Обсуждаем депозиты в банках Украины

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<1 ... 47484950
Повідомлення Додано: Чет 10 січ, 2019 22:20

Re: Обсуждаем депозиты в банках Украины

VASH написав:У жовтні придбав 20 штук та поки не жалію.

поділіться із публікою кроками.
+50грн !
Бонус-код 9NLI64D Бонус до депозиту
greenozon

Подякував: 185 раз.
Подякували: 186 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 січ, 2019 22:42

VASH написав:
  chieff написав:А розкажить про бонуси до долярових депозитів у Херсоні, будь ласка....

А навіщо зараз ті бонуси по "долярових" депозитах, якщо є валютні ОВДП з доходністю 7,5% без податків (тільки 1,5% військового податку, який практично відбивається за рахунок виплати купонних платежів та поповнення депозитів під 5%). У жовтні придбав 20 штук та поки не жалію.

а як це вигляда у реальному житті- де і як ті валютні ОВДП придбати і яки процедури?
chieff

Подякував: 275 раз.
Подякували: 23 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 січ, 2019 23:24

Ethereum написав:
  VASH написав:
  chieff написав:А розкажить про бонуси до долярових депозитів у Херсоні, будь ласка....

А навіщо зараз ті бонуси по "долярових" депозитах, якщо є валютні ОВДП з доходністю 7,5% без податків (тільки 1,5% військового податку, який практично відбивається за рахунок виплати купонних платежів та поповнення депозитів під 5%). У жовтні придбав 20 штук та поки не жалію.

А де Ви їх брали? В Ощаді?
Треба би туда інвестнути,хіба ж Янукович не інвестував туди $?

Рассматривать эти бумаги стоит если инвестируемая сумма от 0,5 млн грн (лучше от 1 млн) и больше. Начало работы с ними достаточно морочное и потребует визитов в несколько отделений, поэтому второе условие - наличие гибкого графика и свободного времени. Ну и третье условие, в случае инвестирования больших сумм - документы о происхождении средств. Если все три условия - не проблема, то можно действительно присмотреться к этому варианту инвестирвоания.
pret

Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 11 січ, 2019 08:35

pret написав:Ну и третье условие, в случае инвестирования больших сумм - документы о происхождении средств.

Нужно как при Союзе на Север ехать, легализовать доходы.
Но.... Союза нет и на Севере - кидалово.
Нужно было купить пуховик,а я купил доллары. Лично мне так теплее!
Goodman

Подякував: 589 раз.
Подякували: 357 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 січ, 2019 03:50

А Ощадбанк в Херсоні цим займатись не буде, якщо хочете - звоніть в Київ на Госпітальну (головний офіс) та і в Газбанку буде дешевше обслуговування, якщо звісно від 20 кг $ є і документи де їх взяли і будьте готові заповнити декларацію на рік коли купили облігації. На ту само суму можна в тому же Газбанку під 5,25% положити (облігації будуть 7,5% в $). За вирахуванням не така вже і велика різниця в доході. Звісно, якщо не про мільйони мова йде
mazurkevych

Подякували: 2 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 січ, 2019 22:34

greenozon написав:
  VASH написав:У жовтні придбав 20 штук та поки не жалію.

поділіться із публікою кроками.

Спочатку намагався купити на вторинному ринку через Універ, нічого не вийшло. Протримали гроші кілька місяців, я намагався виставляти та підтримувати найвищу ціну покупки на біржі. Потім звернувся до Укргазбанку та придбав облігації на первинному ринку з доходністю 7,5%.
VASH

Подякував: 30 раз.
Подякували: 101 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2019 19:41

Поділюсь своїм досвідом розміщення 304 дол.США на депозитному рахунку, який чомусь називається "Ощадний" у Прокредитбанку. Розмістила суму у жовтні, 2008 році під 6% річних (це був цільовий депозит, що мав для мене символічне значення, тому така "цікава" сума). Вчора 22.02.19 року забрала кошти у сумі аж майже 286 дол.США. Виявляється, без будь-якого попередження (як зазначається в договорі, за 15 календарних днів до зміни курсу валют), в 2011 році не лише було змінено ставку до 1,5%, але й у 2016 році введена "послуга" - щомісячна оплата за користування рахунком. В банку був мій контактний номер телефону і адреса мого постійного місця проживання. Вчора на гарячу лінію банку мною було написаний лист із відповідним запитом - відповіді немає. Сьогодні зателефонувала на гарячу лінію - відповідь - чекайте розгляду справи і знову тиша...За кордоном надійні європейські банки, як себе рекламує Прокредитбанк, інформують клієнтів про всі зміни, з мене без будь-яких попереджень зробили донора "потужної" фінустанови! Так, з урахуванням зміни відсоткової ставки мені недоплатили майже 100$, а з урахуванням попередньої ставки я недоотримала 240 дол. Мабуть сума видасться смішною і мої претензії малозначущими і дивними, але якщо таких як я мільйони - порахуйте суму валютних заробітків банку. І справа не в сумі - навіть поклавши в банк 10 дол., як мінімум я їх мала б отримати назад!
ТетянаVTV

Подякували: 0 раз.

Профіль
  #<1 ... 47484950
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор