Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 598599600601602 ... 1185>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Sense Bank 3.5 5 96
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
12
2- Погане. Некомпетентне.
8%
8
3- Задовільне. Хотілося б краще.
16%
15
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
38
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
24%
23
Всього голосів : 96
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:33

emeta На жаль, інформацією щодо інших банків я не володію, тому не можу спростувати чи підтвердити ситуацію з готівкою у них. Стосовно нашого банку, то на сьогодні ситуація саме така і потрібно очікувати на доставку. Для валюти цей термін становить 10 робочих днів, а для гривні 5 днів від дати звернення.
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12534
З нами з: 18.02.13
Подякував: 168 раз.
Подякували: 1307 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:38

  Sense Bank написав:emeta На жаль, інформацією щодо інших банків я не володію, тому не можу спростувати чи підтвердити ситуацію з готівкою у них. Стосовно нашого банку, то на сьогодні ситуація саме така і потрібно очікувати на доставку. Для валюти цей термін становить 10 робочих днів, а для гривні 5 днів від дати звернення.


Форум на то и форум.
Вам тут подскажут ситуацию с валютой в других банках.
Остальные банки выполняют обязательства перед клиентами
Только Альфа банк сознательно задерживает средства на пол месяца.
Война каким-то удивительным образом избирательно сказывается на процедуру заказа валюты исключительно в вашем банке.
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2826
З нами з: 19.03.09
Подякував: 146 раз.
Подякували: 234 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:49

  emeta написав:
  Sense Bank написав:emeta Ми повернулись. Будемо відбиватись і тут :)


Что насчёт незаконных задержек получения валюты по депозитам?
До двух недель банк пользуется средствами клиентов.
У других иногда вообще недельные депозиты в ходу, а у вас получение валюты с закончившегося вклада спустя пол месяца.
Ни в одном другом банке такой хитро..ой позиции нет
Это всё работает конечно и банк получает гешефт, но только один раз с одним клиентом.
Я, например, в первый и последний раз связался с Альфой

А що комусь 10 робочих днів зророблять погоду? От чисто теоретично яку суму валюти (потенційних відсотків) ти втрачаєш за 10 днів ?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11881
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:51

emeta Так, погоджуюсь із вами. В цьому і плюс форумів, що можна дізнатись щось нове про інші банки 👌
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12534
З нами з: 18.02.13
Подякував: 168 раз.
Подякували: 1307 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:53

  Sense Bank написав:emeta Повінстю розуміємо вас та ваше невдоволення щодо такої ситуації 😥 Але це пов'язано із особливостями доставки валюти в умовах військового стану. Всі служби банку докладають максимальних зусиль для задоволення потреб клієнтів у готівці . Але наразі попит перевищує можливості.

Вибачте але я як людина яка присвятила 15 рокiв свого життя готiвковому обiгу в БСУ можу з абсолютною впевненiстю сказати, що за будь-яких критичних ситуацiй (а я пережив кризу революцiй помаранчевої та гiдностi + перioд воєнних дiй 2014-2015 рокiв, кризу нацiоналiзацiї Приватбанку коли з логiстикою в масштабах країни були дiйсно суттєвi проблеми) питання доставки готiвки у будь-яку точку України можна вирiшити за 2, максимум 3 банкiвськi днi. Замовляти за 10 РОБОЧИХ днiв - це абсолютна нiсенiтниця. Це вiдвертий показник нехтування банком iнтересiв вкладникiв та намагання банком якомога довше покористуватись його коштами БЕЗКОШТОВНО - це i є наразi основна мета СЕНСБАНКУ.
Бо звернiть увагу на ще один момент - якби дiйсно були проблеми логiстичного плану - i навiть якщо припустити що банку дiйсно треба 10 банкiвських днiв для замовлення готiвки - вiн би тодi дiйсно надав право клiєнту замовляти за 10 банкiвських - але не вимагав би щоб вказанi кошти обов'язково знаходились на картцi чи поточному рахунку на момент замовлення. Адже банк без жодних зусиль здатен впевнитись що за 10 днiв (пiсля завершення депозиту) клiєнтовi дiйсно надiдуть на картку цi кошти. То чому не надати право замовляти саме за 10 нехай навiть робочих днiв але до закiнчення депо? Це якщо дiйсно проблема логiстики. Навiщо ви ж так вiдверто плюєте на клiєнтську лояльнiсть? Хто з ваших недолугих марХетолуХiв додумався створити вимогу про обов'язковiсть ПИСЬМОВОГО замовлення (що це як не додаткове знущання?) - чому клiєнт не може замовити суму дистанцiйно а має втрачати час щоб добратись до вiддiлення з ризиком втапити на вiдключення свiтла, повiтряну тривогу тощо? Чому не приймати замовлення заздалегiдь? Я мабуть не вiдкрию страшної таємницi якщо скажу що дiйсно клiєнтоорiєнтованi банки самi телефонують клiєнтам за два три днi до завершення депо, питаючи, як вiн планує вдiяти зi своїми грошима. Невже ваш банк не розумiє прописної iстини, що можна "використати" клiєнта кiлька разiв пiсля чого вiн з банку пiде до конкурента i навряд чи повернеться?
"Схаменіться! будьте люди, бо лихо вам буде!" (с) Т.Г. Шевченко "І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ"
Востаннє редагувалось Alien в Суб 28 січ, 2023 18:57, всього редагувалось 1 раз.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:57

  Ukrainian написав:А що комусь 10 робочих днів зророблять погоду? От чисто теоретично яку суму валюти (потенційних відсотків) ти втрачаєш за 10 днів ?

Ключове слово втрачаєш, скільки б не втрачав
novichok
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3359
З нами з: 31.03.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 18:58

  Ukrainian написав:
  emeta написав:
  Sense Bank написав:emeta Ми повернулись. Будемо відбиватись і тут :)


Что насчёт незаконных задержек получения валюты по депозитам?
До двух недель банк пользуется средствами клиентов.
У других иногда вообще недельные депозиты в ходу, а у вас получение валюты с закончившегося вклада спустя пол месяца.
Ни в одном другом банке такой хитро..ой позиции нет
Это всё работает конечно и банк получает гешефт, но только один раз с одним клиентом.
Я, например, в первый и последний раз связался с Альфой

А що комусь 10 робочих днів зророблять погоду? От чисто теоретично яку суму валюти (потенційних відсотків) ти втрачаєш за 10 днів ?



Вопрос же принципиальный
а почему собственно 10?
сегодня 10, съели? ок, значит завтра можно и 20 и 30..
Почему бы и нет? НБУ молчит. В отделении Альфы хамовитый начальник мне отвечает -хотите идите в суд, но мы раньше не отдадим.

Почему другие банки возвращают в срок депозиты?
Не задумывались? Теряют же.
Но для них репутационные потери важнее.
А почему нужно платить вовремя кредиты?
От чисто теоретически? Неужели это трагедия для банка если я кредитку погашу через две недели? Вспомнилась теория разбитых окон
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2826
З нами з: 19.03.09
Подякував: 146 раз.
Подякували: 234 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 19:11

Sense Bank

Уважаемый банк заказала валюту $ в три этапа через десять дней валютный депозит окончился ещё в 01 2021 году вопрос при снятии валюты кешем я должна платить какой то процент ? Оператор точно мне не ответила или можно мне оформить карточку чтоб снимать валюту?
tzeery608
Аватар користувача
 
Повідомлень: 50
З нами з: 18.01.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 19:21

Re: Sense Bank

  Ukrainian написав:А що комусь 10 робочих днів зророблять погоду? От чисто теоретично яку суму валюти (потенційних відсотків) ти втрачаєш за 10 днів ?

Теоретично? Практично я за останні півроку заробляю 200 баксів на 2400 баксах за 93 календарних доби. Але тьотя Ала вирішила зажати на 14 календ. (10 роб.) мій оборотний капітал :mrgreen:

Тобто Алка поцупила 200/93*14 = 30 баксів. Ганьба!
Але, не дай Боже, якщо б я розміщувався кожен мясяц, на ще й на акк дружини і тещі... то все, капець :mrgreen: :mrgreen:
Востаннє редагувалось Amethyst в Суб 28 січ, 2023 19:27, всього редагувалось 1 раз.
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5318
З нами з: 05.05.21
Подякував: 403 раз.
Подякували: 1019 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 19:27

  tzeery608 написав:Уважаемый банк заказала валюту $ в три этапа через десять дней валютный депозит окончился ещё в 01 2021 году вопрос при снятии валюты кешем я должна платить какой то процент ? Оператор точно мне не ответила или можно мне оформить карточку чтоб снимать валюту?


Все залежить від того, куди була виплата коштів з депозиту після його закінчення. Якщо ви відкривали його з картки, то виплата буде на ту саму картку, і ви можете зняти суму в касі без комісії. Якщо відкриття було із поточного рахунку, то і видача також буде з нього. В такому випадку, при знятті коштів в касі з поточного рахунку, комісія буде 1,5% від суми. До 16.11 розмір цієї комісії був 1%

Як варіант, якщо у вас кошти на поточному рахунку, щоб уникнути комісії можна відкрити картку в потрібній валюті і перевести суму туди, після чого зняти кошти вже з картки без комісії.
Востаннє редагувалось Sense Bank в Суб 28 січ, 2023 19:39, всього редагувалось 1 раз.
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12534
З нами з: 18.02.13
Подякував: 168 раз.
Подякували: 1307 раз.
 
Профіль
2
1
  #<1 ... 598599600601602 ... 1185>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бекас, Ferlakur, Google [Bot], ingtrans і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
О.Bank 1 ... 121, 122, 123
Фантом » Вів 24 гру, 2019 15:30
1225 255507
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 19:04
WallNutPen
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 11:52
14 13097
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 17:16
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама