Finance.ua: Рейтинг кредитних карток з кешбеком

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Питання, що пов'язані з банківськими картками
  #<1 ... 5678
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2023 17:07

Re: Finance.ua: Рейтинг кредитних карток з кешбеком

Странно, что карты WIN Piraeus нет в таблицах, ведь она побьёт большую половину карт с кэшбэком. К тому же у неё (точнее текущем счёте) 6% годовых на остаток. То есть я видел её краткое описание в тексте таблицы. Также в ПУМБе кэшбэк совсем не такой, как у других в том смысле, что он зависит не от своих или кредитных средств, а от кредитной или дебетной карты. Т.е. со своих средств на кредитной карте КБ будет кредитный. Об этом в таблицах нигде не написано. В целом огромное спасибо за таблицы. Как наберу КБ, скину денежку (в начале апреля).
Pete77
 
Повідомлень: 41
З нами з: 14.03.23
Подякував: 23 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 12:56

  Pete77 написав:Странно, что карты WIN Piraeus нет в таблицах, ведь она побьёт большую половину карт с кэшбэком. К тому же у неё (точнее текущем счёте) 6% годовых на остаток. То есть я видел её краткое описание в тексте таблицы. Также в ПУМБе кэшбэк совсем не такой, как у других в том смысле, что он зависит не от своих или кредитных средств, а от кредитной или дебетной карты. Т.е. со своих средств на кредитной карте КБ будет кредитный. Об этом в таблицах нигде не написано. В целом огромное спасибо за таблицы. Как наберу КБ, скину денежку (в начале апреля).


Це дебетова картка, а рейтинг складався саме з кредитних карток з кешбеком
ShtormK
Журналіст форуму
 
Повідомлень: 284
З нами з: 12.05.18
Подякував: 38 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 12:58

Редакція порталу FINANCE.UA щиро дякує учасникам телеграм-каналу "Картковий клуб" за зроблені зауваження і підказки!

Ми обов'язково прислухаємося до них і зробимо у квітні ще одне позачергове оновлення цього рейтингу, із внесенням всіх доповнень.
ShtormK
Журналіст форуму
 
Повідомлень: 284
З нами з: 12.05.18
Подякував: 38 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 21:28

Ви пишите, що "Пластик, який видається певній категорії банківських клієнтів – наприклад, тим, хто отримує в банку зарплату – не розглядався." Я 1.12 був особисто у відділенні Райфайзен банк мені там сказали, що картку 2 кешбеки можуть видати тільки тим у кого є зарплата у їх банку. Як це розуміти?
antoninabanderashere
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04.12.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 10:26

Чому при натисканні "детальніше" по деяких картках, наприклаж Юнекс та ПУМБ, змінюється мова сайту?
l_e_x
 
Повідомлень: 109
З нами з: 04.07.14
Подякував: 38 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 17:07

  l_e_x написав:Чому при натисканні "детальніше" по деяких картках, наприклаж Юнекс та ПУМБ, змінюється мова сайту?

Дуже вдячні Вам за пильність 8)
Технічні проблеми - усуваємо.

З повагою, Ірина
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4018
З нами з: 14.09.13
Подякував: 981 раз.
Подякували: 1955 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 17:19

  antoninabanderashere написав:Ви пишите, що "Пластик, який видається певній категорії банківських клієнтів – наприклад, тим, хто отримує в банку зарплату – не розглядався." Я 1.12 був особисто у відділенні Райфайзен банк мені там сказали, що картку 2 кешбеки можуть видати тільки тим у кого є зарплата у їх банку. Як це розуміти?

По суті так і є - картка тільки для "зарплатників" цього банку.
Раніше я читав, що ці кредитки (100 днів, 2 кешбеки) Райффайзен "прив'язував" до зарплатної картки.
І з "зарплатки" банк знімав мінімальний платіж.
Тобто ви витратили 1000-2000 грн і на зарплатній картці треба було тримати 100 або 200 грн, які банк спише як мінімальний платіж.
Sanyok77
Аватар користувача
 
Повідомлень: 579
З нами з: 31.08.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 17:34

  Sanyok77 написав:
  antoninabanderashere написав:Ви пишите, що "Пластик, який видається певній категорії банківських клієнтів – наприклад, тим, хто отримує в банку зарплату – не розглядався." Я 1.12 був особисто у відділенні Райфайзен банк мені там сказали, що картку 2 кешбеки можуть видати тільки тим у кого є зарплата у їх банку. Як це розуміти?

По суті так і є - картка тільки для "зарплатників" цього банку.
Раніше я читав, що ці кредитки (100 днів, 2 кешбеки) Райффайзен "прив'язував" до зарплатної картки.
І з "зарплатки" банк знімав мінімальний платіж.
Тобто ви витратили 1000-2000 грн і на зарплатній картці треба було тримати 100 або 200 грн, які банк спише як мінімальний платіж.

100 днів без ніяких зп карт.
min платіж поповнюєш, бо потрібен оборот по картці
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5573
З нами з: 29.09.19
Подякував: 564 раз.
Подякували: 1350 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 17:45

  antoninabanderashere написав:Ви пишите, що "Пластик, який видається певній категорії банківських клієнтів – наприклад, тим, хто отримує в банку зарплату – не розглядався." Я 1.12 був особисто у відділенні Райфайзен банк мені там сказали, що картку 2 кешбеки можуть видати тільки тим у кого є зарплата у їх банку. Як це розуміти?

Наші спеціалісти перевірили Вашу інформацію. Так, дійсно, Райфайзен Банк наразі відкриває кредитні картки лише тим, хто отримує зарплатню на картку Райфу. Ми щиро дякуємо Вам за підказку! Всі картки Райфу будуть видалені з поточного рейтингу.

У наступних рейтингах ми обов'язково врахуємо цей момент.

З повагою, Ірина
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4018
З нами з: 14.09.13
Подякував: 981 раз.
Подякували: 1955 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 13:16

Шановні користувачі, ще раз Вам дякую!
Рейтинг оновили, картки Райффайзен Банку прибрали, мовні версії теж виправили.

З повагою,
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4018
З нами з: 14.09.13
Подякував: 981 раз.
Подякували: 1955 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5678
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 56
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 бер, 2024 05:48
moveton
0 276
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 14:21
D2
Finance.ua: Картки з кешбеком 1 ... 63, 64, 65
D2 » Сер 02 вер, 2020 21:14
647 157217
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 15 бер, 2024 13:46
ВЕСЕЛЬЧАК У
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама