Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1098710988109891099010991 ... 11720>
Повідомлення Додано: П'ят 09 чер, 2023 10:56

  Frant написав:
  cherchiltank написав:Лишаються лише ІТшники та парковщики.
Айтішникам ті квартири нахєр не впали, при їх рівні доходів та праці віддалено вони будуть знімати - бо 5 тисяч баксів в рік краще заплатити ніж валити 100 тисяч баксів в таке саме але своє, ще раз війна на довго


  Frant написав:
  cherchiltank написав:І ще раз це щодо обʼєктів 100 плюс - по помийках, гостінках, хрущах на дврз - нічого не змінилось - там платить покупець - бо ціна обʼєкту менше ніж мої витрати на відпочинок в рік)

Виявляється, нам пишуть міліардери!
30 000 дол. на відпочинок щорічно)
Хто би міг подумати(((
https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-k ... 05487.html

Форумні міліардери - не планують інвештувати певні копійки в КРЖН найближчим часом?
Чи хтось spizdiw про 30 000 дол на щорічний відпочинок? :mrgreen:

Планую, але коли ціни ще підупадуть, думаю на початку зими можна починати дивитись
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1316
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 чер, 2023 11:17

  Frant написав:
  Frant написав:
  cherchiltank написав:І ще раз це щодо обʼєктів 100 плюс - по помийках, гостінках, хрущах на дврз - нічого не змінилось - там платить покупець - бо ціна обʼєкту менше ніж мої витрати на відпочинок в рік)

Виявляється, нам пишуть міліардери!
30 000 дол. на відпочинок щорічно)
Хто би міг подумати(((
https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-k ... 05487.html

Форумні міліардери - не планують інвештувати певні копійки в КРЖН найближчим часом?
Чи хтось spizdiw про 30 000 дол на щорічний відпочинок? :mrgreen:


Ясновельможний пан, мабуть, скупить всі новобуди і недобуди Києва? :P
Чи хлоп переплутав вартість комісії з ціною об,єкта? В приступі бахвальства? :mrgreen:
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23791
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 чер, 2023 11:19

  Frant написав:
  cherchiltank написав:І ще раз це щодо обʼєктів 100 плюс - по помийках, гостінках, хрущах на дврз - нічого не змінилось - там платить покупець - бо ціна обʼєкту менше ніж мої витрати на відпочинок в рік)

Виявляється, нам пишуть міліардери!
30 000 дол. на відпочинок щорічно)
Хто би міг подумати(((
https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-k ... 05487.html

Їй попередня "кризова" ціна $15K з врахування інфляції долара 20% на сьогодні $18К.
За що там 30 000 дол не можу зрозуміти.
Хіба що за $30К аналогічного розміру в новобудові із свіжим ремонтом і новими меблями.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34482
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2762 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 09 чер, 2023 18:44

  cherchiltank написав:В мене рил за 1 процент- переніс всі витрати по нотаріальному оформленню на покупця(іноді нотаріус вимагає 1 відсоток з продавця - якого в законі нема), зібрав і оплатив сам всі документи що вимагав покупець і всі документи по угоді, - посилав покупця і ріелтора замість мене коли вони починали качати права - думаю свій 1 відсоток він відробив)

какой то поток подсознания...
если ПС более 3х лет при сделке по закону затраты 0% на продаване и 1% ПФ на покупане, расходы на нотаря по договоренности
и какие такие "документы" нужно собирать непонятно...
короче пешите исчо есличё :mrgreen:
Прохожий
 
Повідомлень: 13581
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1439 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 09:01

ДумайТЕ! ДійТЕ! БагатійТЕ!©)))

А от якщо в ощаді взяти іпотеку по програмі єОселя, то вже цікавіше))
Наприклад, смарт-квартиру 30-35м2 за 1 500 000грн
Зображення
Зображення

п.с.
А які банки пропонують ще вигідніше по цій програмі?

п.с.2
От цікаво, чи вигідно брати ГРИВНЕВУ іпотеку зразу по завершенні війни, а долярчики тримати, чи просто сидіти в долярчиках і чекати зниження цін на нерухомість в долярах?
Чи ще такий варіант - частину скирди закинути в грн на депо під 18-20%(+/-15%ЧИСТИМИ) на рік, а іпотека ж нехай під 10% з усіма комісіями/страхівками? :D
ПРОФІТ! :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6133
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 15:40

  Прохожий написав:
  cherchiltank написав:В мене рил за 1 процент- переніс всі витрати по нотаріальному оформленню на покупця(іноді нотаріус вимагає 1 відсоток з продавця - якого в законі нема), зібрав і оплатив сам всі документи що вимагав покупець і всі документи по угоді, - посилав покупця і ріелтора замість мене коли вони починали качати права - думаю свій 1 відсоток він відробив)

какой то поток подсознания...
если ПС более 3х лет при сделке по закону затраты 0% на продаване и 1% ПФ на покупане, расходы на нотаря по договоренности
и какие такие "документы" нужно собирать непонятно...
короче пешите исчо есличё :mrgreen:

Але деякі нотарі розкручують продаванів на один відсоток - і не повірите, дехто ведеться)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1316
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 16:59

  cherchiltank написав:
  Прохожий написав:
  cherchiltank написав:В мене рил за 1 процент- переніс всі витрати по нотаріальному оформленню на покупця(іноді нотаріус вимагає 1 відсоток з продавця - якого в законі нема), зібрав і оплатив сам всі документи що вимагав покупець і всі документи по угоді, - посилав покупця і ріелтора замість мене коли вони починали качати права - думаю свій 1 відсоток він відробив)

какой то поток подсознания...
если ПС более 3х лет при сделке по закону затраты 0% на продаване и 1% ПФ на покупане, расходы на нотаря по договоренности
и какие такие "документы" нужно собирать непонятно...
короче пешите исчо есличё :mrgreen:

Але деякі нотарі розкручують продаванів на один відсоток - і не повірите, дехто ведеться)

Продаван платит 1% в пенсионный, а покупатель оплачивает 1%(обычно) услуги нотариуса (он его и находит).
Еще есть т.н. услуги банка, для оформления типа безнальной сделки.
А шоо? :)
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5222
З нами з: 05.05.21
Подякував: 400 раз.
Подякували: 996 раз.
 
Профіль
1
9
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 17:11

  smdtranz написав:В еще одном варианте риэлтор зарядил 20к комиссии авансом под залог его фоток с известными людьми.
короче цирк, без разрешения выписываться без военкомата еще долго выбирать будет не из чего.

Это как?
Ля буду верну, если продавцы не продадут?
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 17:13

  smdtranz написав:барабашов

ну там типа рыл продает хату, хозяева заграницей.
им он декларирует 160, а продать пытается за 180. :D
ну и 20 типа щас дайте, а то билеты покупать, они там далеко живут, то да се.
об этом ессно объявили на просмотре уже, где и были посланы

Да, недавно для знакомых снимал квартиру на пару дней в доме со звездой.
Первую бронь перезвонили и отменили, ибо в квартире прорвало канализацию.
Забронировал вторую, все норм. В лифтах объявления о аварийном состоянии канализации, просьбы не бросать в унитаз ничего лишнего продублированы везде. Взывают к совести жильцов.
Лифты новые в среднем подъезде, самы подъезды в ухоженном состоянии, чистые, камеры стоят.
Жить можно, если бы коммуникации новые были. если кому интересно.
Зображення

Это высотка на Крещатике?
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 чер, 2023 17:18

  Hotab написав:cherchiltank , тут раніше була думка (і я з нею згоден) , що послуги рила завжди оплачує покупан. Є сума, яку хоче продаван. Все що вийшло більше, то покупан не зміг. Не зміг знайти сам, не зміг зробити роботу рила. Або не схотів.
Навіть якщо формально платить рилу продавець, це означає що покупан не зміг сам вмовити продавана на цю суму і тому оплачує цю різницю рилу.

Это манипуляция обыкновенная.
Продавец тупой и не понимает, что он мог просто поднять цену на сумму комиссии или не двигаться по цене во время торга.
Ну а если покупатель лох и готов дать полную сумму и еще рылу положить в руки пачку баксов за посещение объекта и общих затратах на рекламу в 100 долларов, то кто же ему лекарь?
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1098710988109891099010991 ... 11720>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16516369
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 23:06
Frant
1347 5430506
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38228
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама