Куди реально поступити вчитися

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум Освіта в Україні та світі. Обговорюються питання освіти: куди піти вчитися на фінансові спеціальності, ліцеї, коледжі, вузи, а також обговорення тренінгів, семінарів та курсів, навчання, MBA, друга фінансова освіта.
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 02 бер, 2018 15:29

Re: Куди реально поступити вчитися

Ще рік тому я стояла перед вибором: який навчальний заклад і напрям підготовки обрати. Врешті я зупинила свій вибір на фізіотерапії у Польщі. Полонійна академія у Ченстохові має дуже хорошу програму. Високий рівень підготовки - я це бачу вже після першого курсу - дуже хороші викладачі: вимогливі, але симпатичні. Я знаю, що після закінчення цього напряму я отримаю хорошу роботу і буду до неї добре підготовлена.
jellhans5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 бер, 2018 17:15

http://proman.com.ua/7039-ukrainets-postupivshij-srazu-v-10-vuzov-ssha-uchitsya-v-garvarde-na-odnom-kurse-s-docheryu-obamy/
Как поступить в 10 вузов США и учиться в Гарварде с дочерью Обамы: история Георгия Солодко
2017-й год стал для студента киевского Финансово-правового лицея Георгия Солодко знаковым: парень поступил сразу в 10 вузов США. Достичь такого успеха и показать результаты лучше, чем 99% американских абитуриентов, Георгию помогла не только хорошая успеваемость, но и активная жизненная позиция в тандеме с четко выработанной стратегией. Выбирая между несколькими топовыми заокеанскими университетами, парень решил учиться в одном из вузов Лиги плюща – Гарварде. Солодко – единственный украинец на всем курсе бакалаврата университета, а студенческую скамью делит с дочерью экс-президента США Малией Обамой.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 19 бер, 2018 20:17

А я вот собираюсь поступать в Чехию.
Выучить язык и подготовиться к экзаменам мне помогут в https://www.educationcenter.cz/. После поступаю в ВУЗ на бюджет и стипендию в этом году.
Да, немного сейчас дороговато, но и после придется работать и учится одновременно. Но я считаю что оно того стоит - получить образование в Европейском ВУЗе, с зарубежной практикой и знаниями. При том что после, будет возможность там остаться работать.
Jon434
 
Повідомлень: 2
З нами з: 18.08.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 17:27

Підкажіть куди можна поступити на магістра, якщо військова освіта (бакалавр)
Dimastuy10
 
Повідомлень: 10
З нами з: 24.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 чер, 2018 13:04

Куди реально поступити вчитися, щоб було неважко і престижно

Hunter Я, особисто, навчалася на працювала у трьох престижних вишах (серед них є і прославлений КНЕУ). Проте, на ваше запитання можу дати лише одну відповідь : по всім Вашим параметрам найкращий - НУБіП (Національний університет біоресурсів та природокористування України). У 2018 році університет посідає 6 сходинку у рейтингу вишів України (у минулому році це було 8 місце), цей факт говорить сам за себе. Навчатися там престижно та поступити - реально! Особливо хочу відмітити спеціальність"Маркетинг". Вона користується шаненим попитом на ринку праці та гідно оплачується. Не кажу вже про те, що сама робота дуже цікава, драйвова та креативна!!! :P
hortenzia85
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 чер, 2018 15:10

Re: Куди реально поступити вчитися

  hortenzia85 написав:серед них є і прославлений КНЕУ

От перший раз в житті чую про КНЕУ як про "прославлений".
  hortenzia85 написав:Особливо хочу відмітити спеціальність"Маркетинг". Вона користується шаненим попитом на ринку праці та гідно оплачується. Не кажу вже про те, що сама робота дуже цікава, драйвова та креативна!!!

Я вас трохи розчарую про шалений попит. Тим паче слабко уявляю маркетолога з університету біоресурсів та природокористування, це приблизно те саме, що фінансист з універу Поплавського.
Але що головне. Неважко й престижно - взаємовиключні фактори у цьому питанні. Реально престижний ВУЗ вимагає від студентів дуже серйозної роботи і зусиль. Якщо такого немає, то й "престижність" фейкова.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 14 чер, 2018 16:47

Faceless
В ссылке выше, несмотря на заманушное название статьи, все детально расписано.
Хочу добавить, что случай - не уникальный. Сейчас в MIT (кто не в теме, рейтинг университетов нагуглить несложно), учится шестеро украинских детей. Все - призеры международных олимпиад. И отнюдь не дети олигархов. В новом учебном году добавится еще двое:).
Это я чему: поступать в университеты США можно и нужно. Нужно хотеть и пробовать. И наличие денег здесь не является непременным условием (к примеру, департамент файненшл эд в MIT узучает фин. состояние родителей для определения их посильного взноса на обучение ребенка...). Даже наоборот: само наличие денег не обеспечит поступление в MIT или Гарвард. Нужны мозги, хорошие оценки, личные достижения, желание и настойчивость. И немного везения.
mb4
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 17:33

Re: Куди реально поступити вчитися

Если позволяет здоровье - туда, где можно научиться делать полезное для себя и других.
tfkzpm2
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 20
З нами з: 08.07.19
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 кві, 2020 11:51

Hunter Очень странный вопрос. Смотря еще какой уровень ваших знаний, а какую именно специальность хотели бы.
NataliNovikova
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15.04.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 06:40

Re: Куди реально поступити вчитися

Если говорить о самообразовании без получения корочки, для комфортной работы в интернете, находясь дома, или в другом любом месте, без привязки к определенному месту работы, то интересно обучиться валютному трейдингу, то-есть на форекс-трейдера. Обучиться можно в интернете, бесплатно или платно. Чтобы с нуля понять, что к чему, для этого лучше посетить форумы для форекс-трейдеров. Есть форумы и у некоторых брокеров.
Need Fx
 
Повідомлень: 11
З нами з: 06.05.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 9080
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 лип, 2013 11:07
SergeyMen
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама