Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 15901591159215931594 ... 1828>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 226
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
27
Користуюся одним
12%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 16:10

Shaman описуючи можливу ситуацію використання дешевих ресурсів, абсолютно не мав на увазі використання якимось чином чиїхось терміналів. Ніколи таким не займався хоча звичайно знаю що таке існує. Засуджувати а тим більше клеїти якісь ярлики на кшталт що це крадіжка, чи ще щось я не став би. Але моя мова була про інше. Для зароблення згадуваної мною копійчини достатньо було використання інтернету та наявності певних знань у купі з мізками. Щодо витрат часу - так вони завжди є бо будь яка дія потребує якихось витрат часу. На мій погляд ці витрати не такі вже й значні. Але якщо до витрат часу вже так прискіпливо відноситись то слід зазначити що там часу треба набагато менше ніж ми проводимо навіть на цьому форумі, часто читаючи відверту маячню від різних екзальтованих персонажів. Втім мій початковий допис був про інше - депозити в гривні можуть бути корисними для людей хто вміє ними користатись навіть у часи війни, коли здається що вкладення в національну валюту не мають сенсу. Тому на мій погляд не варто безапеляційно заявляти що такі вкладення наразі безглузда маячня. Це була моя основна думка. За певних обставин з них теж можна мати непоганий зиск. Щодо того як, що, кому та коли треба зробити щоб отримати цей зиск - на цю тему я дискусії вести не збираюсь. Вважаєте мою думку безглуздою - ваше право. Але мені в подібних випадках на згадку приходить жарт від Альфа (телевізійний ляльковий персонаж):
"Ви не любите котів? Та ви просто не вмієте їх готувати!"
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 17:25

  IMPRINTER написав:
  greenozon написав:Депозитні ставки банків, таблиця оновлена сьоодні, 1.10.2022

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =651810082

лідером залишається Альянс - 20% депозит 3 місяці


это номинальная доходность ... а фактическая какая будет при курсе доллара через 3 месяца ... минус 20%? Я вообще не понимаю как можно даже в отдаленном участке гипофиза рассматривать срочные вклады в гривне сейчас.


Я могу тебе ответить.
Есть отдельно гривна, есть баксы, есть евро.
Ежемесячные доходы в гривне раскладываются в разные корзины.
Платим в стране пока что в гривнах, значит гривна нужна.
20 процентов на гривневый вклад от миллиона гривен - дает вполне себе кусочек на комуналку, еду, а зарплату в это время ты можешь конвертировать хоть в черта лысого. Если этого черта лысого, конечно, завтра не запретят оборот :mrgreen:
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 18:08

  vano80 написав:
  IMPRINTER написав:
  greenozon написав:Депозитні ставки банків, таблиця оновлена сьоодні, 1.10.2022

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =651810082

лідером залишається Альянс - 20% депозит 3 місяці


это номинальная доходность ... а фактическая какая будет при курсе доллара через 3 месяца ... минус 20%? Я вообще не понимаю как можно даже в отдаленном участке гипофиза рассматривать срочные вклады в гривне сейчас.


Я могу тебе ответить.
Есть отдельно гривна, есть баксы, есть евро.
Ежемесячные доходы в гривне раскладываются в разные корзины.
Платим в стране пока что в гривнах, значит гривна нужна.
20 процентов на гривневый вклад от миллиона гривен - дает вполне себе кусочек на комуналку, еду, а зарплату в это время ты можешь конвертировать хоть в черта лысого. Если этого черта лысого, конечно, завтра не запретят оборот :mrgreen:



так вроде ж условиях нестабильности выгоднее как раз таки гривневый вклад побыстрее перевести по более низкому курсу "в черта лысого" (чем "завтра" с зарплат частями и по курсу, постоянно выше), а с зарплаты платить за коммуну, хлебушек и прочее. :roll:
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 19:32

  vano80 написав:Я могу тебе ответить.
Есть отдельно гривна, есть баксы, есть евро.
Ежемесячные доходы в гривне раскладываются в разные корзины.
Платим в стране пока что в гривнах, значит гривна нужна.
20 процентов на гривневый вклад от миллиона гривен - дает вполне себе кусочек на комуналку, еду, а зарплату в это время ты можешь конвертировать хоть в черта лысого. Если этого черта лысого, конечно, завтра не запретят оборот :mrgreen:


тут вообще обсуждается срочные депо, т.к. 20% ставка - это по срочному ... но даже если речь о вкладах со свободным доступом, - то зачем при этом хранить в гривне все равно? хранят в долларах ... а по мере надобности продают доллар по 43, и окупают его обратно по 37, оплачивая гривной за границей + не забываем что есть кредитная гривна, - тут совсем удобно - платишь кредиткой, грейсуешь, а когда надо гасить продаешь доллар и гасишь долг, рыночный курс которого за это время (за время гейс-периода по кредитке) еще вырастет.
НБУ - спонсирует, государство не обеднеет.

IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 19:55

  IMPRINTER написав:
  vano80 написав:Я могу тебе ответить.
Есть отдельно гривна, есть баксы, есть евро.
Ежемесячные доходы в гривне раскладываются в разные корзины.
Платим в стране пока что в гривнах, значит гривна нужна.
20 процентов на гривневый вклад от миллиона гривен - дает вполне себе кусочек на комуналку, еду, а зарплату в это время ты можешь конвертировать хоть в черта лысого. Если этого черта лысого, конечно, завтра не запретят оборот :mrgreen:


тут вообще обсуждается срочные депо, т.к. 20% ставка - это по срочному ... но даже если речь о вкладах со свободным доступом, - то зачем при этом хранить в гривне все равно? хранят в долларах ... а по мере надобности продают доллар по 43, и окупают его обратно по 37, оплачивая гривной за границей + не забываем что есть кредитная гривна, - тут совсем удобно - платишь кредиткой, грейсуешь, а когда надо гасить продаешь доллар и гасишь долг, рыночный курс которого за это время (за время гейс-периода по кредитке) еще вырастет.
НБУ - спонсирует, государство не обеднеет.


Если ты про покупку на депо на три месяца, то насколько я понимаю, еще никто не получал баксы назад с таких депозитов.
И про постоянное дорожание бакса это ты про сейчас. У нас были достаточно долгие периоды без подорожания, гривня за это время приносила достаточно в процентах.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 20:00

  Alex2007 написав:так вроде ж условиях нестабильности выгоднее как раз таки гривневый вклад побыстрее перевести по более низкому курсу "в черта лысого" (чем "завтра" с зарплат частями и по курсу, постоянно выше), а с зарплаты платить за коммуну, хлебушек и прочее. :roll:


Ну да. А завтра ударит в голову черти что и баксы будешь сдавать в подворотне хмурым типам, иначе статья.
Ситуация мож и невероятная, но как пример возможностей всяких.
Я ж не говорю, что только гривня и все. Я пишу о комбинации.
Если у тебя есть время и понимание - вперед.
Если есть купа денег, нет особо времени заниматься стиранием подошв, можешь комбинировать разные подходы, и гривна под 20 процентов вполне вариант.
В одном теряешь, в другом находишь.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 21:08

Re: Байки про банки і не тільки....

  vano80 написав:еще никто не получал баксы назад с таких депозитов.

Після 4-го спробую у Моні (через Універсал) забрати 1 куе. Куплені в перші години війни онлайн і пізніше розміщені на депо на півроку.
Hotab
 
Повідомлень: 11875
З нами з: 15.02.09
Подякував: 399 раз.
Подякували: 2210 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 02 жов, 2022 21:50

  Hotab написав:
  vano80 написав:еще никто не получал баксы назад с таких депозитов.

Після 4-го спробую у Моні (через Універсал) забрати 1 куе. Куплені в перші години війни онлайн і пізніше розміщені на депо на півроку.

Відпишіться потім "що і як" 8)
ТИХИЙ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3250
З нами з: 10.10.10
Подякував: 137 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 10:01

  Hotab написав:Після 4-го спробую у Моні (через Універсал) забрати 1 куе. Куплені в перші години війни онлайн і пізніше розміщені на депо на півроку.


Регулярно наблюдаю картину в кассе Универсала, когда люди приходят и получают валюту, в т.ч. с моно. Единственный вопрос, который задает кассир "Заказывали?". Т.е. получить тысячу, предварительно позвонив на горячую линию и назвав отделение для выдачи - вообще не проблема.
striped
 
Повідомлень: 1731
З нами з: 10.12.08
Подякував: 3537 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2022 22:42

IMPRINTER
подскажите, конверт.депо 50к повысили курс.
на данный момент где выгоднее открыть данный депо с гарантированным получением именно наличной валюты по окончании срока?
спасибо
all27
Аватар користувача
 
Повідомлень: 74
З нами з: 02.02.17
Подякував: 20 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 15901591159215931594 ... 1828>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 251566
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 110957
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 38464
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама