Finance.ua: Пенсії в Німеччині. Чи є це прикладом для...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2021 12:44

Finance.ua: Пенсії в Німеччині. Чи є це прикладом для...

Пропонуємо до обговорення:
Наскільки німецька пенсійна система підходить для нашої країни
В Україні до 2023 року планується перехід від солідарної пенсійної системи до накопичувальної. Нинішнім 35-40-річним українцям вже не доводиться розраховувати на державне пенсійне забезпечення і їм варто серйозно задуматися про своє безбідне життя в поважних літах.

Дивися повний текст Пенсії в Німеччині. Чи є це прикладом для України?
D2
 
Повідомлень: 310
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2021 12:45

Питання, навіщо я тоді як ФОП сплачую податки в пенсійний фонд, коли мені краще ці кошти відкладати на своє пенсійне забезпечення? Тим паче окрім мене при виході на пенсію ніхто платити мені не буде. Нонсенс якийсь. Наша країна не готова до такого переходу. Або вихід, закривати ФОП та хай воно горить сивим вогнем!
andrey1969denisenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 12.10.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2021 12:45

Як кототко сказати, то пенсія це не "заслужений відпочинок", як нам втерли популісти. Пенсія, це допомога з непрацездатності за віком. І як допомога інваліду, вона має бути для всіх однаковою і забезпечувати фізичне виживання. А далі, якщо когось це не влаштовує, людина може САМА діяти щоб збільшити свій гарантований дохід на старість. Можна оформити пенс.страхування, вкладатися у цінні папери, нерухомість, тощо. Але САМОМУ!!!
Тоді зменшаться соцвнески, що є + для бізнесу і прискорення економічного розвитку. Тоді люди, розуміючи що фізично виживати в старості на державну гарантовану допомогу з непрацездатності за віком не погоджуватимуться працювати на ті зарплати, що є зараз. вони усвідомлять, що треба не лише дотягнути від зарплати до зарплати, але й щось відкласти на старість, тому ринок праці відреагує на це суспільне усвідомлення зростанням зарплат, до того рівня, який дозволить таке накопичення коштів.
Якщо що, то я пенсіонер з пенсією, що помітно більша за середню.
andriyzhagun
Аватар користувача
 
Повідомлень: 317
З нами з: 09.04.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2021 14:45

  andrey1969denisenko написав:Питання, навіщо я тоді як ФОП сплачую податки в пенсійний фонд, коли мені краще ці кошти відкладати на своє пенсійне забезпечення? Тим паче окрім мене при виході на пенсію ніхто платити мені не буде. Нонсенс якийсь. Наша країна не готова до такого переходу. Або вихід, закривати ФОП та хай воно горить сивим вогнем!


вы этими налогами помогаете оплачивать пенсию нынешним пенсионерам, а не себе
NDV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 09.06.19
Подякував: 33 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2021 15:50

Re: Finance.ua: Пенсії в Німеччині. Чи є це прикладом для...

Кожному четвертому українцю доводиться працювати після виходу на пенсію, а кожному третьому після смерті.
Прораб
 
Повідомлень: 1005
З нами з: 02.03.19
Подякував: 591 раз.
Подякували: 281 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 09:51

Re: Finance.ua: Пенсії в Німеччині. Чи є це прикладом для...

  andrey1969denisenko написав:Питання, навіщо я тоді як ФОП сплачую податки в пенсійний фонд, коли мені краще ці кошти відкладати на своє пенсійне забезпечення? Тим паче окрім мене при виході на пенсію ніхто платити мені не буде. Нонсенс якийсь. Наша країна не готова до такого переходу. Або вихід, закривати ФОП та хай воно горить сивим вогнем!
Щоб виплачувати пенсії сьогоднішнім пенсіонерам (в тому числі з ОРДЛО о_О)

  andriyzhagun написав:Як кототко сказати, то пенсія це не "заслужений відпочинок", як нам втерли популісти. Пенсія, це допомога з непрацездатності за віком. І як допомога інваліду, вона має бути для всіх однаковою і забезпечувати фізичне виживання.
На пенсію судді можна непогано так виживати...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 13:24

в 100 раз!!! тобто два повних тролейбуса пенсіонерів України отримують як один Німець))))
nikolomix
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13.10.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 жов, 2021 23:39

NDV
А мені хто буде платити? Знову ж я? :D
andrey1969denisenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 12.10.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
14 4410
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 11:18
greenozon
10 19962
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 14:39
Ірина_
7 8336
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 14:33
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама