UKRSIBBANK BNP Paribas Group

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 122123124125126 ... 152>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

UKRSIBBANK BNP Paribas Group 3.4 5 20
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
20%
4
2- Погане. Некомпетентне.
5%
1
3- Задовільне. Хотілося б краще.
25%
5
4- Добре. Як і повинно бути.
20%
4
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
30%
6
Всього голосів : 20
Повідомлення Додано: Суб 28 січ, 2023 21:52

Re: UKRSIBBANK BNP Paribas Group

  ВIВ написав:Откройте на членов семьи как появится новая акция.

Залежить що буде за акція, плюс в мене вже дехто теж мав їх картки) Імхо якщо сума до 1000 гривень то воно не дуже й того вартує)
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 350
З нами з: 18.07.20
Подякував: 501 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 07:12

Re: UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Из приложения пропали контакты персонального менеджера. Это что, значит меня выкинули из виртуального отделения?
Ferlakur
 
Повідомлень: 4541
З нами з: 14.10.08
Подякував: 293 раз.
Подякували: 291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 11:29

  ВIВ написав:
  emeta написав:прилетело 500
СЄП и карта на полку до следующего атракциона

Следующий только для новчков.
Рекомендую закрыть.


Да кто его знает когда уже пора закрывать
Я открывал только ради 10% кишмиша
А потом прилетело смс с акцией 20 транзакций
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2814
З нами з: 19.03.09
Подякував: 144 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 11:34

  Ferlakur написав:Из приложения пропали контакты персонального менеджера. Это что, значит меня выкинули из виртуального отделения?

Ви останню картку як вiдкривали? Менi пiдтримка сiбасу сказала, що оскiльки я останню картку вiдкривав безпосередньо у фiзичному вiддiленнi - воно перетягло усi рахунки до себе i тепер я обслуговуюсь у них, а право на персмена-вiртуальщика я в пiдсумку втратив. Хоча на мiй останнiй день народження вiн мене ще поздоровляв i пропонував усiлякий непотрiб (страховки, картки без плюшок тощо)
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 13:41

  Alien написав:
  Ferlakur написав:Из приложения пропали контакты персонального менеджера. Это что, значит меня выкинули из виртуального отделения?

Ви останню картку як вiдкривали? Менi пiдтримка сiбасу сказала, що оскiльки я останню картку вiдкривав безпосередньо у фiзичному вiддiленнi - воно перетягло усi рахунки до себе i тепер я обслуговуюсь у них, а право на персмена-вiртуальщика я в пiдсумку втратив. Хоча на мiй останнiй день народження вiн мене ще поздоровляв i пропонував усiлякий непотрiб (страховки, картки без плюшок тощо)


Відкривав у відділенні.

А закрити рахунок можна через чат? Чи теж тільки у відділення йти?
Ferlakur
 
Повідомлень: 4541
З нами з: 14.10.08
Подякував: 293 раз.
Подякували: 291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 13:51

Re: UKRSIBBANK BNP Paribas Group

  Ferlakur написав:Відкривав у відділенні.

А закрити рахунок можна через чат? Чи теж тільки у відділення йти?

Можно но зададут вопросы почему не можете прийти лично.
Пишите что мол далеко от цивилизации.
Возможно пару раз придется повторить ...
ВIВ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 781
З нами з: 03.02.21
Подякував: 12 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 13:55

  Alien написав:
  Ferlakur написав:Из приложения пропали контакты персонального менеджера. Это что, значит меня выкинули из виртуального отделения?

Ви останню картку як вiдкривали? Менi пiдтримка сiбасу сказала, що оскiльки я останню картку вiдкривав безпосередньо у фiзичному вiддiленнi - воно перетягло усi рахунки до себе i тепер я обслуговуюсь у них, а право на персмена-вiртуальщика я в пiдсумку втратив. Хоча на мiй останнiй день народження вiн мене ще поздоровляв i пропонував усiлякий непотрiб (страховки, картки без плюшок тощо)

А де її можна було випустити, щоб не втратити, завітати до віртуального? Я свою востаннє перевипускав у фіз. відділенні іще коли з'явилась зарплатна і обслуговування персменом досі не втратив.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 14:16

  klug написав:А де її можна було випустити, щоб не втратити, завітати до віртуального? Я свою востаннє перевипускав у фіз. відділенні іще коли з'явилась зарплатна і обслуговування персменом досі не втратив.

Я так зрозумiв що в банку є два різні процеси пов'язані з закриттям/відкриттям рахунків. При одному рахунки з віртуального відділення переводяться на земне і тоді ви втрачаєте віртуального персмена, а при іншому - вони лишаються у віртуалі. Який з процесів буде застосовано - клієнт знати не може - процес залежить від вибору відділення земного (або від того який з двох процесів це відділення опанувало). Частіше, я так зрозумів - відділення тягнуть усе на себе. Але ваш випадок доводить що буває і зворотня ситуація
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 18:00

Alien
А Ви попередню закривали у відділенні чи у Саміра? Я от подумав, що, можливо, для закриття вони перетягують повністю обслуговування, а якщо закрити у Саміра, а у відділенні лише перевідкриватись (мій випадок), то тоді процедура менш інвазивна.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 січ, 2023 18:47

  klug написав:Alien
А Ви попередню закривали у відділенні чи у Саміра? Я от подумав, що, можливо, для закриття вони перетягують повністю обслуговування, а якщо закрити у Саміра, а у відділенні лише перевідкриватись (мій випадок), то тоді процедура менш інвазивна.

В мене не було Самipа - був iнший чолов'яга. Закривав стару точно у нього дистанцiйно - пiдписував заяву кодом з пуша. Тобто "перетягли" при вiдкриттi. Але якщо я позаминулого разу коли перевiдкривався звертався до персмена i вiн домовлявся з мiсцевим вiддiленням, то крайнiй раз - пiшов сам i домовлявся "по знайомству" бо з моменту закриття картки ще не пройшло i мiсяця - тому не хотiв дражнити персмена зайвий раз.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 122123124125126 ... 152>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама