працевлаштування без війського квитка за формою 6

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань пошуку роботи: Як шукати роботу після 40 років, як заробляти понаднормово, СПД і робота по трудовій, а також чорний список працівників і типові помилки претендентів і роботодавців.
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2023 21:42

працевлаштування без війського квитка за формою 6

Добрий день! У мене немає війського квитка, але є вкладиш до нього за формою 6. Це обліково-послужна картка. У деяких організаціях її недостатньо для працевлаштування просять квиток. Скажіть будь-ласка, в яких організаціях краще шукати працевлаштування з цією карткою. Я маю на увазі розмір, вид діяльності фірми та ін. Це якщо пропонують офіційне працевлаштування.

З повагою,

Олександр
algusev2017
 
Повідомлень: 5
З нами з: 22.05.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2023 22:04

Re: працевлаштування без війського квитка за формою 6

algusev2017 написав:Добрий день! У мене немає війського квитка, але є вкладиш до нього за формою 6. Це обліково-послужна картка. У деяких організаціях її недостатньо для працевлаштування просять квиток. Скажіть будь-ласка, в яких організаціях краще шукати працевлаштування з цією карткою. Я маю на увазі розмір, вид діяльності фірми та ін. Це якщо пропонують офіційне працевлаштування.

З повагою,

Олександр


Вкладыш к документу без предоставления основного документа не имеет юридического смысла по определению.
Ваш путь только неофициальное трудоустройство в юр.организациях. Или станьте сами ФОПом. Или трудоустройтесь у ФОПа, их пока не очень жёстко контролируют
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама