Зловещая тема.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<1 ... 3456>
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 15:10

картка має бути в конверті при передачі на руки клієнту
макс. що може знати керлк - 16 цифр каркти[/quote]та має бути :mrgreen:
але... з мого майже 20-річного досвіду користування: десь так у 2/3 випадків картки в руки давали без усяких ваших конвертів: не береш? - прощавай![/quote]


Полностью подтверждаю
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 15:27

  greenozon написав:sinowi
ви робите дуже смертельні звинувачення, але сказавши А - мовчите за Б
може це все фантазія?


Да. Преступление было совершено, подтверждаю. А вот вредных последствий не наступило...по причине того, что включилась моя интуиция и актуализиравала мою параною. Я заблокировал все видимые проходы для злоумышленников хотя понимаю, что максимум, что я смогу, так это максимально усложнить злоумышленникам их задачу. Я всего не писал - это лишнее, в моем случае вообще проблема детски сложная. Я уже принял на мой взгляд достаточные меры, чтоб злоумышленники наткнулись на эти меры и отказались от задуманного. Я хорошо понимаю, кто именно в тоm отделении злоумышленники и в отношении их я еще ничего не решил.
Я также понимаю, что тема эта в форуме не всеми желанная, ведь обвиняю я их коллег по цеху. В правоохранительные органы я решил не обращаться - мороки много без видимого результата, у vозмездия свои методы. После написания темы я был несколько раз оскорблен теми, кто не дождался. А в том что произошло я обвиняю только себя. Если бы те банковские работники понимали, что только за попытку украсть мои деньги они могут быть зажмурены - они бы на это не пошли. Значит я для них просто пустое место - все еще впереди в плане возмездия.
Прочитав эту тему люди,- которых банковские работники обокрали, никогда этот факт на форум не принесут.
Но если написанное мной спасет хоть одного человека от грабежа значит тему эту я создал недаром.
Искренне
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 20:00

чому обрали саме вас, як гадаєте?
greenozon
 
Повідомлень: 16174
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 21:19

  greenozon написав:чому обрали саме вас, як гадаєте?


да шо там обирать
у меня у жены, вернее, у тещи в небольшом городе закрыли УкрЭксим за злоупотребления - да, ничего святого, присваивала пенсии умерших или нечасто забирающих

теща, не получив на карту, и наведя кипиш с письмами в Пенсионный что все отправили, таки получила с что-то "ой, на другом счету", а через полгода отделение прикрыли, даже в новости областные попали

я ж говорю - читайте реестры, когда откроют, там все скучно обыденно и построено на а)лох б)умрет - вообще на таком много чего построено, квартиры, в перв очередь...

даже боюсь считать сколько наследников обламывались по части остатков на счетах в этих зеленых банках
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 22:04

  Faceless написав:
  sinowi написав:Я решил обнародовать на форуме факт злоупотреблений по признакам 2 ст. УК Украины и покушения на еще одной ст. УК.Украины

Щоправда всі наведені вамі статті не мають відношення до описаного вами випадку, то суто ваші фантазії. Якщо це взагалі не була якась дурна помилка якогось менеджера

то на рахунок продовженя: було якесь звернення до СБ банку чи правоохоронних органів?
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2022 22:06

  cohan написав:присваивала пенсии умерших

померлим хіба платять пенсії?
ScaryBee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 27.06.22
Подякував: 139 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 лис, 2022 04:11

  ScaryBee написав:
  cohan написав:присваивала пенсии умерших

померлим хіба платять пенсії?


скучно
впрочем как и топик с вначала

если оставлять деньги на лавочке глупо за ними возвращаться
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 лис, 2022 08:54

Re: Зловещая тема.

То що за банка?
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9816
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 лис, 2022 16:42

  greenozon написав:чому обрали саме вас, як гадаєте?


Не обрали саме мене. Навiть якщо в людинi в банку вiдкрит депозит на 100 евро, то навiть цей депозит намагаються вкрасти не стороннi хакери, а саме банкiвськи службовцi
Приклад. Банк примара - ФiК. Моя знайома поклала на депозит 100 долларiв и декiлька рокiв навiть не приходила в банк. Та коли пришла iй сказали, що депозита того не iснуе, що вона його давно закрила. Я навiть комментувати не буду.
И досить коротка вiдповiдь на Ваше питання - злодii вирiшили, що вкрадуть моi грошi и лишаться непокаранними.
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 лис, 2022 17:11

  ScaryBee написав:
  Faceless написав:
  sinowi написав:Я решил обнародовать на форуме факт злоупотреблений по признакам 2 ст. УК Украины и покушения на еще одной ст. УК.Украины

Щоправда всі наведені вамі статті не мають відношення до описаного вами випадку, то суто ваші фантазії. Якщо це взагалі не була якась дурна помилка якогось менеджера

то на рахунок продовженя: було якесь звернення до СБ банку чи правоохоронних органів?



Мене навiть здивувало Ваше запитання. Якщо я б звернувся до якихось органiв - точно лишився б без грошей.
Я завжди цi проблеми вирiшую самотужки. Точно. А що стосуеться злочиних дiй по визнаках декiльких ст. УК. Украини - там все точно.

Приклад. Це Вже Iстория. Я в одного клерка робив копiю паспорта. Клерк менi копii вiддав, собi теж взяв, а сам паспорт вiддати забув. И я також за паспорт забув, чимось вiдволiкся. То, що немае паспорtа побачив лише за 5 -6 годин. Пробiгся по всiх закладах де був, але вiд всiх чув лише ,,не бачили,, -перше що зробив, перекрив мiсто, всi, кому лише могли вiддати мiй паспорт були попередженi, спiвробiтники паспортного столу також. Став чекати новин. Новини прийшли швидко - хлопцi затримали одного дядьку, який намагався продати мiй паспорт за 300 гривень. Затримали и побалакали. Повiдомили мене. И все стало на своi мiсця. Я тодi i зрозумiв як все вийшло. Паспорт лишився в копiрувальному аппаратi - тому я його не побачив и тому забув .Як наслiдок - через деякий час в того клерка поцупили нову автiвку з салону.
Це лише приклад.

Якщо це взагалі не була якась дурна помилка якогось менеджера

Привласнення карткu, внесення змiн в комп, що стосуетъся фiнансового номеру нiяк не могло бути помилкою.
Едине про що не подумала та дівчина--це що ii очiкувало. I що втекти не вийде, про то теж не подумала
Востаннє редагувалось sinowi в Сер 30 лис, 2022 17:27, всього редагувалось 2 разів.
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама