Шукаю Інвесторів в Свій Проект (потрібно 6.5 мільйона Євро)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Пошук коштів. Кредити для юридичних і фізичних осіб, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій
  #<1 ... 45678>
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 23:56

  Arbitrage написав:avalon312
Добрый день. Напишите на мыло свой контакт, немогу написать вам в пп
renatvaliullin@gmail.com


Удалось привлечь инвестиции?
zryndin
 
Повідомлень: 4
З нами з: 11.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лип, 2022 00:08

Re: Ищу инвестора

Где сейчас и на каких условиях реально привлечь до $5К ?
zryndin
 
Повідомлень: 4
З нами з: 11.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лип, 2022 22:28

Re: Ищу инвестора

Ищу инвесторов, прибыль 5-10% в месяц.. годовых 80-100% в форекс/трейдинг

Своих средств вложено 6000$
Окупаемость 1-1.5 года.
На данный момент заработано 46% за 4 месяца.
Риски небольшие но они все таки есть.

В основном торгуют роботы на валютных парах (EURUSD и тд.) по специальному алгоритму (покупая продавая и на этом зарабатывая). Я за этим всем слежу.

В год должно получаться примерно 80-100%. То есть за год должно все окупится. У меня нет огромных сумм что бы все масштабировать поэтому ищу инвесторов. Деньги лежат на счете брокера и мои и инвесторов. там и происходит торговля. Деньги переводите на мой торговый счет а дальше прибыль распределяется по % кто сколько вложил. Я беру некую комиссию с общего дохода так как я этим всем управляю.. Чем больше инвестиция тем меньше беру комиссию. К примеру моих средств 5000$ ваших 5000$. за месяц заработано 10% 1000$. получается распределение 50 на 50 но так как я беру комиссию 20% с этой суммы то получается что вы получите 500 - 20% = 400$. Как-то так в кратце. Если есть вопросы задавайте.
winrol
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лип, 2022 23:09

  farooooo1980 написав:Ищем инвестора для докапитализации брендового производителя автоковриков из экокожи
berkerr.com
Инвестиции от 10000 долларов
0932277215


сайт пожлобились на пару лет купить :mrgreen:
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лип, 2022 23:10

  zryndin написав:Где сейчас и на каких условиях реально привлечь до $5К ?

у айтишников ФОПов, по 29,25
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 лип, 2022 02:01

  winrol написав:Деньги переводите на мой торговый счет а дальше

а далі тюрма ))
vkstsk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 45
З нами з: 10.05.22
Подякував: 12 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 сер, 2022 12:20

Потрiбен iнвестор для енциклопедii

Потрiбен iнвестор для енциклопедii нового поколiння "Хронiки iмен" (http://chronicles.name/about)

Коли ви дивитеся на міст Кличка, ви замислюєтеся над тим, хто насправді побудував цей міст? Кличко дав гроші, які взяв із бюджету. Але ж гроші цемент не замішають і цеглу не покладуть. Кличко давно вже в енциклопедії. А як же бути з архітектором та будівельниками-робітниками, які насправді й збудували цей чудовий міст? Саме цю несправедливість і покликана усунути наша енциклопедія. У 'Хроніки імен' можна додати людину абсолютно будь-якої професії, фінансового статусу, релігійних та політичних поглядів. Ми твердо переконані в тому, що шахтар чи металург зробили не менший внесок у розвиток нашої цивілізації, ніж депутат чи президент. А, поклавши руку на серце, то й більший. Додайте безкоштовно себе, свого друга, родича або предка на наш ресурс, і цивілізація і нащадки протягом довгих століть і тисячоліть пам'ятатиме, який ви великий сантехнік. 

Фактично це буде напiв соцмережа - напiв енциклопедiя. Окрiм людей iнших сторiнок там не буде (фiрм, органiзацiй чи якихось дурних статей про бутерброд). Спочатку плануемо додавати людей безкоштовно (для цього i потрiбен iнвестор). Пiсля того, як додамо певну кiлькiсть людей i заповнимо сайт, будемо брати, скажiмо, долар за людину. Вважаю, що долар - це не питання за те, щоб потрапити до енциклопедii. Напевно, е багато людей на планетi, для кого це було б по кайфу. Скажiмо, за потрапляння до Вiкiпедii беруть 600 долларiв (спробуйте додатись безкоштовно - вас видалять). Навiть якщо з 8ми мiльярдiв додасться 800 мiльйонiв, порахуйте, скiльки можна на цьому заробити. Сам я програмiст з 10ти рiчним досвiдом розробки web ресурсiв та фаховою освiтою. Готовий пiдтримувати та розвивати ресурс за процент (не менше, нiж 20% вiд чистого прибутку, дохiд мiнус видатки на рекламу, податки i т.п.). Моi контакти 380985792325. Живу в Киевi.
berhulov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 17.01.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 вер, 2022 10:46

Інвестування в малий бізнес

❗Шукаю інвестиції 💰 в невелике фермерське господарство❗

Ферма заходиться в Дніпропетровській області, орієнтована на тепличне та польове зрощенням огірків, помідорів, перцю, полуниці, ожини, малини, баштану, вирощування і розведення сількогосподарських тварин і реалізації продуктів тваринного походження:яйця, молоко, м'ясо.

Працюємо офіційно ❗

Хочу залучити до 20 000$💵 на один рік під 40%, оформлення через нотаріуса.

✅ +380986187694 - Вячеслав
grafskiy098
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16.09.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 жов, 2022 15:05

  winrol написав:Ищу инвесторов, прибыль 5-10% в месяц.. годовых 80-100% в форекс/трейдинг

Своих средств вложено 6000$
Окупаемость 1-1.5 года.
На данный момент заработано 46% за 4 месяца.
Риски небольшие но они все таки есть.

В основном торгуют роботы на валютных парах (EURUSD и тд.) по специальному алгоритму (покупая продавая и на этом зарабатывая). Я за этим всем слежу.

В год должно получаться примерно 80-100%. То есть за год должно все окупится. У меня нет огромных сумм что бы все масштабировать поэтому ищу инвесторов. Деньги лежат на счете брокера и мои и инвесторов. там и происходит торговля. Деньги переводите на мой торговый счет а дальше прибыль распределяется по % кто сколько вложил. Я беру некую комиссию с общего дохода так как я этим всем управляю.. Чем больше инвестиция тем меньше беру комиссию. К примеру моих средств 5000$ ваших 5000$. за месяц заработано 10% 1000$. получается распределение 50 на 50 но так как я беру комиссию 20% с этой суммы то получается что вы получите 500 - 20% = 400$. Как-то так в кратце. Если есть вопросы задавайте.


На данный момент заработано 250% за полгода. кому интересно читайте в телеграмме t.me/winrolinvest
winrol
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 жов, 2022 10:05

Ищу Инвестора

IrenaGold Доброго времени вы ищите инвестора? на какой срок и какой нужен капитал?
rusak2222
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 27.10.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 45678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Шукаю партнера в бізнес 1, 2
ptah » Вів 24 гру, 2019 17:55
15 22092
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 вер, 2021 12:28
grandcazino
8 6673
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 17 лип, 2020 11:58
b3320413
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама