  zechina написав:Один раз ним скористався досить таки гарний сервіс


у меня тоже пока проблем небыло, но опыт тока по европе.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39096
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6254 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2019 10:21

А хто якими картками платить на airbnb суми більше 100К? Де можна отримати максимальний кишмиш? І ще питання: чи можна оплатити одне бронювання двома картками? Чи там має бути лише один платіж, навіть якщо він великий?
apostol
 
Повідомлень: 329
З нами з: 24.12.14
Подякував: 826 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2019 12:54

  apostol написав:А хто якими картками платить на airbnb суми більше 100К? Де можна отримати максимальний кишмиш? І ще питання: чи можна оплатити одне бронювання двома картками? Чи там має бути лише один платіж, навіть якщо він великий?

Так кто ж такие суммы там платит? А вдруг кидалово. Там как правило берётся небольшая сумма при бронировании, а остальная оплата налом хозяину
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2019 13:02

Stringer, airbnb тримає ці кошти у себе, поки не заїдеш у житло. Варіант з кидаловом зведений до мінімуму. З того, що я читав, там оплата одразу, варіантів з частковою оплатою навіть не бачив, тільки на Букінгу.
apostol
 
Повідомлень: 329
З нами з: 24.12.14
Подякував: 826 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2019 11:37

  apostol написав:Stringer, airbnb тримає ці кошти у себе, поки не заїдеш у житло. Варіант з кидаловом зведений до мінімуму. З того, що я читав, там оплата одразу, варіантів з частковою оплатою навіть не бачив, тільки на Букінгу.

Да, возможно с букингом спутал
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 16 кві, 2019 11:54

Колеги, кому ще потрібна знижка, то у мене -41$ при бронюванні від 78$ https://www.airbnb.com/c/hannab1768?currency=USD
Нагадаю, що діє для нових користувачів.
Коли шукаю житло, то я порівнюю Booking та Airbnb - ціна, розташування, дод.комісії, відгуки. І вибираю те, що вигідніше.
Головне, щоб оплата за житло відбувалася через Airbnb/Booking. У мене по разу були негаразди з бронюванням і там, і там.
Через Booking забронювали хостел в Братиславі, виявилося на місці, що його не існує. Я написала в Booking, вони згодом (через пару тижнів) повернули суму за передоплату.
А в Airbnb колись забронювала кімнату в Тель-Авіві, а власник відповів, що він вже не займається Airbnb, що кімнати немає, але не відмінив моє бронювання. Тобто гроші мої йому пішли. Я написала в Airbnb, гроші повернули за 45 хв - дуже швидко :wink:
a_net
 
Повідомлень: 8
З нами з: 10.10.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 чер, 2019 11:37

Господа, у кого был на практике стыковочный рейс в аэропорте Афин ? Есть пару вопросов ...
Перелет Эгейскими авиалиниями до Афин и далее их дочерней а/к Олимпик-Эйр на один из греческих островов (общий билет), обычно в таких случаях всегда багаж автоматически передавался на стыковочный рейс и его получать не надо было и сдавать по новой …
... но как написано на сайте …
https://ru.aegeanair.com/travel-informa ... assengers/
… при стыковках в аэропорте Афин при прилете из нешенгенской зоны (киев) и дальнейшем перелете в шенгенскую зону (греческий остров) надо:
- получать багаж
- идти на паспортный контроль
- проходить досмотр на авиабезопасность
- по новой сдавать багаж на новый рейс
а когда обратно (из шенгена в нешенген) - багаж получать и сдавать его вновь уже не надо (он автоматом передается на стыковочный рейс) - проходить надо только паспортный контроль и досмотр службы безопасности ...

кто может внести ясность ? …

If you fly from an airport outside the Schengen Zone to a destination within the Schengen Zone*, after passing through passport and security control and claim your baggage, head to Gates B1-B31.
Зображення

If you fly to and from airports outside the Schengen Zone, after passing through passport control, head to Gates A1-A23.
Зображення
Востаннє редагувалось IMPRINTER в Сер 05 чер, 2019 13:08, всього редагувалось 1 раз.
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39096
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6254 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Сер 05 чер, 2019 13:07

Re: Airbnb. Тонкости бронирования и оплаты, опыт проживания

В английской брошуре указано, что если конечная точка аэропорт с таможенным контролем, то в афинах забирать багаж не надо. Тоесть Ираклион например.
makor06
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 21.05.14
Подякував: 19 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34567 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама