Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1068710688106891069010691 ... 11776>
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 20:56

  cherchiltank написав:Порівнювати Київ з Лондоном це як порівнювати наливайку в залізному порту з рестораном в Парижі, я дивлюся австрійські краєвиди геть забрали розум у любителя голосієвських іпенів)

При чому тут голосіївські іпеня? Яке я до них маю відношення? Ну не подобається вам Київ - ніхто в ньому залищатись не примущує.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 20:57

  reus написав:
  beee написав:Он взывает к импровизированным "рылам", которых здесь нет. Им вообще нет дела до прогнозов и анализа. Всё, на что они способны это шашни.
Эмоционально категоричная уверенность в чём-то, знак недобрый).
Где-то падает, где-то может расти. Нет чёрного и белого.
А то создаётся впечатление, что реус общался со всеми девелоперами Киева и имеет объективную оценку. Если это было бы так, то был бы срез, хотя бы, по классам объектов

Я уверен в том, что имею объективную оценку т. е. максимально приблеженную к реалиям полумертвого РН Киева.
Да нет сегмента, где растет! А есть сегменты, где совсем мертвый рынок, а есть где еле живой. Продажа -15% от цен 2021 года, считается просто джек-потом! А на счет среза есть ресурсы, где публикуют графики, срезы и т. д. А я общаюсь с риелторами, и девелоперами, которых знаю много лет и понимаю, что на практике происходит сейчас. Никто вам не запрещает иметь свою картину мира, но только цены от этого выше не станут!

Продають,кому потрібні гроші.
От реус не продає, хоча в Дубліні каже, що знайшов прицентралля по ціні м2 Києва
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 20:57

  reus написав:
  airmax78 написав:Это тупиковый спор, Реус. Вы зациклились на идее "все упадет от 30 до 50%". Все что противоречит этой идее - Вами просто не воспринимается. ну ОК.

Попробуйте реально продать вашу квиточку, и вы убедитесь, что пока я прав.

ЗАЧЕМ???
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:08

  flyman написав:Продають,кому потрібні гроші.

Відкрию вам таємницю, що продають практично завжди, коли потрібні гроші!
Я не продаю тому що на зараз, мені кошти не потрібні. але, якщо завтра будуть потрібні, то без проблем продам за ціною, яка буде на той час.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:13

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  airmax78 написав:ЗАЧЕМ???

Я имею в виду, не продавать реально, а просто выяснить цену, за которую реально готовы купить. Боюсь, что цена вам не понравится. И цена дальше будет снижаться. Это не зависит от вашего или моего желания. Таковы реалии РН на сегодня.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:17

  reus написав:
  flyman написав:Продають,кому потрібні гроші.

Відкрию вам таємницю, що продають практично завжди, коли потрібні гроші!
Я не продаю тому що на зараз, мені кошти не потрібні. але, якщо завтра будуть потрібні, то без проблем продам за ціною, яка буде на той час.

Але ж Дублінських Жулянах така прєлєсць!!! І майже задурно. Кавалірки курять в стороні.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:19

  flyman написав:
  reus написав:
  flyman написав:Продають,кому потрібні гроші.

Відкрию вам таємницю, що продають практично завжди, коли потрібні гроші!
Я не продаю тому що на зараз, мені кошти не потрібні. але, якщо завтра будуть потрібні, то без проблем продам за ціною, яка буде на той час.

Але ж Дублінських Жулянах така прєлєсць!!! І майже задурно. Кавалірки курять в стороні.

Це тема іншої гілки. Я наводив приклад людині, яка хотіла ввести людей в оману.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:38

  reus написав:
  airmax78 написав:ЗАЧЕМ???

Я имею в виду, не продавать реально, а просто выяснить цену, за которую реально готовы купить. Боюсь, что цена вам не понравится. И цена дальше будет снижаться. Это не зависит от вашего или моего желания. Таковы реалии РН на сегодня.

У 27й раз повторю: у квітки є ціна. Все що нижче - мене просто не цікавить. До речі, мені протягом наступних 2-3 тижнів повинні відновити документи і я, нарешті, зможу повернутись до Києва.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:44

  airmax78 написав:
  reus написав:
  airmax78 написав:ЗАЧЕМ???

Я имею в виду, не продавать реально, а просто выяснить цену, за которую реально готовы купить. Боюсь, что цена вам не понравится. И цена дальше будет снижаться. Это не зависит от вашего или моего желания. Таковы реалии РН на сегодня.

У 27й раз повторю: у квітки є ціна. Все що нижче - мене просто не цікавить. До речі, мені протягом наступних 2-3 тижнів повинні відновити документи і я, нарешті, зможу повернутись до Києва.

Тобто, дізнатися про реальну ціну вашої квітки, вам не цікаво. Ок.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 21:45

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

]
  airmax78 написав:
  reus написав:
  airmax78 написав:Конечно я более трезво смотрю на вещи. Просто потому что нахожусь в гораздо более спокойных условиях. Но я понимаю, что Вы ждете пробегающих мимо продаванов с "палаючей дупой" в состоянии "заберите мою квартиру за любые деньги!".
Владелец Ван Гога не может быть с "палаючей дупой"! Но, как умный человек Вы должны осознавать, что когда в квартире пожар, то даже бесценная картина может сгореть!
Поэтому, ваша картина не может стоить дорого, т. к. в соседних комнатах периодически вспыхивает пожар, а вывести шедевр нельзя.
Я всего лишь жду, когда потушат пожар и готов что-то покупать, если будет установлена НАТОВская система пожаротушения.

Как человек неглупый я считаю что продавать активы во время паники и войны не лучшая идея. Всі хто дешево продав свою нерухомість в попередній столиці незламності - в Лондоні, у 1939-1945рр дуже потім про це пошкодували. І дуже символічно і багато паралелей: битва за Лондон / битва за Київ. Ракетні обстріли скаженими диктаторами обох столиць крилатими та балістичними ракетами. І т.ін.

Порівнювати Київ з Лондоном це як порівнювати наливайку в залізному порту з рестораном в Парижі, я дивлюся австрійські краєвиди геть забрали розум у любителя голосієвських іпенів)
Я знаю только одного .окидька, сравнившего Украину с .орноактрисой.
Вы заняли второе место.
Свой комплекс "меншовартості" залиште при собі. Київ - велике історичне місто з великою історію
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2527
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 189 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1068710688106891069010691 ... 11776>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24786 16550079
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 01:17
UA
1347 5434289
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 44039
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама