Торговля на CME Group. Доходность 60%/год. Доверительное упр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інтернет-трейдинг цінними паперами надає доступ до інформації фондових бірж, можливість торгівлі акціями в будь-якій точці світу.
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 13:14

Торговля на CME Group. Доходность 60%/год. Доверительное упр

Торгую на Чикагской бирже четвертый год, фьючерсы WTI и S&P 500. Консервативная стратегия 60% в год.

Прибыль 50/50 по окончанию договора. Договор на год, варианты продления соответственно через год.

Заинтересован в новых инвесторах.

Киев (Киевская обл.)[/b]

Мои контакты: email - tambourine1991@gmail.com; моб.тел. - 38 (093) 518-46-73 (Желательно предварительно написать смс или сообщение в мессенджере)
tambourine1991
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 20.05.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 лют, 2021 11:51

  tambourine1991 написав:Консервативная стратегия 60% в год.
Заинтересован в новых инвесторах.

60% в рік...навіть з декількох штук можна розвернутися. Нащо ті інвестори?
CuT
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28.07.14
Подякував: 20 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 лют, 2021 21:14

CuT
С доходностью в 30% в год, за 53 года можно превратить 1к в 1В.
А создав фонд с стабильной стратегией в 30% годовых, можно раскачать активы до 1В лет за 5-7.

Есть высокодоходные нишевые стратегии, но они не живут десятилетиями. Потому есть смысл отдавать большую часть альфы клиенту и делать деньги.
St/2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11210
З нами з: 02.09.08
Подякував: 675 раз.
Подякували: 1696 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 лип, 2021 08:09

  St/2 написав:Есть высокодоходные нишевые стратегии, но они не живут десятилетиями. Потому есть смысл отдавать большую часть альфы клиенту и делать деньги.

та нема сенсу, чужі кошти геморняк і зайві ризики.

якщо є бажання віддавати більшу частину профіту комусь, то оно в Ощаді взяв кредит у гривнях під 15%, купив бакс, завів на біржу, робиш стабільні 30% в валюті, віддаєш у гривні і дєлаєш дєньгі + забираєш різницю на курсі.
шо у інвестора, шо у банка гроші однакові? однакові.
тоді чому така схема неробоча?)
sonder
 
Повідомлень: 57
З нами з: 15.03.21
Подякував: 3 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лис, 2021 01:29

sonder Бо банк кинути не вийде - він з тебе та твоїх родичів душу витрясе за кожну копійку. А "інвестора на довірі" (читай - лоха) кинути - нічого тобі не буде.
orest_garay
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17.09.21
Подякував: 6 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 гру, 2021 10:12

orest_garay
я б не називав лохами нікого, бо прогоріть можна всюди...будь це стартап, виробництво, привокзальна чебуречна, чи трейдінг на біржі. Ризики є завжди і всюди працюють люди, які вкладають час, сили, знання, гроші. Справжні лохи ті, хто свідомо розробляє кидалово, а не ті, у кого щось не вийшло.

у St/2 достатньо глибокі пізнання ринків, думаю він знає про що каже. Побажаємо успіхів його проектам.
sonder
 
Повідомлень: 57
З нами з: 15.03.21
Подякував: 3 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:12

  sonder написав:у St/2 достатньо глибокі пізнання ринків, думаю він знає про що каже. Побажаємо успіхів його проектам.

Хтось щось писав про St/2? Взагалі-то я і сам добре розбираюся в високоприбуткових нішових стратегіях. А чого там важкого? Відкриваєш будь-який графік будь-якої акції/активу, тицяєш пальцем в якийсь мінімум і кажеш "тут треба купувати", потім тицяєш пальцем в максимум, значно більший за мінімум, і кажеш "а тут продавати". І вуаля - ти вже віртуоз-експерт з нішових стратегій.

Для переконливості треба ще намалювати якісь 2-3 лінії між точками купівлі та продажу різними кольорами, назвати це "технічним аналізом" - і вуаля, ти експерт.

Я до чого: ніяких інших стратегій на 60% на рік, на ринку США, окрім явного шахрайства - ніхто поки що не показав. Показати "реал-тайм-технічний-аналіз" одразу з купівлею акцій/активів в стрімчику і заробити мульони на цьому - щось ні в кого не вийшло ще. Ховають, мабуть, ефективні стратегії.

Аж ось з'являється камрад tambourine1991 і каже "давайте гроші, на довірі до мене - красунчика, я прокручу, буде 60% прибутку за рік - віддам 30%".

Так ось: вірогідність, що камрад tambourine1991 шахрай - приблизно 99.9%.

І це все, що я бажав сказати.
orest_garay
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17.09.21
Подякував: 6 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 18:41

  orest_garay написав:Хтось щось писав про St/2?

ну я ж наче діаложив з ним)

  orest_garay написав:Показати "реал-тайм-технічний-аналіз" одразу з купівлею акцій/активів в стрімчику і заробити мульони на цьому - щось ні в кого не вийшло ще. Ховають, мабуть, ефективні стратегії.

краще брокерські стейти, виписки з Привату про зарахування свіфтів від амероброкерів, річні декларації зі сплатою пдфо, а не оті всі художества. Скрін з локальною ситуацію нічого не значить.
sonder
 
Повідомлень: 57
З нами з: 15.03.21
Подякував: 3 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Академия FIBO Group 1 ... 46, 47, 48
Представитель » Чет 02 лип, 2015 11:18
477 97804
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 сер, 2017 13:17
Представитель
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама