ПУМБ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 171172173174175 ... 532>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ПУМБ 3.3 5 66
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
14%
9
2- Погане. Некомпетентне.
17%
11
3- Задовільне. Хотілося б краще.
17%
11
4- Добре. Як і повинно бути.
32%
21
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
21%
14
Всього голосів : 66
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 19:08

Re: ПУМБ

Говорить про лояльность со стороны банка ещё рано (многим ещё предстоит доказать, что он не верблюд. Если б банк захотел и правда проявить лояльность, а не пересматривать с 1.07 правила игры, разговор был бы другим, а так пока пока.), а вот на скорую руку сгладить свои показатели которые полетели вниз банк решил и на том спасибо.
https://youtu.be/MwKEEH66i3Q
За 30 лет свою репутацию подпортить одним решением, ещё нужно постараться, если уж досталось самому закрытому отделу в банке.
Востаннє редагувалось anis в П'ят 01 лип, 2022 19:15, всього редагувалось 2 разів.
anis
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2768
З нами з: 22.11.15
Подякував: 105 раз.
Подякували: 111 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 19:11

400тыс в мес. я считаю хорошо.
Но пока надо проводить операции осторожно. Банк потерял доверие, теперь должен его восстановить максиму за квартал.
Карта моя пока на полке не запылилась, начинаю медленно с банком работать :P
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 7904
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 832 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 19:27

Re: ПУМБ

...це ж треба..) спочатку довели ситуацію до абсурду своїми некваліфікованими діями . а як клієнти почали голосувати ногами з банку ...бо кому такий банк зі своїм індивідуальним трактуванням про "наростаючий ліміт" потрібен - то спромоглися гасити пожежу.....а "реклама " то уже пішла по просторам інету....
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 19:45

  anis написав:За 30 лет свою репутацию подпортить одним решением, ещё нужно постараться, если уж досталось самому закрытому отделу в банке.

Банка вже майже 10 років працює над зануренням своєї репутації на максимальну глибину, а ви лише одне рішення помітили. Чого варті періодичні приколи зі страховками; прикол зі переведенням рахунків на платні пакети зі списанням абонки у мінус, включно з рахунками, за якими роками не було руху; якість роботи підтримки; глюки з оплатою комуналки; дрібні махінації javascript:;на курсах; заміна повноцінного ІБ на обрубок? Це вже навіть якщо не згадувати про такі дрібниці, як черги у відділеннях та відключення безкоштовної гарячої лінії. І дев'ятки вони на рахунки клієнтам давно вішали, щоправда досі не так нахабно і не так масово.
klug
 
Повідомлень: 8443
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 19:52

Re: ПУМБ

klug написав:
  anis написав:За 30 лет свою репутацию подпортить одним решением, ещё нужно постараться, если уж досталось самому закрытому отделу в банке.

Банка вже майже 10 років працює над зануренням своєї репутації на максимальну глибину, а ви лише одне рішення помітили. Чого варті періодичні приколи зі страховками; прикол зі переведенням рахунків на платні пакети зі списанням абонки у мінус, включно з рахунками, за якими роками не було руху; якість роботи підтримки; глюки з оплатою комуналки; дрібні махінації javascript:;на курсах; заміна повноцінного ІБ на обрубок? Це вже навіть якщо не згадувати про такі дрібниці, як черги у відділеннях та відключення безкоштовної гарячої лінії. І дев'ятки вони на рахунки клієнтам давно вішали, щоправда досі не так нахабно і не так масово.
Как много из этих ошибок было пересмотрено в кратчайшие сроки?
anis
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2768
З нами з: 22.11.15
Подякував: 105 раз.
Подякували: 111 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 20:12

Re: ПУМБ

Как долго этот банк выпускает сейчас пластиковую валютную Всекарту? Регион - Киев.
timofeyvok
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01.07.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 22:20

Re: ПУМБ

  Мизантрóп написав:родили

что родили?
де в кліент-банку кнопка, по якій видно як поживає мій поріг в 400к?
банк це інструмент і для вмілого користування тре знати всі нюанси.
де конопка? де інформаційне віконечко?
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6497
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2022 23:11

Смешные такие.
А допетрить, что принятый закон через жопу прописан в кривых формулировках, а ответственность, штрафы, лиценщии аннулировать никто не собирается.
Вот и молот с наковальней.
Молодцы, подсуетились, вероятно оформили оф.запрос с разъяснениями в высшии инстанции и вам сообщили.
Либо вы к. полагаете, что банку скучно и решмли послушать ваши визги?

Поверьте, пошли вам навстречу только после оф.бумажки, которая прикрывает зад банку.
Что самое интересное, визжат те, которых реально надо на полиграф и на очную встречу в сбу
idealstorm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1886
З нами з: 06.03.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 192 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2022 00:12

  idealstorm написав:Смешные такие.
А допетрить, что принятый закон через жопу прописан в кривых формулировках, а ответственность, штрафы, лиценщии аннулировать никто не собирается.
Вот и молот с наковальней.
Молодцы, подсуетились, вероятно оформили оф.запрос с разъяснениями в высшии инстанции и вам сообщили.
Либо вы к. полагаете, что банку скучно и решмли послушать ваши визги?

Поверьте, пошли вам навстречу только после оф.бумажки, которая прикрывает зад банку.
Что самое интересное, визжат те, которых реально надо на полиграф и на очную встречу в сбу

Типа ПУМБ самый умный. Больше ни в одном банке не было такого маразма.
Что мешало банку сразу отправить такой запрос не дожидаясь проблем с клиентами? Могли бы раньше подсуетиться, если хотели зад прикрыть как вы пишите.
lara_08
 
Повідомлень: 964
З нами з: 05.05.14
Подякував: 13 раз.
Подякували: 146 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2022 19:08

Re: ПУМБ

та яке " підсуєтились"...) не будь те наївними...просто їнфа про їх ноу-хау у вигляді накопичувального ліміту пішла гуляти по інету і в когось почало в банку підгорати...хтось відчув пятою точкою що отримає по шапці. А наш ресурс , запити журналістів і статті - зробили своє діло ...бо Ахметову чого зараз бракує - так зробити відтік ресурсу з банку і організувати проблеми ще в цьому секторі його економіки .А взагалі то починає серйозно напрягати ота безбашенна поведілка певних підрозділів банку - типу що хочу те й виворяю ....До речі отой мараз з блокуванням кнопки "відключити пуш" - це з тої самої серії дебільних ПРИМУСОВИХ рішень за що я б автору дав підзад , був би то мій банк , особисто від мене банк отримав тільки те - що в їх мобільний банк я точно не зайду , поки за мене який розумник буде вирішувати яким каналом мені надсилати інформаційні повідомлення по розхідних операціях.


До речі після скарг - смс повідомлення відновили , але не один дятел так і не подзвонив з поясненнями того маразму , що ще раз доводить - думка клієнтів банк не цікавить.
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 171172173174175 ... 532>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама