Платіжна система EasyPay

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<1 ... 214215216217>
Повідомлення Додано: Чет 07 лип, 2022 20:25

патамуша суслик
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5214
З нами з: 05.05.21
Подякував: 400 раз.
Подякували: 990 раз.
 
Профіль
1
9
Повідомлення Додано: Чет 07 лип, 2022 20:48

  Amethyst написав:патамуша суслик

Аха дневальний казав, що тре було накидати до війни грошенят, а зара платити з КБ. :mrgreen:
копейка
Аватар користувача
 
Повідомлень: 700
З нами з: 31.07.19
Подякував: 428 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 гру, 2022 14:42

Re: Платіжна система EasyPay

Віртуальні карти вже все, похерили?
Прораб
 
Повідомлень: 1005
З нами з: 02.03.19
Подякував: 591 раз.
Подякували: 281 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 бер, 2023 13:49

Re: Платіжна система EasyPay

підкажіть, будь ласка, як швидко ця "ізі пей" повертає кошти, які їх термінал з'їв при поповненні картки банку? Подала звернення, минуло 15 днів, тепер їм "жаль", але вони ще чекають відповідь... від когось і зареєстрували ще одне звернення..
Хтось скаржився на них в Нацбанк мабуть вже?
vililit
 
Повідомлень: 92
З нами з: 15.12.16
Подякував: 12 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 бер, 2023 22:31

Re: Платіжна система EasyPay підкажіть, будь ласка, як швидк

vililit в мене при поповненні відключили електрику і кошти не зарахувались Відразу подзвонив на ГЛ На наступний день зарахувались
Arom
 
Повідомлень: 30
З нами з: 19.11.20
Подякував: 2 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 бер, 2023 17:21

Arom
Дуже дякую за відповідь, але в мене електроенергію не відключали, просто купюроприймач став світиться червоним після прийняття чергової купюри і все - ні туди ні сюди - як кажуть... Я відразу ж подзвонила в easy pay, розказала ситуацію, оператор зі мною на зв'язку розказала як вийти на головне меню, і я по чеку зрозуміла, що остання купюра не зарахована, я сказала оператору, що одна купюра не зарахована і прошу ці гроші зарахувати на карту, я сказала номер карти для зарахування.. Оператор сказала номер заявки і за 3-15 днів обіцяла, що гроші будуть мені повернуто / зараховано на карту. пройшло 14 днів, я знову подзвонила в easy pay , сказала номер заявки, відповідь була - ми не можемо нічого сказати, і дали ще один номер на нове звернення... Тепер пройшло 7 днів від другої заявки - тиша
vililit
 
Повідомлень: 92
З нами з: 15.12.16
Подякував: 12 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 вер, 2023 05:03

  vililit написав:Arom
Дуже дякую за відповідь, але в мене електроенергію не відключали, просто купюроприймач став світиться червоним після прийняття чергової купюри і все - ні туди ні сюди - як кажуть... Я відразу ж подзвонила в easy pay, розказала ситуацію, оператор зі мною на зв'язку розказала як вийти на головне меню, і я по чеку зрозуміла, що остання купюра не зарахована, я сказала оператору, що одна купюра не зарахована і прошу ці гроші зарахувати на карту, я сказала номер карти для зарахування.. Оператор сказала номер заявки і за 3-15 днів обіцяла, що гроші будуть мені повернуто / зараховано на карту. пройшло 14 днів, я знову подзвонила в easy pay , сказала номер заявки, відповідь була - ми не можемо нічого сказати, і дали ще один номер на нове звернення... Тепер пройшло 7 днів від другої заявки - тиша

У меня тоже недавно одна купюра не засчиталась терминалом EasyPay. Не знаю, чем закончилась ваша история, но мне ответили, что мои деньги не найдены.
Вам удалось вернуть деньги? Как?
candidat
 
Повідомлень: 1265
З нами з: 30.09.15
Подякував: 5 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 гру, 2023 15:19

Re: Платіжна система EasyPay

З'явилась можливість оплати за транспортування газу постачальнику Газмережі замість облгазів. Але чомусь не працює. Після вибору картки для гуглпея - Платіжна помилка: Спробуйте провести дану операцію пізніше. Так само і при виборі прив'язаної картки, і при введенні картки руками. КЦ проблем не бачить - має працювати. Треба і не працює. Хтось зміг оплатити?
valya
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1824
З нами з: 31.10.12
Подякував: 639 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 гру, 2023 23:24

  valya написав:З'явилась можливість оплати за транспортування газу постачальнику Газмережі замість облгазів. Але чомусь не працює. Після вибору картки для гуглпея - Платіжна помилка: Спробуйте провести дану операцію пізніше. Так само і при виборі прив'язаної картки, і при введенні картки руками. КЦ проблем не бачить - має працювати. Треба і не працює. Хтось зміг оплатити?

Продовження. У вайбері прийняли заявку. На другий день вповідомили про виправлення. При оплаті пройшло дві відразу оплати, через пару сек. дві відмови. Знову заявка. На другий день спрацювало. На третій день прийшло повідомлення про виправлення - санта барбара :D
valya
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1824
З нами з: 31.10.12
Подякував: 639 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 січ, 2024 03:30

Re: Платіжна система EasyPay

без комісій можна оплатити комуналь якось?
на ПейХабі закінчився безкоштовний 3 міс термін.
Andey
 
Повідомлень: 1355
З нами з: 18.02.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 214215216217>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
864 341983
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 жов, 2023 11:41
valya
IPAY платежная система
cl_ua » Пон 05 гру, 2016 01:21
9 12177
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 лют, 2021 21:18
valya
0 15740
Переглянути останнє повідомлення
Сер 30 гру, 2020 04:28
marinazhdanova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама