Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 506507508509510 ... 2002>
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 17:05

  akurt написав:Не обов'язково звертатися до консульства України для оформлення довіреності.
Є інша процедура:
- Довіреність оформляється у нотаріуса країни перебування.
- Проставляється апостиль країни оформлення довіреності.
- Переклад довіреності обов'язково виконується в Україні, а не в країні оформлення довіреності.

Це все добре, але як перевірити що довіреність все ще дійсна, а не анульована? У українського нотаріуса доступу до реєстру країни, в якій довіреність видана, немає. Я б не ризикнув відлистати 350К де-факто під чесне слово.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 17:45

  antey1969 написав:
  Wisznia2021 написав:
  antey1969 написав:Wisznia2021
Пишу только то, что вижу и слышу. У меня в кругу общения

Меняйте круг общения- перепутать интеграционный класс с классом гимназии- этто уж, слишком:))- завтра объявит себя Наполеоном, послезавтра- Сталиным.

Предложил же вам вежливо с вашей стороны поделиться информацией.
А в ответ опять пустота и бессмысленное брюзжание.
Повторяю еще раз. Наши здесь ходят в самые разные школы от первого до девятого класса, может есть и старше, но я не слышал. В гимназии (она одна) есть наши дети с 7 по 10 класс.
Интеграционных курсов для наших детей здесь уже давно нет. Есть дополнительные занятия по немецкому.

Я делюсь информацией, пропуская её через свои знання. Вот и вам предлагаю вежливо изучить вопрос, чтоб не путать ( интеграционний класс и гимназию) теперь уже,- интеграционний класс и интеграционние курси.
Востаннє редагувалось Wisznia2021 в Сер 29 бер, 2023 04:45, всього редагувалось 1 раз.
Wisznia2021
 
Повідомлень: 494
З нами з: 24.01.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 18:48

За кордоном вірять: слову. А не печаткам.
Підпису. А не печаткам.
Виховано роками. Якщо щось не так: подивіться вестерни, там стріляли, виховуючи, швидко і прямо в лоб...
Реєстри виданих довіреностей - то чисто український винахід...

х х х
Ну, а взагалі питання вище було щодо довіреностей і воно містило невірну інформацію: ціна оформлення довіреності НЕ 1000 доларів. А в декілька десятків разів дешевше.
І апостили проставляють за кордоном безкоштовно.
За гроші - то теж український винахід: щоби нотаріусам вистачало на нову обручку із діамантом.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 19:51

  Олежан написав:сделать доверку в консульстве это от месяца до бесконечности
словить окно - большая удача
стоимость доверки $1к +/-
и что потом с суммой делать? кто ее вывозить будет? каким образом?


Я в 2021 делал во Франкфурте.
90 евро и до часа времени.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 20:15

  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:оце вже ближче - ключове слово - аудит. я так розумію Big4. це трохи інше - це щось на кшталт ІТ.

IFRS - однакове. стандарти роботи - однакові. мова спілкування на фірмі - англійська. може вони ще й поїхали в межах однієї компанії? ;) й цікаво рівень, з якого вони поїхали

А у яких фінансистів в іншій країні все стає по-іншому?
Їхали з різних рівнів: А, С, АМ, М.

щось ви надто звузили поняття "фінансист". тобто це людина, яка складає звітність за IFRS.

чи я надто розширюю - я включаю сюди й економістів, яка рахують собівартість, й фінансистів що працюють в казначействах, й взагалі працівників банків. й тут дуже багато залежить від країни перебування.

й чесно не зрозумів ваші "А, С, АМ, М". знову ж таки як на мене менше менеджера ні про що не каже, ну може ще старший аудитор (раніше, коли аудиторів було мало, котувалося) - зараз не певен
  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:але все одно - якщо ти спілкуєшся з клієнтами, то вона будуть розмовляти мовою країни перебування - треба вчити. я не стикався, щоб аудитори менше партнерів змінювали країну.

Вибачте, а ви скільки років у аудиті пропрацювали, що так добре усе про нього знаєте? Поки що ви мені схожі на людину, яка цікавилася темою, читала якісь форуми, можливо, має пару знайомих, але без власного досвіду.
З рівня С2 беруть аж бігом. До того ж ситуація зараз виняткова. Тому навіть А1 мають якісь шанси.

ніколи не стикалися, що не обов'язково мати особистий досвід, якщо спілкуєшся з профі в тій чи іншій сфері. як наприклад людиною, яка пройшла цей шлях від стажера до партнера ;) а взагалі я спілкувався далеко не з однієї людиною, яка тривалий час працювала в аудиті

рівень С2 - це дуже сильний рівень англійськоЇ - звісно с таким візьмуть. тільки як на мене, рівень С2 - це вже для професійних лінгвістів
  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:загалом, ви взяли вузький сегмент - аудит та міжнародні консалтери, але більшість фінансистів, які працювали просто в бізнесі - вони за кордоном не потрібні на відповідних посадах ;)

Хто ці люди, які "працювали просто в бізнесі"? Тітка Маша, яка на державному підприємстві 30 років розносила накладні по рахункам? Кум Петро - "фінансовий директор" успішної мережі кіосків з шаурмою?
Зі мною у Кракові працював хлопчина з Харкова. Здається, займався там плануванням на якомусь підприємстві. Без досвіду в аудиті, без глибокого знання стандартів обліку, без вільної англійської. І нічого, якось прийняли аналітиком до відділу звітності однієї з набільших світових компаній.

а як щодо фінансових директорів тих чи інших бізнесів? не чули про таких? обсяги там дуже часто сягають пари млрд грн на рік. дуже великий практичний досвід, але звіт з IFRS може не відразу складуть - доведеться згадувати.

я вже погодився з вами - для обраної вами категорії все може спрацювати (але не гарантовано). але ця категорія доволі вузька. а стажер у будь-якій країни почне з такої ж посади - стажер :D якщо посада не потребує диплому, який визнається в країні перебування

до речі, що в таких вимогах викликає посмішку:"сертифікат ACCA, DipIFR чи CAP/CIPA (закінчене або в процесі завершення)"? ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5702
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1365 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 23:25

Чувака торкануло:

https://youtu.be/IzJcQbPrWVY
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 23:38

  Bolt написав:Чувака торкануло:

https://youtu.be/IzJcQbPrWVY

Болт, ваш немецкий чувак ютубер помимо как не работать в Германии уже снимает видосик о пенсионерах-немцах на помойке. Я поржала, не меньше, чем от белок на ужин в Британии :)
Отличный контент от достойных ютуберов подбираете )))
И учитывая что я не дрконца даже ролик досмотрела, а Ютуб мне его второй выбрасывает, то нашим ещё у пидарашки учиться и учиться раскрутки... Печалюсь что омно даже лучше, чем штатовские проф.курсы в рейтингах Ютуба...
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4658
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 00:02

  Bolt написав:Чувака торкануло:

https://youtu.be/IzJcQbPrWVY


Что он сказал не правильно?
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 04:24

  stm написав:
  Bolt написав:Чувака торкануло:

https://youtu.be/IzJcQbPrWVY

Болт, ваш немецкий чувак ютубер помимо как не работать в Германии уже снимает видосик о пенсионерах-немцах на помойке. Я поржала, не меньше, чем от белок на ужин в Британии :)
Отличный контент от достойных ютуберов подбираете )))
И учитывая что я не дрконца даже ролик досмотрела, а Ютуб мне его второй выбрасывает, то нашим ещё у пидарашки учиться и учиться раскрутки... Печалюсь что омно даже лучше, чем штатовские проф.курсы в рейтингах Ютуба...

Мне в рекомендованные именно этот ролик закинуло, а он, что до Канады в Германии на социале сидел?! По сказанному им, с чем не согласны?! На сколько я понял, он со Львова. У нас ещё до всех Ковидов было, если ты свой то имеешь непыльную работенку за неплохие деньги(та по сути копейки) , если нет то за те же копейки уже приходится хорошо попотеть. На счёт начальства которое мешает с говном тоже в точку, мну с крайней работы поперли бо юное дарование, которое там руководило любило вызвать подчинённого и вычитывать со словами,, ну, як ви могли таке зробити", на, что я всегда умел аргументовано ответить почему я сделал именно так, после чего дир чувствовал себя немного дураком, а на моё место взяли чувака который склонив голову молча, это все гавно глотал и да там не было за, что держаться, несмотря на то, что это была гос организация дир подмял под себя все возможности левака Тож перспективы гнить за зарплату немногим более минималки были так себе.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2023 07:10

  Bolt написав:Чувака торкануло:


Я думаю є два типа людей: одні пасіонарії яким все одно, другі - люди які завжди прагнуть кращого (вони скоріше всього і роблять революції). Автор - з другого типу людей, молодець що підняв одне місце і робить те що вважає за потрібним.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8763
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 1719 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 506507508509510 ... 2002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама