Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 751752753754755 ... 2080>
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 03:47

  rjkz написав:По роботі я спілкуюсь англійською, російською та українською.
Українською доводиться (тут не зовсім вірне слово, бо це мій вибір) більш спілкуватися ніж коли мешкав в Києві, але це я сам себе заохочую. Бо є з ким. Але дивує коли звертаюсь до людей з Західної України на Мові, а вони відповідають на "языке". Тому що тут "язик" - засіб міжнаціонального спілкування серед вихідців з б.срср.
Але вдома такі на язике, тому що прикладаємо зусилля щоб опанувати англійську й на інше не вистачає моральних сил.

У нас проблема: когда пытаемся говорить на украинском - постоянно идут польские слова.
А самое веселье бывает, когда у тебя одновременно несколько чатов / людей рядом и общение на разных языках. Поляку отвечаю на русском, американцу пишу на польском, сообщение маме набираю на английском, еще и жена что-то на итальянском могла прислать :mrgreen:
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3179
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 05:55

  Gastarbaiter написав:
  rjkz написав:По роботі я спілкуюсь англійською, російською та українською.
Українською доводиться (тут не зовсім вірне слово, бо це мій вибір) більш спілкуватися ніж коли мешкав в Києві, але це я сам себе заохочую. Бо є з ким. Але дивує коли звертаюсь до людей з Західної України на Мові, а вони відповідають на "языке". Тому що тут "язик" - засіб міжнаціонального спілкування серед вихідців з б.срср.
Але вдома такі на язике, тому що прикладаємо зусилля щоб опанувати англійську й на інше не вистачає моральних сил.

У нас проблема: когда пытаемся говорить на украинском - постоянно идут польские слова.
А самое веселье бывает, когда у тебя одновременно несколько чатов / людей рядом и общение на разных языках. Поляку отвечаю на русском, американцу пишу на польском, сообщение маме набираю на английском, еще и жена что-то на итальянском могла прислать :mrgreen:


Переписка у меня в основном на Инглише в чатах, имейлы и тексты (СМС) и немного на русском тексты с некоторыми из Правления. Иногда, когда важней донести сложную информацию в чате еще и в ситуации емердженси, то пишу на русском - пусть там разбираются, не до приличий бывает. Смешно бывает, когда звонишь в сервисную компанию, понимаешь, что на другом конце провода русскоязычный говорит на Инглише и продолжаешь говорить на Инглише. Бывает, что меня не понимают и сами переходят на русский. :oops:
Личное общение с теми кто по идее должен говорить на Мови стараюсь на ней и говорить. Есть новый сотрудник, приехал по Ю4Ю, с ним на ней.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16544
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8336 раз.
Подякували: 5203 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 09:22

  Shaman написав:
  fler написав:
  Shaman написав:
я не державна влада - не знаю. треба для початку визнати цю проблему, зайнятися пошуком рішень, вивчати досвід інших країн..

Як це "не знаю"? :D Ви ж себе позиціонуєте економістом, то мали би бути обізнані. Бачу, що ви не в темі. Напр., Лібанова ще минулого року цю проблему підняла, а на цей час вже опрацювала й відправила до відповідних органів влади. І не лише Лібанова цим займалася. Повірте, вони (влада) вже визнали й знайшли рішення, деякі навіть ухвалили (напр., щодо дистанційної роботи та навчання з-за кордону). Поки йде війна активно повертати біженців якось не на часі. Краще всі зусилля докласти для закінчення війни.

економісти трохи іншим займаються, ніж повертати біженців - але то таке.

а можете більш детальні посилання - хто що розробив й запропонував, й що затвердили. казати вже "знайшли рішення" - трохи зарано, це складна проблема.

Шаман, не ганьбіться, б-ласка. Невже ви не в змозі самостійно знайти інформацію з такого актуального питання? Завітайте на сайти Мінекономіки, міносвіти, мінсоцполітики, НАН України. Там багато цікавого;) У мене немає часу робити для вас тематичні вибірки, вибачайте.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4868
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 11:13

Re: Еміграція, заробітчанство

Їхав сьогодні на потязі пізніше ніж зазвичай. В вагоні одні араби. Сирійці чи ще хтось. Мами з мінімум 2-3 дітьми. Я не розумію як вони сюди потрапили, але розумію, що якщо їх тут залишили (а вони виглядають на фоні австрійців як щось взагалі інородне), то, мабуть, тих хто приїхав з України і захоче залишитись - залишать без питань. Хоча українській державі й потрібно зробити все щоб цього не допустити.
airmax78
 
Повідомлень: 42894
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 11:17

  rjkz написав:Переписка у меня в основном на Инглише в чатах, имейлы и тексты (СМС) и немного на русском тексты с некоторыми из Правления. Иногда, когда важней донести сложную информацию в чате еще и в ситуации емердженси, то пишу на русском - пусть там разбираются, не до приличий бывает. Смешно бывает, когда звонишь в сервисную компанию, понимаешь, что на другом конце провода русскоязычный говорит на Инглише и продолжаешь говорить на Инглише. Бывает, что меня не понимают и сами переходят на русский. :oops:
Личное общение с теми кто по идее должен говорить на Мови стараюсь на ней и говорить. Есть новый сотрудник, приехал по Ю4Ю, с ним на ней.

Місцеві Вас подекуди не розуміють, тому що в них нижчій рівень ніж впевнений B1 від Коламбія юнівєрсіті.
airmax78
 
Повідомлень: 42894
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 13:24

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:Вроде на этой ветке уже обсуждали этот вопрос: эмигрировать в Швейцарию, США или Монако, чтобы работать «хендименом» признали ниже плинтуса скрытого монтажа. Не подходит. Не наш стиль.

так и нельзя же хендименом туда мигрировать!
рабочую визу хендимену не дадут, инвестору-миллионеру не интересно в принципе, а что остается? лотерея и визы невесты?
ах да еще нелегальщина, убежища, так вас и не возьмут в таком статусе на другую работу кроме как руками за наличку
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 15:09

  airmax78 написав:
  rjkz написав:Переписка у меня в основном на Инглише в чатах, имейлы и тексты (СМС) и немного на русском тексты с некоторыми из Правления. Иногда, когда важней донести сложную информацию в чате еще и в ситуации емердженси, то пишу на русском - пусть там разбираются, не до приличий бывает. Смешно бывает, когда звонишь в сервисную компанию, понимаешь, что на другом конце провода русскоязычный говорит на Инглише и продолжаешь говорить на Инглише. Бывает, что меня не понимают и сами переходят на русский. :oops:
Личное общение с теми кто по идее должен говорить на Мови стараюсь на ней и говорить. Есть новый сотрудник, приехал по Ю4Ю, с ним на ней.

Місцеві Вас подекуди не розуміють, тому що в них нижчій рівень ніж впевнений B1 від Коламбія юнівєрсіті.


Не думаю, что поэтому. Я все-таки еще в некоторой степени и ньюкамер и многие термины не знаю и зачастую тут входу несколько другие слова нежели я могу применить. Ну и тут входу менее сложная грамматика - я об этом писал.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16544
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8336 раз.
Подякували: 5203 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 15:12

  rjkz написав:
  airmax78 написав:Місцеві Вас подекуди не розуміють, тому що в них нижчій рівень ніж впевнений B1 від Коламбія юнівєрсіті.


Не думаю, что поэтому. Я все-таки еще в некоторой степени и ньюкамер и многие термины не знаю и зачастую тут входу несколько другие слова нежели я могу применить. Ну и тут входу менее сложная грамматика - я об этом писал.

Ну не скромничайте, когда Вы в горячке делового спора начинаете сыпать идиомами и иносказаниями - тут-то ваши собеседники и начинають плыть и переходить на русский.
airmax78
 
Повідомлень: 42894
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:16

  rjkz написав:
  ЛАД написав:.........
А дома вы говорите на каком языке?
У моего друга 2 дочки уехали давно в Израиль по школьной программе (на последние 2 класса), там остались, вышли замуж (тоже за бывших наших). Их дети родились и выросли там, тем не менее свободно говорят и читают по-русски (и реально читают). Как с грамотностью, не скажу, не знаю.
Отказы обслуживать в ресторане - думаю, пройдёт. Украинизация сильная и оправданная, но всё же с перегибами. Такое часто бывает в жизни.
Харьков и сегодня русскоязычный, хотя продавцы в магазине отвечают исключительно на украинском, чтобы не нарваться. В Черкассах и в деревне под Черкассами мне спокойно отвечали независимо от того, на каком языке я обращался. В Киеве давно не был, не скажу.
Мне почему-то кажется, что наш форум не совсем показатель.


Мы с женой родились в Киеве, мои предки в начале прошлого века, до октябрьского переворота, по одной линии переехали из другого региона империи, сейчас это одна из стран ЕС, другие, то что я знаю, из ныне Винницкой области, перед 2й Мировой приехали в Киев. Киев, до определенного момента был преимущественно русскоязычным. Даже дети во дворах украиноязычных буллили.
Что было то было.
Не признать нельзя.
Выросли на "языке".
И в семье на нем.
По роботі я спілкуюсь англійською, російською та українською.
Українською доводиться (тут не зовсім вірне слово, бо це мій вибір) більш спілкуватися ніж коли мешкав в Києві, але це я сам себе заохочую. Бо є з ким. Але дивує коли звертаюсь до людей з Західної України на Мові, а вони відповідають на "языке". Тому що тут "язик" - засіб міжнаціонального спілкування серед вихідців з б.срср.
Але вдома такі на язике, тому що прикладаємо зусилля щоб опанувати англійську й на інше не вистачає моральних сил.

Спасибо за подробный ответ, но я задавал вопрос исключительно из-за этого:
Как мои дети смогут жить в Украине, если даже старший, который хоть пошел в Украине в школу и читал с 4 лет на русском/украинском, недавно написал "куретса", в смысле "курица"? Младший не умеет читать на кириллице даже.
Через пару лет они уже начнут испытывать проблемы с разговорным русским. Старший на слух хоть украинский еще понимает, младший - вряд ли.

Грамотность, конечно, разговоры не обеспечат, но знание языка по идее должно сохраняться.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 16:41

  ЛАД написав:Грамотность, конечно, разговоры не обеспечат, но знание языка по идее должно сохраняться.

Я учил украинский с... не помню уже точно. То ли 3, то ли 5 класса. Через 10-15 лет после учебы, ежедневно слыша этот язык из телевизора и читая тексты, но не общаясь на нем, приходилось слегка напрягаться, чтобы что-то сказать. Ребенок, который вырван из языковой среды и учил язык всего-то год-два в том возрасте, когда еще особого понимания "что" и "зачем" нет, забудет его за несколько месяцев. У меня дочка (в Украине 3 года проучилась в школе + садик) еще хоть как-то понимает украинский, но скорее только из-за схожести с польским.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3179
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 751752753754755 ... 2080>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама