АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 48495051

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico 3.4 5 126
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
20%
25
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
17%
21
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
12
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
10%
12
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
44%
56
Всього голосів : 126
Повідомлення Додано: Пон 18 лют, 2019 09:33

  maxim2014 написав:
vchornous написав:З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень.

Не то б что бы я защищал метлайф, но насколько я знаю то выплаты от двух страховых по одному страховому случаю получать же нельзя... или можно?..

Формально нельзя, но в одной компании могут не знать о другом полисе.
Что касается претензии о малой выплате - так тут правила страхования - солидная такая книжица, в которой, действительно, расписано буквально всё. Думаю, что выплата была в соответствии с правилами.
Просто здесь страхование жизни, а не медицинская страховка. Для травм, не угрожающих жизни, и не приводящих к утрате трудоспособности, даже таких серьёзных, как описанная - ставки выплат чисто формальные, "чтоб было".
Меня лично позабавила "индексация", которая тут означает просто увеличение страховых премий по дополнительным рискам. Сумма основной страховки не увеличивается, просто надо платить больше денег. А дополнительные риски - это как раз те, за которые самые мизерные выплаты. Зато преподносится как "защита от инфляции". Хорошо, что договор предусматривает возможность не платить индексацию.
M-Audio
 
Повідомлень: 2848
З нами з: 23.03.11
Подякував: 562 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 бер, 2019 09:18

Брехня!

  serebrov_da написав:Страхують в компанії Метлайф декілька років, цивілка, дітей, себе.Коли стався страховий випадок з дітьми то замість обіцяних 2500-3000грн виплатили: перелом руки у дитини-250грн;перелом ноги у дитини -370грн.Ось так обманює Ощадбанк разом з цими шахраями Метлайф. Мені через 2 дні по 40км протягом 3 тижнів потрібно возити дитину до обласної лікарні на перев'язку,думав страховка покриє, але в Україні поки якось так.. шахраї що ще сказати.

Шановний, ви брешете, бо МетЛайф не страхує житло, авто та цивілку. Вам впарили в банку будь-яку страховку, аби ви її взяли. Ви вирішили, що недорого, чому б не взяти. А по факту отримали "дешевку юшку" із "дешевої рибки". А винен МетЛайф? Аж смішно читати таке! Вам хто обіцяв? Працівник банку? То підіть до нього і спитайте, чому так сталося. А МетЛайф сплачує все, що обіцяє. Інша справа в роботі некваліфікованих консультантів, роботу яких ви навіть не спромоглися перевірити, не прочитавши договір.
belikboris1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2019 21:04

Re: АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

Увидел в новостях, что компания окончательно уходит из укураины Кто в курсе_ что делать с договорами накопительного страхования? На сайте вообще ничего не пишут.
rudigor
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.06.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 бер, 2021 14:57

Мав медичну страховку з компанією медлайф близько 3 років. Страхові внески сплачував вчасно за себе та членів сімї, проте після мого звернення за страховим відшкодуванням через захворювання на пневмонію мені було відмовлено в страхових виплатах з докінця незрозумілих для мене причин. Формулювання, що страхова подія настала внаслідок лікування, а не нещасного випадку (я різницю не зрозумів, оскільки у додатку до договору чітку вказано пневмонію як підставу для страхових виплат). З огляду на вищенаведене застерігаю всіх від співпраці із вказаною страховою компанією.
kazybrid
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14.12.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 бер, 2021 15:55

kazybrid
Их специализация - не медицинское страхование, а страхование жизни и страхование от несчастных случаев. Медицина тут лишь потому, что почти всегда сопутствует таким страховым событиям.
Я, конечно, не в курсе ваших подробностей, но вполне логично, что пневмонию, возникшую как осложнение гриппа и ковида (а не в результате, например, переохлаждения в снегу после ДТП) они не считают страховым случаем.
Впрочем, вы упомянули про медицинскую страховку, а я не в курсе, тут вообще такие есть или нет. Может и в самом деле всё не так, как мне представляется.
M-Audio
 
Повідомлень: 2848
З нами з: 23.03.11
Подякував: 562 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 48495051
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ренесанс Життя 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 01 вер, 2008 15:29
73 148909
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 жов, 2019 12:17
vposv_ri
КД Життя
Anonymous » Вів 23 гру, 2008 23:29
6 25446
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 січ, 2016 21:14
Коля83
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88153
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама